Rychlé půjčky do 5000 okamžitě všem

29.05. 2015 • Půjčky a hypotéky

Člověk se někdy dostane do takové finanční situace, kdy aktuálně nemá dostatek peněz a do další výplaty je ještě poměrně daleko. Když byste si tedy potřebovali vypůjčit před výplatou částku až pět tisíc korun, protože se událo něco, kvůli čemu musíte zaplatit neočekávané výdaje, pak jsou tu právě pro vás rychlé krátkodobé nebankovní půjčky do 5 000 Kč, které dokážou tyto drobné nečekané výdaje vyřešit. 

A proč zrovna nebankovní půjčky? To je jednoduché. Protože bankovní instituce svým klientům takové možnosti, jaké můžete najít u nebankovních společností, zkrátka nenabízí. Banky nejsou ve většině případů schopné půjčovat na krátkou dobu menší sumy peněz, navíc nebývají tak časově flexibilní jako nebankovní společnosti. Rychlé a krátkodobé půjčky do 5000 jsou dostupné opravdu pro každého, protože na rozdíl od bank nevyžadují nebankovní společnosti žádné dokládání příjmu, potvrzení ze zaměstnání a ani nic podobného. Na trhu existuje skutečně velké množství nebankovních společností, které krátkodobé půjčky nabízí. Jen je nutné dobře si zvolit. Jendou ze zavedených firem působící na českém trhu je i Perfect Money.

Perfect Money rychlé půjčky

Perfect Money je další stálicí na našem trhu a má dlouholeté zkušenosti. Každý člověk si u této nebankovní společnosti může zažádat o půjčku před výplatou a to ve výši až pět tisíc korun. Peníze jsou dostupné téměř každému, vyřízení žádosti probíhá velmi rychle a další věc, kterou oceníte je, že si společnost neúčtuje žádné zbytečné poplatky. Zaplatíte pouze úrok, který se rovná desetině z půjčené sumy. 

O půjčku není vůbec složité zažádat, stačí vyplnit pouze několik základních údajů a peníze budete mít ještě ten samý den na vašem soukromém bankovním účtu, ovšem tedy, pokud budete vyhovovat, což by neměl být problém, jelikož nebankovní společnosti nejsou náročné na svoji klientelu. Vyhnete se tak zdlouhavému čekání a v případě bankovních institucí i zbytečným poplatkům. 

Zajímavé je, že pokud si u Perfect Money půjčujete peníze poprvé, společnost vám dovolí zaplatit pouze dlužnou částku nenavýšenou o žádné úroky, které byste platili až při příštím vypůjčení. Je jasné, že se jedná o marketingový tah zaměřený především na získání nových klientů, kteří se tak mohou ujistit, že společnost dobře funguje a nemusí se tím pádem bát si od ní znovu půjčit peníze. Jako bonus, po splacení první půjčky, dostane klient týden zdarma k další půjčce. Další velikou výhodou je také to, že není nutné platit žádné zbytečné poplatky jako u bankovních institucí. 

Úplně noví zákazníci si mohou vypůjčit až tři tisíce korun, zatímco ti ověření si mohou od Perfect Money vypůjčit o dva tisíce korun více, tedy okamžitě 5000 Kč. Půjčka před výplatou každému 5000 korun od Perfect Money můžeme tedy označit za zajímavou možnost, jak vyřešit špatnou finanční situaci před výplatou. Je dokázáno, že tuto možnost využívá každý měsíc poměrně velké množství zákazníků, kteří zrovna nemají dostatečnou zásobu peněz.

Peníze si lze vypůjčit až na dvacet osm dní a pokud všechno splatíte včas, nebudete mít žádný problém a zajisté budete spokojeni. Perfect Money také nabízí prodloužení splatnosti až o celé dva týdny, ovšem za určitý poplatek. Všechny informace přitom víte dopředu a neměli byste narazit na žádné skryté poplatky a ani nemusíte posílat žádný poplatek předem. Peníze máte na bankovním účtu velice rychle a můžete s nimi libovolně disponovat.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články