Půjčky bez dokazování příjmů a zkoumání bonity

16.02. 2014 • Půjčky a hypotéky

Rádi byste si vzali půjčku, ale z jakéhokoliv důvodu nemůžete prokázat svůj příjem? Vhodným řešením pro vás může být půjčka bez prokazování příjmů.

Nebankovní půjčky

Na finančním trhu existují dva druhy půjček: bankovní a nebankovní. Mezi výhody nebankovních půjček se řadí celá řada výhod – snadnější administrativa, rychlejší vyřízení, není nutné prokazovat příjem a nárok na ně má téměř každý. Nebankovní půjčky jsou stále více oblíbené, neboť nevyžadují splnění tolika podmínek jako bankovní subjekty.

Vyjmenujme si některé druhy nebankovních půjček:půjčka na směnku, půjčka na OP, půjčka bez prověřování registrů dlužníků, půjčky pro nezaměstnané, pro ženy na mateřské dovolení, online půjčky a spoustu dalších

Půjčky bez potvrzení příjmů

Tento druh půjček je jedním z nejoblíbenějších, protože jde o velmi jednoduchý a rychlý způsob, jak si půjčit peníze. Tato půjčka je také vhodná pro ty, kteří mají nepravidelní příjem či se živí podnikáním, protože nemusí dokazovat potvrzení o příjmech.

Půjčky bez dokládání příjmů mají ale jiné další výhody: pohodlně je vyřídíte online z domova, stačí vyplnit formulář a odeslat, nemusíte chodit na specializovaná pracoviště, čímž si ušetříte spoustu času.

Proč jsou půjčky bez prokazování příjmů čím dál oblíbenější? Odpověď je jednoduchá: může je totiž získat prakticky kdokoliv – maminky na mateřské dovolené, důchodci, lidi bez práce,...Poskytovatelé se téměř nestarají o to, zda máte na splácení, záleží tudíž čistě na vás, zda si můžete půjčku dovolit.

U půjček bez potvrzení příjmů není nutné dokládat, na co si je berete, jsou totiž neúčelové. 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články