Půjčky 10 000 ihned na účet

03.06. 2014 • Půjčky a hypotéky

Nabídka nebankovních půjček na našem trhu se stále rozrůstá a klienti mohou vybírat z opravdu rozmanitých finančních produktů. Obecně se dá říct, že ať už máte jakékoli požadavky, je velká pravděpodobnost, že si vyberete. V případě, že si potřebujete velmi rychle půjčit částku do 10 tis Kč, jsou pro vás připraveny tzv. půjčky 10 000 ihned na účet  .

PŮJČKY 10 000 IHNED NA ÚČET

Tyto půjčky patří mezi nebankovní produkty a již samotný název vypovídá o jejich základní charakteristice. Jsou to jednoduché půjčky na nižší částky, ovšem jejich předností je rychlost jejich poskytnutí.

V dnešní době se lidé často dostávají do situací, kdy své nečekané výdaje potřebují vyřešit velmi rychle. V případě, že nemají dostatečnou finanční rezervu, mohou využít výše zmiňovaného úvěrového produktu. Díky těmto půjčkám se vyhnete případným problémovým situacím, které by vám hrozily v případě nezaplacení závazků. Logické je, že rychlost vyřízení je kompenzována vyšším úrokem a tak vždy pečlivě zvažte, zda je pro vás prioritní rychlé schválení nebo nižší úroková sazba.

Půjčky 10 000 ihned na účet dnes již nabízí mnoho společností a v některých parametrech se vždy liší. Zpravidla je však možné o ně požádat on-line a následně jsou posuzovány automaticky, což celý proces velmi urychluje. Existuje spousta produktů na podobné částky a mají stejné nastavení, částka 10 000 Kč je však zvolena cíleně, neboť je to nejčastěji požadovaná suma na nečekané výdaje, k pokrytí složenek apod. Jedná se vždy o půjčku krátkodobou.

PŮJČKY 10 000 IHNED NA ÚČET – VÝHODY

Mezi hlavní výhody těchto půjček patří:

-  Rychlost půjčky: Toto je základní parametr. V případě, že vám stačí částka max. 10 tis. Kč a potřebujete finance v co nejkratším časovém horizontu, je půjčka 10 000 ihned na účet určena přímo pro vás.

-  Jednoduchá podstata produktu: Rychlé schválení a vyřízení půjčky může být dosaženo pouze v případě, že je produkt co nejjednodušší a požaduje minimum úkonů a dokladů. Většina poskytovatelů využívá proto automatického vyhodnocování žádostí.

-  On-line vyřízení: Toto je další výhoda úzce související s rychlým vyřízením úvěru. Klient může požádat z pohodlí domova a to v podstatě non stop.

-  Minimální nároky na žadatele: Na klienty nejsou kladeny žádné větší nároky, které by snižovaly jeho šance na kladné vyřízení.

-  Neúčelová půjčka: Poskytnuté finance můžete libovolně využít pro jakékoli soukromé účely.

PŮJČKY 10 000 IHNED NA ÚČET – NEVÝHODY

Hlavní předností výše zmiňovaných půjček je rychlost jejich schválení a vyřízení. Aby bylo možné tohoto dosáhnout, poskytovatelé zpravidla neprověřují bonitu klienta. Tím se logicky vystavují většímu riziku neschopnosti splácet, což je kompenzováno vyššími úrokovými sazbami. Proto vždy pečlivě zvažte, zda jste schopni půjčku včas splatit, vyhnete se tak dluhové pasti do které byste se mohli dostat. Rovněž buďte obezřetní při výběru poskytovatele, neboť ne všichni mohou být pro vás výhodní a setkat se můžete také s neseriózním jednáním.

PŮJČKY 10 000 IHNED NA ÚČET – POSKYTOVATELÉ

Nebankovních společností, které nabízejí tyto půjčky, existuje celá řada, my si nyní přiblížíme alespoň tři z nich.

MULTIRENT

Společnost Multirent poskytuje různé varianty svých půjček. Částku můžete volit v rozmezí 10–30 tis Kč a splatnost lze rozložit do 12-36 měsíců. Vzhledem k různým variantám může být vaše půjčka do jisté míry velmi individuální. Největší důraz je zde opět kladen na rychlost vyřízení.

Půjčky 10 000 ihned na účet Multirent poskytuje plnoletým občanům ČR bez exekuce. Předložit je nutné občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a také předpis elektřiny společně s dokladem o úhradě za dva měsíce zpětně. Žádat můžete i se spolužadatelem.

FERRATUM

Společnost Ferratum je dalším poskytovatelem půjček 10 000 ihned na účet  ale umožňuje půjčit i menší částky, pokud jsou pro vás dostačující. Základním parametrem je opět jednoduchost celého produktu a rychlost vyřízení. Peníze jsou poskytnuty velmi rychle a klient splácí následně jednorázově. Vždy v rozmezí 7-45 dnů. Půjčky nejsou nijak úročeny, jsou zatíženy fixním, předem daným poplatkem.

BRIOCzech

Tato nebankovní společnost vznikla teprve v roce 2011 a byla založena lidmi, kteří v tomto oboru pracovali již delší dobu. Kromě půjček 10 000 ihned na účet poskytuje i úvěry na vyšší částky a to až několik milionů korun. Půjčky na nízké částky jsou opět vyřízeny a poskytnuty ve velmi krátkém časovém intervalu. Při jejich schvalování není nahlíženo do registru dlužníků a žadatel nepotřebuje nijak ručit svým majetkem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články