Víkendová půjčka do 10 minut

08.04. 2014 • Půjčky a hypotéky

Možná se vám už někdy v životě stalo, že jste hodně rychle potřebovali sehnat peníze na úhradu nečekaných výdajů. Do výplaty daleko, od přátel si půjčovat nechcete, a jako naschvál je víkend, kdy bankovní instituce nejsou veřejnosti k dispozici. V takové prekérní situaci vám naštěstí pomůže možnost půjčky od nebankovní společnosti.

Půjčka téměř hned

Nebankovní společnosti se snaží svému klientu vyjít vstříc třeba i v sobotu o půlnoci. Nabízí totiž víkendovou půjčku, díky které budete mít peníze klidně i během deseti minut k dispozici. Sice si třeba říkáte, že nikdy nebudete potřebovat půjčit tak rychle, aby to nepočkalo do pondělí. Ale nikdy nevíte. Víkendová půjčka představuje velice rychlou a snadnou pomoc, která vám pomůže k penězům tak rychle, že to ani nebudete stačit chápat. Tento typ půjček samozřejmě nenabízí každá nebankovní společnost. Musíte si vybrat tu, která v portfoliu tento typ má. Jakmile o půjčku zažádáte, proběhne všechno velice rychle a do deseti minut máte peníze na účtu. Peníze pak můžete okamžitě použít k vyřešení vašeho problému. Doba splatnosti se pohybuje od pěti dní do jednoho měsíce, jedná se tedy o krátkodobý nebankovní úvěr.

Podmínky pro získání víkendové půjčky

Stejně jako všechny jiné, i víkendové půjčky mají své podmínky. Žadatel musí:

-  být občan České republiky

-  být starší 18 let

-  uvést e-mailovou adresu

-  uvést telefon

-  mít bankovní účet a uvést jeho číslo

U některých společností se setkáte se zaplacení registračního poplatku, který má symbolickou hodnotu a posílá se ještě před schválením. Tento poplatek slouží k ověření platnosti vašeho bankovního účtu a pravosti identity.

Jak získat a vyřídit víkendovou půjčku

Nyní se podíváme na to, co udělat pro to, abyste víkendovou půjčku získali. Nejprve je zapotřebí vybrat si nebankovní společnost, která má tuto službu ve svém portfoliu, a která má pokud možno co nejvíce kladných referencí. Na internetových stránkách vybrané společnosti se musíte nejprve zaregistrovat pomocí SMS zprávy. Po chvilce vám přijde SMS, ve které se dozvíte, zda vůbec můžete o půjčku žádat. Pokud je víkend, a vy potřebujete nutně peníze například na koupi nového spotřebiče do domácnosti, je pro vás víkendová půjčka tím nejlepším řešením. Jestli jste se pro ni rozhodli, ale stále nevíte, k jaké společnosti se obrátit, zkuste třeba společnost Ferratum. Pracovníci této společnost začnou na vaší žádosti pracovat kterýkoliv den v týdnu a v kteroukoliv denní dobu. Stačí jen odeslat krátkou SMS.

Výhodou víkendové půjčky je fakt, že ji nebankovní společnosti poskytnou téměř každému. Jedná se o malé částky, které by neměl být zas takový problém v dohledné době splatit. Žádost o půjčku v tomto případě neslouží k tomu, aby si o vás poskytovatel zjišťoval různé údaje, je to spíše formální záležitost, která jednoduše podle zákona musí proběhnout.

Víkendová půjčka je sice šikovná a hodně využívaná věc, neměli byste s ní ale řešit každou nouzovou situaci. Finanční odborníci radí, aby si každý dával stranou ideálně jednu desetinu svého příjmu, a tvořil si tak finanční rezervu na horší časy. I díky ní můžete rychle splatit dluh vůči nebankovní společnosti. Ke svým penězům totiž o víkendu většinou nemáte snadný přístup (pokud je nemáte na běžném účtu, což je neefektivní), což se dá řešit právě víkendovou půjčkou, kterou následně během týdne až dvou splatíte ze své rezervy.

Víkendové půjčce od společnosti Ferratum se hodně podobá blesková půjčka od společnosti Elephant Orchestra. Zde vám půjčí až deset tisíc za podobných podmínek a se stejnou rychlostí. Platí, že pokud jste ověřenými klienty společnosti, půjčí vám naráz i větší sumu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články