Tesco půjčka bez dokládání příjmu

09.06. 2014 • Půjčky a hypotéky

Síť Tesco v dnešní době nabízí široký sortiment zboží všeho druhu. V případě, že momentálně nemáte dost peněz na koupi něčeho, co byste potřebovali, můžete využít finančních služeb Tesco. Nyní si blíže představíme oblíbenou Tesco půjčku a také další možnosti financování.

TESCO

Tesco patří mezi největší maloobchodní prodejce jak v naší republice, tak i ve světě, u nás funguje od roku 1996. Jeho koncept vychází z britské mateřské společnosti.

S Tescem se v ČR setkáte především prostřednictvím mnohých obchodů, ale také obchodních center a čerpacích stanic. Možná ani netušíte, že pod Tescem funguje také fanšízingová síť malých prodejen Žabka a od roku 2012 nabízí Tesco nově také internetový obchod s potravinami.

Tesco obchody u nás najdete v několika formách. Jsou to supermarkety, hypermarkety, obchodní domy, malé prodejny-expres a hypermarkety s konceptem „obchod v obchodě“-Tesco extra. Základní filosofie tohoto obchodu obecně shrnuje společnost do dvou hlavních mott. Těmi jsou „Chováme se k ostatním tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám“ a „Nikdo se nestará o zákazníky lépe než my“.

TESCO PŮJČKA

Tento produkt představuje neúčelovou hotovostní půjčku až do výše 500 tis Kč. Při jejím sjednání žadatel nepotřebuje ručitele a vyznačuje se také pohodlností a rychlostí vyřízení. Toto je umožněno on-line podáním žádosti přes internet anebo telefonicky. Mezi hlavní přednosti patří to nulový poplatek za vyřízení, vedení zdarma a možnost předčasného splacení bez sankcí.

V případě, že budete chtít půjčku sjednat on-line, můžete volit částku v rozmezí 20 – 150tis Kč. Pokud požadujete sumu vyšší, je potřeba o úvěr požádat přímo na stánku Tesco Finanční služby.

Při uzavírání smlouvy máte možnost sjednání těchto výhod:

Odklad splátek: Svou pravidelnou měsíční splátku si můžete až 4x v průběhu splácení odložit.

Změna výše splátek: Podle své aktuální finanční situace máte možnost měnit výši splátek.

Pojištění: Půjčka zahrnuje i pojištění, které vás chrání v nenadálých situacích.

TESCO DÁLE NABÍZÍ:

Kromě výše zmiňované půjčky Tesco nabízí i další služby a finanční produkty, které by vás mohly zaujmout.

Clubcard kreditní karta Premium

S touto kreditní kartou získáváte více bodů za nákupy jak v Tescu samotném, tak i při nákupu u partnerů sítě Premium. Díky tomu máte možnost nakupovat jednoduše, rychle a výhodněji. Dále máte s Clubcard kreditní kartou Premium možnost nákupu na splátky a to zcela bez navýšení. Karta nabízí také některé doplňkové, volitelné služby:

-  Splátkové programy: Své nákupy prostřednictvím karty si budete moci rozložit na splátky a také je zde možnost převodu peněz na běžný účet.

-  Elektronické měsíční výpisy: Každý měsíc obdržíte bezplatně na svou emailovou adresu výpis ke kartě.

-  SMS info: Prostřednictvím informačních SMS budete mít neustálý přehled o všech pohybech na kartě.

-  Splácení bez obav: K bezstarostnému používání karty přispěje pojištění výdajů i zneužití karty.

Spojení půjček

V případě, že splácíte více půjček, máte možnost si své splátky spojit do jedné, čímž se sníží zatížení vašeho rodinného rozpočtu. Vyřízení je snadné, nezaplatíte žádný poplatek a navíc máte možnost jednorázového doplacení bez sankcí. K žádosti budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti a smlouvy ke stávajícím půjčkám. Je možné si zvolit i doplňkové služby a pojištění pro nečekané životní situace. Stejně jako u výše zmiňované půjčky, i zde si můžete odložit splátky, změnit jejich výši a sjednat připojištění.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články