Půjčka 5000 Kč před výplatou každému

24.03. 2014 • Půjčky a hypotéky

Lidé se občas ocitnou v mizerné finanční situaci a nedisponuje potřebnou sumou peněz a přitom do nadcházející mzdy je ještě daleko. Pokud je tedy nutné si před mzdou půjčit skoro 5000 Kč, jelikož máte nečekané výdaje, přesně pro vás existují rychlé nebankovní půjčky na krátkou dobu, které umí neočekávané výdaje snadno vyřešit.

Ale pročpak právě půjčky nebankovní? Jelikož bankovní úřady neposkytují ty možnosti, které nabízejí nebankovní instituce. V mnoha případech bankovní domy nejsou způsobilé půjčovat menší obnos peněz na krátké období + nejsou časově proměnlivé (jako nebankovní firmy). Krátkodobé a okamžité půjčky jsou navíc přístupné skutečně komukoli – nepožadují dokumenty o mzdě, zaměstnání apod. (na rozdíl od bank). Finanční trh skýtá nemalé množství nebankovních institucí poskytujících krátkodobé půjčky a je potřeba si vhodně vybrat. Jmenujme například prosperující společnost Perfect Money.

Perfect Money rychlé půjčky

Perfect Money je skutečně stabilní  na trhu v ČR a pyšní se několikaletými zkušenostmi ve světě financí. Kdokoli si může zažádat o půjčku před mzdou v hodnotě až 5000 Kč u Perfect Money. Peníze jsou přístupné zpravidla komukoli. Instituce si nepočítají žádné přebytečné sazby a vyřízení se odehrává rychlým tempem. Pouze uhradíte úrok, který se rovná desetině z vypůjčeného obnosu peněz.

Tip! Sháníte půjčku 40 000 Kč ihned? Sledujte naše internetové tipy na levné půjčky.

Požádat o půjčku není nijak obtížné – vyplnit pár důležitých dat – ještě v ten samý den budou peníze na účtu (budete – li vhodným kandidátem, což by neměla být překážka, protože nebankovní instituce nekladou nároky na své zákazníky). Vyvarujete se pozvolnému vyčkávání a bezdůvodným poplatkům, na které je nutno být nachystán žádáte – li u banky.

Další pozoruhodností je, že když si u Perfect Money chcete vypůjčit peníze prvně, instituce vám dá svolení uhradit jen dlužnou sumu bez jakýchkoli úroků (ty se objeví až v dalším půjčení).  Jedná se tedy o jakýsi marketingový tah orientovaný k zisku nových zákazníků, kteří si vyhledají, že instituce pracuje perfektně a není třeba mít obavy si od ní opět finance zapůjčit.  Navrch, zaplacením 1. půjčky, obdrží zákazník zdarma 1 týden k půjčce další. Obrovským kladem je i nehrazení jakýchkoli bezdůvodných sazeb (jako u bankovních domů).

Zcela čerství klienti mají možnost si půjčit až 3000 Kč, kdežto prověření klienti si od Perfect Money smí půjčit o 2000 Kč více.  Půjčku před výplatou komukoli 5000 Kč společnosti Perfect Money lze nazvat poutavým způsobem k řešení mizerné finanční situace před mzdou. Tento způsob zužitkovává měsíčně celkem nemalý počet klientů, kteří právě nedisponují potřebnou finanční rezervou.

Vypůjčit si peníze lze až na dobu 28 dní a jestli vše zaplatíte ve stanovený termín, bude vše bez obtíží a obě strany budou uspokojeny.  Společnost Perfect Money má také ve své nabídce možnost prodloužit splatnou dobou a to až o 2 týdny, ale za jistý poplatek.  Předem znáte všechny podrobnosti a informace, neměli byste se střetnout s jakýmikoli utajenými poplatky. Netřeba zasílat žádné poplatky dopředu (ani poplatek za aktivaci). Finance máte k dispozici na bankovním účtu v okamžiku a můžete s nimi tedy nakládat dle svého uvážení. Jedná se o jednu z eventualit garance nutných financí před nadcházející mzdou, jestli právě máte peněz málo nebo nedisponujete s ucházející peněžní zálohou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články