Půjčky bez dokazování příjmů a zkoumání bonity

16.02. 2014 • Půjčky a hypotéky

Rádi byste si vzali půjčku, ale z jakéhokoliv důvodu nemůžete prokázat svůj příjem? Vhodným řešením pro vás může být půjčka bez prokazování příjmů.

Nebankovní půjčky

Na finančním trhu existují dva druhy půjček: bankovní a nebankovní. Mezi výhody nebankovních půjček se řadí celá řada výhod – snadnější administrativa, rychlejší vyřízení, není nutné prokazovat příjem a nárok na ně má téměř každý. Nebankovní půjčky jsou stále více oblíbené, neboť nevyžadují splnění tolika podmínek jako bankovní subjekty.

Vyjmenujme si některé druhy nebankovních půjček:půjčka na směnku, půjčka na OP, půjčka bez prověřování registrů dlužníků, půjčky pro nezaměstnané, pro ženy na mateřské dovolení, online půjčky a spoustu dalších

Půjčky bez potvrzení příjmů

Tento druh půjček je jedním z nejoblíbenějších, protože jde o velmi jednoduchý a rychlý způsob, jak si půjčit peníze. Tato půjčka je také vhodná pro ty, kteří mají nepravidelní příjem či se živí podnikáním, protože nemusí dokazovat potvrzení o příjmech.

Půjčky bez dokládání příjmů mají ale jiné další výhody: pohodlně je vyřídíte online z domova, stačí vyplnit formulář a odeslat, nemusíte chodit na specializovaná pracoviště, čímž si ušetříte spoustu času.

Proč jsou půjčky bez prokazování příjmů čím dál oblíbenější? Odpověď je jednoduchá: může je totiž získat prakticky kdokoliv – maminky na mateřské dovolené, důchodci, lidi bez práce,...Poskytovatelé se téměř nestarají o to, zda máte na splácení, záleží tudíž čistě na vás, zda si můžete půjčku dovolit.

U půjček bez potvrzení příjmů není nutné dokládat, na co si je berete, jsou totiž neúčelové. 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby

Hledáte efektivní crm software pro vaše podnikání? Doporučujeme oblíbený program Money S4!

Používáte často insolvenční rejstřík nebo obchodní rejstřík a zdá se vám vyhledávání v nich složité? Vyzkoušejte novou službu FIRMO.CZ, kde najdete všechny informace přehledně na jednom místě! Nevíte si rady s vašimi financemi? Nezoufejte! Školení finanční poradci se společnosti OVB vám rádi pomohou rozložit vaše finance, přesně dle vašich potřeb!

Vema HR je moderní personální software pro komplexní řešení mezd a personalistiky.

Program Altus Vario je přehledný skladový systém, který vám usnadní evidenci skladu i řízení nákupní strategie.

Služba iDoklad.cz vám umožní jednoduše vystavovat faktury online. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro fakturace, bude nástroj iDoklad vhodnou volbou!

Zajímá vás co je CRM a jak vám může pomoci ve vašem podnikání? Přehledné vysvětlení najdete na webu špičkového CRM softwaru eWay-CRM.

Neztrácejte váš drahocenný čas dlouhým procesem zakládáním nové firmy. Již založená ready made firma je vám k dispozici k okamžitému odkoupení.

Kontakt a reklama