Tesco půjčka pro každého

08.04. 2016 • Půjčky a hypotéky

Projít se chvíli v supermarketu, obhlédnout slevy a ještě si při tom výhodně půjčit? Žádná hudba rajské budoucnosti, nýbrž žhavá realita. Stačí se jen poinformovat o tématu Tesco půjčka a uvidíte, že to půjde jako po drátkách. Jedna z vůbec nejzajímavějších možností, co se spotřebitelského úvěru týče, nabízí následující podmínky:

  • 20 – 150 tisíc korun v hotovosti, vyřídit můžete buď v supermarketu, nebo také v případě zájmu online formou.
  • Doba splatnosti 12 – 84 měsíců, tedy jinak řečeno jeden rok až sedm let.
  • Úroková sazba začíná těsně nad hranicí patnácti procent.
  • Půjčka je bez poplatků, nutnosti shánět ručitele a předčasné splacení je zcela bez sankcí.

Mezi doplňkové služby se v případě Tesco půjčky řadí například možnost odkladu splátek či změny jejich výše, ale také pojištění proti neschopnosti splácet, které dnes již s naprostou samozřejmostí nabízí každý zodpovědný poskytovatel. Pokud potřebujete vyšší úvěr, než je 150 tisíc korun, lze v tomto případě kontaktovat zákaznické centrum Tesco a dohodnout případně půjčku až ve výši půl milionu korun.

Půjčte si pár tisíc, úroky jsou nízké

Půjčka 10000 Kč dnes není vůbec žádným administrativním problémem, vyřeší se opravdu bleskově! Na výběr navíc máte z opravdu širokého spektra možností. Ale pozor, ne vždycky v našich tuzemských podmínkách narazíte na férovou společnost. Někdy je vážně těžké se zorientovat, dejte však na ověřené nebankovní půjčky, jimž můžete stoprocentně věřit. Jak se takové vlastně poznají?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby

Hledáte spolehlivý ERP systém pro vaše podnikání? Vyzkoušejte oblíbený ekonomický software Money!

Nevíte si rady s vašimi financemi? Nezoufejte! Školení finanční poradci se společnosti OVB vám rádi pomohou rozložit vaše finance, přesně dle vašich potřeb!

Vema HR je moderní personální software pro komplexní řešení mezd a personalistiky.

Program Altus Vario je přehledná skladová evidence, která vám usnadní vedení skladu i řízení nákupní strategie.

Služba iDoklad vám umožní jednoduché fakturace online. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás co je CRM systém a jak vám může pomoci ve vašem podnikání? Přehledné vysvětlení najdete na webu špičkového CRM softwaru eWay-CRM.

Neztrácejte váš drahocenný čas dlouhým procesem zakládání nové firmy. Rychlé založení společnosti pro vás vyřídí specialisté z Office House Partner.

Kontakt a reklama