3 nejlepší nebankovní půjčky 2015 v České republice, ověřeno klienty i nezávislými testy!

06.02. 2015 • Půjčky a hypotéky

Půjčka Zaplo - až 7500 Kč zadarmo

Půjčujete si peníze poprvé? Pak je Zaplo.cz nejlepší volbou! Proč? Všem novým zákazníkům totiž Zaplo nabízí první půjčku zcela zdarma a bez dalších podmínek. Půjčit si můžete až 7500 Kč na 30 dní a pokud dodržíte dobu splatnosti, nepřeplatíte ani korunu navíc, skutečně. Poskytovatelem půjčky je společnosti 4finance a za téměř 4 roky na trhu ji využilo již více jak 50 tisíc zákazníků, jejich zkušenosti jsou pozitivní. Peníze totiž můžete získat bez ručitele a podmínkou je pouze plnoletost, české občanství a bezdlužnost. Celý proces sjednání půjčky probíhá online a není nutné nikam chodit, ani volat. Slogan “peníze pro lidi dneška” tak Zaplo.cz naplňuje takřka dokonale.

Kouzelná půjčka - až 10 000 Kč i pro nové klienty

Peníze od ryze české nebankovní společnosti, to je Kouzelná půjčka. Jaké jsou hlavní přednosti? Především, i nový zákazník si může půjčit až 10 000 Kč, to je výrazně víc než je ve světě mikropůjček běžné. Navíc, Kouzelná půjčka neobsahuje žádné skryté poplatky předem, neobsahuje rozhodčí doložku a získáte ji i bez podpisu smlouvy! Půjčka patří mezi nejférovější a nejlépe hodnocené půjčky na českém trhu, stávajícím klientům nabízí až 50 tisíc a vyřízení je bleskové - do 60 minut. V nezávislých testech prováděných serverem BankovniPoplatky.com získala Kouzelná půjčka 3. místo mezi všemi poskytovateli na trhu. Pokud se z nějakého důvodu nerozhodnete pro Zaplo, Kouzelná půjčka je více než dobrou alternativou.

Nejschvalovanější nebankovní půjčka

Pokud hledáte rychlou nebankovní půjčku bez registru, je nejlepší volbou půjčka JistéPeníze.cz - Leadsor. Proč? Jednoduše totiž bezpečnou a diskrétní cestou oslovíte desítky poskytovatelů půjček v Česku a zásadně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti. Dlouhodobá zkušenost je taková, že Leadsor pozitivně vyhodnotí přes 90 % všech žádostí, což je o desítky procent víc, než nejbližší konkurence. Jednoduše si můžete přes internet půjčit 500 Kč až 4500 Kč na 30 dní, bez poplatků a bez ručitele. Půjčka je široce dostupná všem žadatelům, stačí být ve věku 18–65 let, mít české občanství a stálý finančí příjem. Záznam v registrech nemusí být překážkou, důležitá je pouze schopnost řádně splácet. Vyhodnocení žádost o půjčku probíhá velmi rychle a peníze jsou následně převedeny ihned na vybraný bankovní účet.

Srovnání nebankovních půjček

Portál OKfin.cz je největší nezávislý online porovnávač půjček, porovnává bankovní i nebankovní půjčky a poskytuje ucelený přehled o všech férových půjčkách peněz na českém trhu. Vyhledávání a filtrování je velmi intuitivní a přehledné, během několika minut si vyberte úvěr přesně podle požadavků - stejně tak jako více než 30 000 návštěvníků každý měsíc. Ve spolupráci s portálem 1recenze.cz navíc provozuje diskusní fórum a recenze půjček, dává tak prostor všem návštěvníkům aby sdíleli své zkušenosti a názory. Cílem je prezentovat pouze nabídky od poctivých a prověřených společností, které mají historii. Všechny půjčky s negativními recenzemi jsou ze srovnání nekompromisně odstraněny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články