Půjčky bez dokazování příjmů a zkoumání bonity

16.02. 2014 • Půjčky a hypotéky

Rádi byste si vzali půjčku, ale z jakéhokoliv důvodu nemůžete prokázat svůj příjem? Vhodným řešením pro vás může být půjčka bez prokazování příjmů.

Nebankovní půjčky

Na finančním trhu existují dva druhy půjček: bankovní a nebankovní. Mezi výhody nebankovních půjček se řadí celá řada výhod – snadnější administrativa, rychlejší vyřízení, není nutné prokazovat příjem a nárok na ně má téměř každý. Nebankovní půjčky jsou stále více oblíbené, neboť nevyžadují splnění tolika podmínek jako bankovní subjekty.

Vyjmenujme si některé druhy nebankovních půjček:půjčka na směnku, půjčka na OP, půjčka bez prověřování registrů dlužníků, půjčky pro nezaměstnané, pro ženy na mateřské dovolení, online půjčky a spoustu dalších

Půjčky bez potvrzení příjmů

Tento druh půjček je jedním z nejoblíbenějších, protože jde o velmi jednoduchý a rychlý způsob, jak si půjčit peníze. Tato půjčka je také vhodná pro ty, kteří mají nepravidelní příjem či se živí podnikáním, protože nemusí dokazovat potvrzení o příjmech.

Půjčky bez dokládání příjmů mají ale jiné další výhody: pohodlně je vyřídíte online z domova, stačí vyplnit formulář a odeslat, nemusíte chodit na specializovaná pracoviště, čímž si ušetříte spoustu času.

Proč jsou půjčky bez prokazování příjmů čím dál oblíbenější? Odpověď je jednoduchá: může je totiž získat prakticky kdokoliv – maminky na mateřské dovolené, důchodci, lidi bez práce,...Poskytovatelé se téměř nestarají o to, zda máte na splácení, záleží tudíž čistě na vás, zda si můžete půjčku dovolit.

U půjček bez potvrzení příjmů není nutné dokládat, na co si je berete, jsou totiž neúčelové. 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby

Hledáte efektivní crm software pro vaše podnikání? Doporučujeme oblíbený program Money S4!

Používáte často insolvenční rejstřík nebo obchodní rejstřík a zdá se vám vyhledávání v nich složité? Vyzkoušejte novou službu FIRMO.CZ, kde najdete všechny informace přehledně na jednom místě! Nevíte si rady s vašimi financemi? Nezoufejte! Školení finanční poradci se společnosti OVB vám rádi pomohou rozložit vaše finance, přesně dle vašich potřeb!

Vema je moderní personální informační systém pro komplexní řešení mezd a personalistiky.

Program Altus Vario slouží pro přehlednou skladovou evidenci včetně řízení nákupní strategie.

Služba iDoklad.cz vám umožní jednoduše vystavovat faktury online. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro fakturace, bude nástroj iDoklad vhodnou volbou!

Zajímá vás co je CRM a jak vám může pomoci ve vašem podnikání? Přehledné vysvětlení najdete na webu špičkového CRM softwaru eWay-CRM.

Kontakt a reklama