Půjčky pro začínající podnikatele jsou bezesporu velkou šancí

07.04. 2021 • Půjčky a hypotéky

Mít finance do startu, to je vždycky důležité. Pokud není dost úspor, je nutný provozní úvěr, se kterým investujete do počátků podnikatelského plánu. O tom, jak dopadne, dopředu nikdo přesně nemůže vědět, jde o jisté riziko, které ale může přinést výtečné ovoce. Není třeba spěchat, vše samozřejmě pečlivě zvažte. Pokud vám ale banka odmítne dát počáteční finanční injekci, kam se potom obrátit? Správně, existuje i nebankovní řešení, díky němuž budete mít nejen rychlou odpověď, ale i svobodnější možnosti volby.

Až dvacet tisíc korun naprosto na cokoliv

Hledáte alternativu k bankovnímu úvěru, jenž vám z nějakého důvodu nebyl schválen? Potřebujete menší částku na provozní výdaje a neradi se zpovídáte ze svých plánů, považujete to za zbytečné zdržení? Půjčky pro začínající podnikatele jsou potom vhodným řešením situace, schváleny jsou velmi rychle. Navíc platí, že kritéria na žadatele jsou poměrně dosti přívětivá i pro ty, kteří ještě nemají za sebou prakticky žádnou historii v roli OSVČ. Co tedy musíte splnit, aby se podobný krátkodobý úvěr stal už zanedlouho realitou? Připraveno je až dvacet tisícovek. 

  • Mobilní telefon a účet v české bance. Rozhodně nejde o nic, co by klasický OSVČ neměl, že?
  • Občanský průkaz je nutností kvůli ověření totožnosti, podobnou věc vyžadují totiž i zákony.
  • Ručitele už ale nepotřebujete – stejně tak samozřejmě není nutné dávat žádné další záruky.

Začíná se už na pěti tisících korunách

Pět tisícovek jako minimum, dvacet tisíc korun jako nejvyšší suma, o kterou můžete požádat. A lhůta splatnosti mezi sedmi a třiceti kalendářními dny. Takto v kostce vypadají půjčky pro OSVČ, pro které se můžete rozhodnout ještě dnes. Neúčelový charakter, rychlé vyplacení a také minimum podmínek, to vše patří mezi jejich základní trumfy, díky kterým jsou tak oblíbené. 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články