Nebankovní rychlá půjčka na účet bez podvodu a zdarma

25.01. 2015 • Půjčky a hypotéky

Rychlé půjčky, které se objevují na našem trhu, jsou stále více oblíbené. Nabízí je nebankovní společnosti, které se snaží nalákat co nejvíce klientů. Ale co takhle půjčka, kterou by Vám poskytovatel odeslal na účet zdarma? Že to není možné? Pojďme si společně tento produkt představit. Jedná se o klasickou krátkodobou půjčku, kdy poskytovatel odešle peníze na Váš účet ihned po schválení půjčky. Doba schválení bývá většinou velmi krátká, protože žadatel většinou potřebuje peníze nejlépe ihned. A jak už název napovídá, vše je zdarma, bez zbytečných poplatků. Mnohdy se platí ověřovací poplatek ve výši 1 Kč.

Ihned po schválení máte peníze na svém účtu. Společnosti poskytují půjčky v poměrně nízkých hodnotách. Většinou se pohybují jen do 10 000 Kč. Výjimečně se objeví společnosti, které poskytnou tento druh půjčky až do výše 50 000 Kč. Ovšem téměř všechny půjčky jsou jen v mini hodnotách kolem 3 000 nebo 5 000 Kč. Tím, že se jedná o opravdu nízké částky, tak není vyžadováno potvrzení o bezdlužnosti, a ani nenahlíží do registru dlužníků.

Jak vyřídit rychlou půjčku přes internet?

V dnešní době není problém s vyřízením půjčky přes internet. Poměrně často se žádosti prostřednictvím této cesty podávají. Připojení k internetu je prakticky všude, tudíž si můžete odkudkoliv zažádat o půjčku. Formulář je ke stažení neb vyplnění na internetových stránkách společnosti. Většinou jsou formuláře jednoduché na vyplnění. O půjčku můžete zažádat také prostřednictví telefonu. Stačí jen zavolat na zákaznickou linku. Velké množství společností nabízí své zákaznické linky zdarma. Je ovšem dobré si to dopředu ověřit, protože byste se pak mohli divit, při pohledu na svůj výpis.

Jakmile odešlete vyplněnou žádost, můžete očekávat telefonát od operátora, který se s vámi bud chtít spojit, kvůli ověření informací. Jedná-li se o první sjednání půjčky, tak bude společnost ještě vyžadovat písemnou smlouvu, kterou odešlete na adresu poskytovatele půjčky. Smlouva bude na sídle zřejmě již za jeden den od odeslání. Peníze budou převedeny na účet až po schválení půjčky a odeslání písemné smlouvy. Poté již můžete peníze snadno užívat. Peníze Vám budou převedeny u většiny společností zdarma a ihned. Většina společností garantuje peníze na účtu ještě ten den, ve kterém je půjčka schválena. Peníze jsou posílány zrychlenou formou převodu. Někdy společnost vyžaduje ověření zaslání částky, které stojí symbolický poplatek jednu korunu.

Pokud si budete od stejné společnosti půjčovat opakovaně, tak samotný průběh bude mnohem rychlejší. Většinou jsou klienti osvobozeni od podpisu a odesílání papírové smlouvy. Postačí jen vyřízení prostřednictví online formuláře, případně klientské linky.

Podmínky nebankovní online půjčky na účet

Online půjčky, které nabízí nebankovní společnosti, jsou poměrně oblíbené a uchyluje se k nim stále více lidí, kteří prostě potřebují co nejdříve půjčit peníze. Ano. Právě rychlost je jejich hlavní výhodou, díky nimž roste jejich popularita. Dále společnosti požadují poměrně nízké nároky na žadatele. U nízkých částek dokonce ani společnosti nevyžadují potvrzení příjmů. Jedná se o půjčky, které se pohybují v řádech několika desítek tisíc korun. Není nutné předkládat ani potvrzení bankovního účtu. Stejně tak není nutná ani zástavba majetku, ani výpis z rejstříku dlužníků. Hlavní podmínkou ale je absence exekuce. Exekuce je tudíž prakticky jedinou a hlavní příčinou, proč by žadateli nebylo vyhověno. Konkrétní podmínky samozřejmě si určují jednotlivé společnosti. Proto je nutné si dopředu všechny podmínky zjistit.

Oblíbené SMS půjčky na účet

Kromě internetových půjček se rozmáhají i půjčky SMS. Stejně jako ty internetové, jsou i SMS půjčky velmi dostupné a rychle získatelné. Často je využívají lidé, kteří se dostanou do finanční tísně, matky na mateřské dovolené, nezaměstnaní, studenti nebo osoby, kterým jiné bankovní instituce neposkytly půjčku.

SMS půjčky řeší pouze krátkodobé finanční tísně. Můžete si půjčit pouze nízké částky, které se pohybují kolem dvou tisíc korun. Peníze má klient ještě ten den na svém účtu. Půjčka je teda ultra rychlá. Jen si sjednání půjčky dobře rozmyslete. Společnosti totiž vyžadují poměrně vysoké poplatky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články