Skvělé bydlení i investice? Přímo v centru v rezidenčním projektu Vilapark Klamovka!

23.01. 2024 • Investice

Stěhování za bydlením do blízkého okolí metropole? Satelity už dávno nejsou příliš trendy, protože žít v nich s sebou nese mnoho útrap. Nejzásadnějším problémem je doprava, tedy lépe řečeno, ranní a podvečerní dopravní zácpy, které trápí veškeré příjezdové cesty do Prahy. A trpět každodenně dalších třicet let jen kvůli zeleni? Překrásná místa a parky se nacházejí i v centru metropole, což dokládá nový rezidenční projekt Vilapark Klamovka, který nabízí obojí – centrum velkoměsta i klid v zeleni. Proč investovat právě zde?

V srdci metropole

Dopravní zácpy, chybějící sociální a občanská infrastruktura a obchody s omezenou otevírací dobou, to jsou jen střípky stížností, které se objevují v diskuzích o satelitech v okolí Prahy. V minulosti byly obce v blízkosti možností, jak si pořídit zajímavé bydlení se zelení v zádech, dnes už to ale neplatí. Konkrétně renomovaná společnost Metrostav Development propojuje v rámci svého rezidenčního projektu Vilapark Klamovka veškeré výhody velkoměsta spolu s přírodou. Z katalogu čítajícího 117 bytových jednotek si navíc vybere úplně každý.

Bydlení i investice

Bez dojíždění a v centru dění, zůstat v Praze má mnoho výhod včetně pracovních nebo studijních. Pražská pátá část je navíc velmi lukrativní oblastí, která nabízí snové bydlení i možnost pořídit investiční byt na Smíchově. Projekt Vilapark Klamovka sestává ze dvou částí, v každé se nacházejí čtyři budovy. Vyšší bytové domy skýtají krásné výhledy na metropoli, naopak nižší viladomy jsou ukryté v zahradě, která navazuje na park Klamovka. Do něj směřuje pěšina, která oba celky odděluje.

Luxusní byty na skvělé adrese

V obou částech jsou k dispozici byty od 1+kk po pětipokojové penthousy, všechny mají balkon, terasu nebo předzahrádku, u některých je k dispozici sklepní kóje. K dalším se může dokoupit stejně jako garážové stání v podzemí. Nehledě na velikost bytové jednotky mají byty vybavení v luxusních standardech. Tím výčet benefitů rezidenčního projektu stále nekončí, okolí totiž poskytuje veškerou potřebnou infrastrukturu. Oblast je rovněž dobře dostupná městskou veřejnou dopravou, na nejbližší zastávku metra je to několik málo minut tramvají nebo autobusem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Investice'
Tipy na jiné články