Essox půjčka online - recenze, diskuse

13.05. 2014 • Půjčky a hypotéky

Jestliže volíte z několika možných zápůjček a stále váháte, pak se pokusíme nastínit něco málo o Essox půjčce, jež je v poslední době celkem populární a známá.

Obecně o ESSOXu

Společnost ESSOX s.r.o. se řadí k nejvýznamnějším nebankovním společnostem na našem trhu. Nabízí zájemcům finanční služby a spadá pod skupinu Komerční banky. Taktéž je součástí internacionální skupiny Société Générale. Tento poskytovatel služeb má v našem státě poměrně slušnou tradici, jelikož na trhu existuje již od roku 1993. Pod skupinou Komerční banky je společnost od roku 2004, kdy se dohromady daly firmy Franfinance Consumer Credit a ESSOX LEASING, a. s.

Jako nebankovní společnost je ESSOX členem několika asociací. Jmenujme Bankovní registr klientských informací, Asociaci pro elektronickou komerci, SOLUS, Nebankovní registr klientských informací a Českou leasingovou a finanční asociaci. Firma ESSOX se specializuje na bazální finanční produkty, jakými jsou obyčejné splátky, účelové a bezúčelné půjčky, kreditní karty. Také poskytuje financování technologií pro obchodní partnery a financování skladů partnerů. V nabídce nechybí dokonce ani pojištění.

Půjčka ESSOX

Pod názvem ESSOX půjčka   se skrývá finanční produkt, jenž vyhovuje řadě lidí. Jedná se o hotovostní bezúčelnou půjčku, za níž se dá pořídit takřka cokoliv. S vypůjčenými penězi lze disponovat dle libosti. Zapůjčit si můžete peníze v rozmezí patnácti až dvou set tisíc korun na dobu šesti a čtyřiaosmdesáti měsíců. Půjčka je pro fyzické osoby, nepodnikatele i podnikatele. U půjčky se dá kladně hodnotit fakt, že nemusíte platit nic navíc za vyřízení, nejsou u ní zbytečné měsíční poplatky a dostanete k ní pojištění schopnosti splácet zadarmo. Abyste si mohli půjčku vyřídit, potřebujete dva doklady totožnosti a také potvrzení příjmů.

Ostatní produkty ESSOX

Společnost nenabízí jenom ESSOX půjčku, ale také další produkty. Na ty se nyní blíže podíváme.

Financování automobilů

S pomocí produktu společnosti ESSOX se dá pořídit zbrusu nové či lehce ojeté vozidlo do maximálního stáří jedenácti roků. Dostanete možnost pořídit si auto na leasing či s pomocí úvěru. Sami si můžete vybrat, jaká varianta se pro vás hodí lépe. Financování automobilu od společnosti ESSOX poskytne i celou částku na vůz. Délka splácení je od 12 do 84 měsíců. Mezi klady produktu patří snadné sjednání pojištění, svižné vyřízení, garance pevné výše splátek a také možnost předčasného splacení úvěru. Abyste mohli uzavřít smlouvu, budete muset přinést svůj platný občanský průkaz, řidičský průkaz, pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr a popřípadě bude nutné dokázat i další informace. Pro firmy a osoby samostatně výdělečně činné existuje nutnost přinést živnostenský list a činnost provozovat minimálně po dobu tří měsíců, u právnické osoby alespoň jeden celý rok.

Financování zboží a služeb

Další produkt je vhodný pro financování služeb a zboží v rozpětí dvaceti až dvou set tisíc korun, opět v pořizovací hodnotě až sta procent. Pořídit si díky tomuto produktu můžete spotřebiče, nábytek, zájezd, zahradní techniku, elektroniku apod. Doba splatnosti se v tomto případě pohybuje mezi 3 až 72 měsíci. K uzavření smlouvy opět bohatě postačují dva doklady totožnosti. Nechybí ani šance předčasně splatit úvěr, garance pevné výše splátky a taktéž nemusíte vydávat další peníze za skryté poplatky.

Kreditní karty

Firma ESSOX klientům nabízí kreditní kartu Bonus Futuro, kterou mohou získat vybraní klienti společnosti. Díky této kreditní kartě se dají čerpat další finance bez úroků. Tedy minimálně v případě, že zapůjčené peníze vrátíte firmě včas. Bezúročné období trvá až čtyřicet dnů. Kladně se určitě dá ohodnotit, že po využití peněz automaticky dostanete textovou zprávu na mobilní telefon. Díky tomu si udržíte přehled o situaci. Platí se za vedení účtu, ale pouze v tom případě, kdy daný měsíc kartu využíváte. Kreditní karta Bonus Futuro se dá využít i v zahraničních destinacích. Existuje také možnost přesunout peníze z karty na bankovní účet. Nechybí ani pojištění schopnosti splácet, které klienta chrání v okamžiku, kdy ztratí zaměstnání. K dispozici jsou i další možná pojištění.

Pojištění

Firma nabízí také celou řadu pojištění, např. k nákupu na splátky, k půjčce, ke kreditní kartě či k financování nového či ojetého vozu. Konkrétně si můžete vybrat z následujících produktů:

havarijní pojištění: Produkt vhodný pro pokrytí škod na vozidle v případě autonehody. Také se hodí na další možnosti poničení vozu - vandalismus, živelní pohromy.

smluvní pojištění za škodu způsobenou provozem vozidla: V tomto případě se jedná o povinný produkt, jejž musí mít každý majitel automobilu.

pojištění schopnosti splácet: Tento produkt klienta ochrání před následky neočekávaných životních situací, jež mohou dostat člověka do nepříjemností ve financích. Jedná se nejvíce o dlouhodobou ztrátu pracovní schopnosti, ztrátu práce, invaliditu nebo smrt.

doplňkové pojištění kreditních karet: Existuje více možností doplňkového pojištění kreditních karet ve variantách Vega a Super Vega. Vega nabízí pojištění nákupu za nejnižší cenu s nabídkou kompenzace případného rozdílu ceny, pojištění bezpečného převezení pořízeného artiklu domů a pojištění zakoupení zboží v případě loupeže nebo násilného přepadení. Vega nabízí peněžitou náhradu po ukradení nebo zneužití mobilního telefonu a zpátky získáte také finance v okamžiku ukradnutí kreditní karty. Zajímavou možností je i kompenzace za odcizené klíče nebo osobní doklady a pojištění nahradí i ukradené či ztracené peníze z bankomatu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články