Rychlá půjčka Via Sms - je to podvod?

15.06. 2014 • Půjčky a hypotéky

Potřebujete půjčku a dostali jsme se do situace, kdy byste ji potřebovali vyřídit opravdu co nejrychleji? SMS půjčka umožňuje vyřízení do 15 ti minut. Zaujal vás tento produkt?

Společnost VIA SMS

Společnost Via SMS je nebankovním poskytovatelem půjček a spotřebitelských úvěrů, je zaměřena na krátkodobé produkty tohoto typu.

V České republice působí od roku 2010, je však rozšířena i v dalších evropských zemích, jak ve střední Evropě, tak v Pobaltí a dalších. Jejími hlavními produkty jsou půjčky, které lze sjednat prostřednictvím internetu nebo SMS zaslané z mobilního telefonu. Oba tyto způsoby jsou velmi komfortní a časově nenáročné. Nemusíte chodit nikam do banky, což jistě spousta klientů ocení.

VIA SMS PŮJČKA

Tato půjčka je krátkodobého charakteru, poskytována je zpravidla na částky do 5 tis Kč. Tato suma není nijak závratná a nepořídíte si za ni nic velkého, přesto je o tuto půjčku velký zájem. Je to způsobeno tím, že dnes si lidé velmi často potřebují půjčit i na běžné výdaje, na které jim momentálně nevystačily finance. 

VIA SMS půjčka je také vhodným řešením pro situace, kdy vás překvapí nečekaný výdaj, a vy nemáte potřebnou finanční rezervu. Této půjčky využívají klienti především proto, že její vyřízení je velice rychlé a pohodlné, proces je zcela jednoduchý a zvládne ho každý. Je logické, že pokud si lidé půjčují pouze nízkou sumu, nechtějí se dlouze zdržovat se žádostí. Via SMS půjčka je právě těmto nárokům podřízena.

VIA SMS PŮJČKA – ZÍSKÁNÍ

Pro získání výše zmiňované půjčky musíte splnit některé základní podmínky, ty však nejsou nikterak složité. Poskytovatel klade důraz pouze na to, aby klient byl občanem ČR ve věku v rozmezí 20-65 let s čistým trestním rejstříkem a bez záznamu v registru dlužníků. Zároveň musíte mít bankovní účet veden v České republice a vlastnit mobilní telefon nebo alespoň přístup na internet. V případě, že splňujete tyto základní podmínky, pak už nic nebrání tomu, abyste si o zmiňovanou půjčku požádali.

Samotná žádost je také velmi nenáročná, je potřeba si zvolit celkovou výši půjčky a délku splácení a následně postupujete podle jednoduchých pokynů. V případě že zadáváte první žádost, vyplníte všechny základní údaje a pravost bankovního účtu je potřeba ověřit zasláním úhrady 1kč. U Via SMS je podmínkou čerpat vždy jen jednu půjčku, nelze žádat o více souběžných úvěrů. O další si můžete požádat až po doplacení. Výsledek své žádosti se dozvíte ihned po odeslání. V případě schválení jsou peněžní prostředky ihned zasílány na váš účet a vy je můžete libovolně využít.

Následné splátky probíhají vždy v předem stanoveném termínu převodem na účet poskytovatele. Zaplatit můžete z jakékoli banky v ČR. Dostanete-li se do situace, že nemůžete splátku uhradit včas, určitě situaci ihned řešte a požádejte o prodloužení lhůty splatnosti. Tuto možnost Via SMS nabízí všem klientům, ovšem služba je za poplatek. Pokud nedojde k úhradě splátky nejpozději v den splatnosti, je automaticky započten úrok z prodlení. V případě, že je vám schváleno prodloužení půjčky, potvrzení obdržíte formou SMS na váš mobilní telefon.

VIA SMS PŮJČKA – VÝHODY

Poskytovatelé těchto půjček se samozřejmě snaží různými způsoby nalákat nové klienty, jakých předností produktu mohou využít? V dnešní době lidé velmi ocení pohodlné a rychlé vyřízení svých žádostí. To v dnešní době umožňuje internet, a proto je využíván také při sjednávání půjček. Via SMS půjčku je možné zařídit jak on-line přes web, tak prostřednictvím mobilního telefonu. V tomto případě nemusíte ani nikam volat, stačí zaslat SMS v patřičném formátu. 

Zmiňovaná půjčka není jen nenáročná na vyřízení, ale také velmi rychlá. Je velice vhodným produktem pro akutní finanční situace, neboť poskytovatel vám garantuje poskytnutí peněžních prostředků do 15 ti minut od schválení žádosti. Jako plus uvedeme také poměrně snadnou dostupnost půjčky, neboť na žadatele nejsou kladeny žádné velké nároky. Ovšem do registru dlužníků je v tomto případě nahlíženo. Ručitele ani ručení majetkem u Via SMS půjčky určitě potřebovat nebudete.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články