Americká hypotéka bez registru

27.03. 2014 • Půjčky a hypotéky

Také, když se řekne hypotéka, si představujete obtížně dostupný produkt? Nemusí to být pravidlem. Snadněji přístupná je americká hypotéka. Chcete-li ji mít ještě dostupnější, obraťte se na americkou hypotéku bez registru.

O americké hypotéce bez registru

Americká hypotéka bez registru je stejně jako klasická hypotéka zajištění nemovitostí. Na rozdíl od klasické hypotéky si můžete půjčit menší procento s odhadní ceny nemovitosti, zpravidla to bývá kolem 70 % u amerických hypoték. Pokud jde o produkty bez registru, je tato částka ještě menší.

Americkou hypotéku bez registru najdete pouze u nebankovních společností. Konkrétní podmínky jednotlivých poskytovatelů se mohou lišit, obecně však platí, že jde o způsob jak si půjčit více peněz, a to i v případě, že jste v minulosti měli problémy se splácením půjček, kvůli čemuž jste se ocitli v registru dlužníků. Negativní záznam v něm je totiž pro mnohé poskytovatele důvod půjčku zamítnout.

Díky snadné dostupnosti americké hypotéky bez registru je možné peníze z tohoto finančního produktu použít na akutní finanční situace, např. odvrácení exekuce, dražby atd. Peníze z půjčky je možné použít na cokoliv.

Americká hypotéka si svůj název nese podle původu. Jde o neúčelovou hypotéku, která se v současné době i u nás těší velké oblibě. V základní podobě ji nabízejí banky i nebankovní společnosti. Jsou něco mezi hypotékou a klasickým spotřebním úvěrem. Kloubí výhody obou těchto produktů.

Výhody americké hypotéky bez registru

Mezi výhody americké hypotéky bez registru patří:

• snadná dostupnost: Získat hypotéku přesto, že jste v registru dlužníků, se vám jen tak nepovede. Místo toho, abyste složitě na trhu hledali, obraťte se rovnou na americkou hypotéku bez registru dlužníků.

• rychlé vyřízení: Vyřízení klasické hypotéky může trvat hodně dlouho, naproti tomu americká hypotéka bez registru bude vyřízená rychle bez jakýchkoliv průtahů. To vám přijde vhod, pokud na peníze z hypotéky spěcháte.

• minimum administrativy: Všichni, kteří si někdy zřizovali klasickou hypotéku, vědí, kolik administrativy se kolem toho točí. Překvapí vás jak administrativně jednoduché je vyřízení tohoto produktu.

• online podání žádosti: Kvůli podání žádosti o americkou hypotéku bez registru nemusíte nikam chodit. Stačí vyplnit několik údajů do elektronického formuláře, odeslat a na základě toho se vám ozve prověřená osoba.

• peníze na cokoliv: Velkou výhodou amerických hypoték je jejich neúčelovost. Peníze nemusíte použít jen na účely bydlení.

Nevýhody americké hypotéky bez registru

Americké hypotéky bez registru jsou snadno dostupné. To je jejich výhoda, která však klade nároky na žadatele o půjčku. Musí na základě své finanční situace sám posoudit, zda bude schopen půjčku splácet. Pokud by si ji vzal neuváženě, poskytovatel mu ji pravděpodobně poskytne, ale může ho dostat do velkých finančních problémů.

Americká hypotéka bez registru se také pojí s větší úrokem a poskytovatel vám půjčí menší podíl z odhadu nemovitosti. Chrání se tak proti většímu riziku neschopnosti splácet.

Poskytovatelé americké hypotéky bez registru

Na finančním trhu působí mnoho nebankovních společností nabízejících americkou hypotéku bez registru. Uveďme si alespoň tři:

ACEMA Credit Czech

Acema Credit Czech je jednou z nebankovních společností nabízejících zajištěné úvěry. Působí na tru již 12 let. Ve svých vizích má orientaci na zákazníka, etické chování, důvěru, otevřenost, týmovou práci, empatii, profesionalitu, orientaci na výkon, iniciativu a spokojenost klientů.

Americká hypotéka společnosti ACEMA Credit je na cokoliv. Nabízí půjčky od 100 000 do 5 milionů Kč na dobu až 20 let. Pro sjednání této hypotéky nepotřebujete ani potvrzení o vašem příjmu. U americké hypotéky od této společnosti se nesetkáte se skrytými poplatky ani poplatky předem. Navíc předběžné schválení trvá v rámci minut.

Vitacredit

VitaCredit patří mezi poměrně známé poskytovatele amerických hypoték bez registru. Své finanční produkty nabízí v částce od 50 000 Kč výše, a to až do 70 % zastavované nemovitosti. Konkrétní suma záleží na dalších aspektech, ale i zde platí, že jde o snadno dostupný produkt, jehož prostřednictvím lze řešit i exekuce či zástavy. Hypotéku lze splácet až 10 let.

Vyřízení americké hypotéky bez registru od Vitacredit netrvá dlouho a pro jeho vyřízení vám postačí potvrzení příjmu za poslední tři měsíce (popřípadě daňové přiznání), občanský průkaz a nemovitost, kterou můžete ručit.

WPB Capital

WPW Capital představuje spořitelní družstvo založené v roce 1999 (založené bylo pod jiným názvem). I tato společnost vám půjčí bez registru, a to od dvou do sto milionů korun. Můžete si půjčit maximálně 70% ceny zastavené nemovitosti. Doba splatnosti hypotéky je 3 - 20 roků.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články