Pojištění odpovědnosti není novinkou, ale naprosto běžnou součástí dnešního života

28.02. 2022 • Tipy a rady
Jistě jste o něm už někdy slyšeli, možná je má sjednané i někdo z vašich blízkých. Je to praktická věc, na kterou se vyplatí myslet. Mít ji sjednanou pro všechny případy, protože nikdy nevíme, co bude dnes večer a zítra ráno, je vlastně věc osobní zodpovědnosti.

Pro dobrý pocit, ale také kvůli rodině, právě z těchto důvodů podobné pojistky zvažujeme i my. Smlouva zahrnuje různé možnosti, ať už se vydáte na sjezdovku a nedopatřením někoho poraníte nebo rozbijete zboží v regálech obchodů. Jak říká klasik, stát se může jednoduše cokoliv!

Vysoký limit pojistného plnění je výhodou

Jak je vlastně nastavit, aby se jim povedlo pokrýt i škodu, která na první pohled doslova vyrazí dech? Samozřejmě, jsou chvíle, kdy bychom se raději neviděli. Vzniklý problém ale musí někdo řešit a škodu je nutno uhradit. Praktické pojištění odpovědnosti tak pomůže v tisíci a jedné situaci, protože je zcela komplexní, limity pojistného plnění začínají na 3 a končí na 10 milionech.

Nehody totiž nechodí po horách, nýbrž po lidech a někdy se umí projevit v době, kdy je naprosto nečekáme. Kdo je ale na problémy skrze pojistnou smlouvu připraven, ten nebývá zaskočen. Ví, že pomocná ruka je nablízku a telefonuje na asistenční linku pojišťovny. Pojistka proti blbosti, jak se jí také lidově přezdívá, je oblíbeným produktem nejenom u mladé generace. Na strýčka Příhodu totiž myslí opravdu všichni!

Nabídka platí také pro zaměstnance

Na své si v nabídce přijdou i ti, kteří vykonávají náročné povolání a chtějí se patřičně pojistit. Je to velmi zodpovědný krok. Existuje totiž speciální pojištění i pro zaměstnance, které nabízí několik variant. Například ta s označením Řidič PLUS přináší smlouvu šitou na míru aktivním řidičům, co jsou za volantem kvůli svému zaměstnání prakticky neustále.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články