Online půjčka bez doložení příjmu

08.06. 2015 • Půjčky a hypotéky

Každý poskytovatel finančních půjček je náročný trochu jinak. V zásadě platí, že bankovní půjčky jsou vždycky náročnější než ty, které poskytují nebankovní společnosti. Ale i mezi nebankovními půjčkami mohou být velké rozdíly. Velmi dostupná téměř každému je hlavně půjčka bez doložení příjmu.

Obecné info o půjčce bez příjmu

Tato půjčka je produktem finančního trhu, který velmi často najdete v nabídkách nebankovních společností. Bankovní domy jsou téměř vždycky přísnější, proto právě doložení o příjmu vyžadují. Nicméně i u nebankovních půjček bývá doklad o příjmu základní podmínkou pro schválení půjčovaného obnosu. To je další důvod, proč si lidé půjčku bez potvrzení o příjmu oblíbili. Mnozí totiž příjem nemohou doložit, ale nemusí to pro ně znamenat nemožnost splátek. Tohle si každý musí rozhodnout sám.

Půjčky tohoto druhu fungují většinou na principu krátké doby splatnosti a také poskytnutí nižší sumy. Právě díky této skutečnosti si může poskytovatel dovolit i bez potřeby prokázání příjmu klienta.  

Jaké jsou výhody půjčky bez dokladu o příjmu

Jaké jsou hlavní důvody, proč lidé chtějí právě tento typ půjčky?

Dostupnost: Pro hodně lidí je stále překážkou potřeba potvrzení o příjmu. Poskytovatelé půjčky bez doložení příjmu chtějí oslovit co nejširší skupinu lidí. Tedy i ty, kdo mají příjmy nepravidelné, případně žádné apod.

Absence administrativy: Zpracováním je půjčka bez příjmu velmi nenáročná. Nejen, že nedokládáte příjem samotný, ale poskytovatel obvykle nežádá ani další dokumentaci.

Rychlost procesu: Minimální nároky rovnají se minimální čas celého vyřízení. Na peníze obecně čekáte velmi krátkou dobu, čímž je tato půjčka vhodná pro ty, kdo potřebují obnos skutečně akutně.

Absence účelu: Nemusíte nikomu hlásit, na co tyto peníze potřebujete.

Sjednání online: O tento druh půjčky je často možné požádat online, takže nemusíte nikam chodit a všechno můžete vyřídit z pohodlí. Formulář je obvykle velmi intuitivní a práci s ním zvládne každý.

Minusy půjčky bez doložení příjmu

Celková výhodnost půjčky se odvíjí vždycky od toho, kdo vám ji poskytl. Každá společnost může mít totiž zcela vlastní pravidla a podmínky. Prozkoumejte podmínky půjčky vždy velmi pečlivě. Věnujte pozornost i poplatkům, které se k ní přímo nevztahují, stejně jako kompletní reference na společnost samotnou. I na tomto trhu se vyskytují podvodné firmy.

Tyto druhy půjček představují také riziko pádu do dluhové pasti. Vzhledem k snadné dostupnosti je na klienta samotného kladen mnohem větší důraz na vlastní rozvahu, jestli je schopen tento závazek splatit. Proto je vždycky dobré velmi dobře zvážit své možnosti před podpisem čehokoli.

Jaké firmy poskytují tuto půjčku?

Tyto půjčky najdete mezi produkty mnoha nebankovních společností. Někdo je zcela neznámý na našem trhu, o jiném už se ví hromadu let. Podívejme se krátce aspoň na tři firmy.

Ferattum

Ve Ferratu po vás nikdo nebude chtít potvrzení o příjmech. Firma je původem z Finska, ale díky oblíbenosti ve své domovině se rozvinula i do dalších zemí – včetně ČR.

Ferratum je firma oblíbená nejen díky tomu, že nežádá od klientů potvrzení o příjmu. Dává si záležet na rychlém vyřízení, fixních poplatcích za půjčku místo úroku, krátkodobých půjčkách na menší sumy a tak dále. Je proto poskytovatelem výborných produktů pro momenty, kdy si velmi rychle potřebujete půjčit jen menší částku. Ferratum vám půjčí od jednoho do deseti tisíc se splatností 7 – 45 dní.

Půjčka 7

Půjčku 7 m na svědomí firma Kontex Trade International. Má v produktech spotřebitelské úvěry a půjčky menších obnosů, tedy částky od 1 000 do 5 000 korun s dobou splatnosti 7 – 28 dní. Dobu splatnosti lze prodloužit. Produkty patří mezi mikropůjčky a na finančním trhu jde o velmi oblíbený produkt.

Firma nepožaduje doklad o příjmech a nezkoumá bonitu klienta ani jinými způsoby. Neručíte ničím, ani nemusíte sdělovat účel půjčky. Právě díky těmto vlastnostem jsou půjčky od Půjčky 7 velmi rychle k dispozici a proto ji vyžaduje mnoho žadatelů i opakovaně.

Omega půjčka

Tento finanční produkt spadá pod společnost Dollar Finacial Czech Republic a nabízí rychle tzv. SMS půjčku. A díky absenci nutnosti prokázání příjmu se Omega půjčka hodí pro studenty, seniory i nezaměstnané. Je vyřízena velmi rychle a využívána hlavně před výplatou, když se objeví něco nečekaného a vy nemáte zrovna volné prostředky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články