Rychlá půjčka bez potvrzení příjmů online

22.01. 2015 • Půjčky a hypotéky

Pokud se rozhodnete vzít si půjčku, nemusíte se vždy dočkat kladné odpovědi. Jejich poskytovatelé totiž druhdy potřebují různá potvrzení nebo záruky. Bankovní půjčky mají v tomto směru výše položenou laťku než ty nebankovní. Ale určité rozdíly najdeme i mezi nebankovními poskytovateli. Nejsnadněji v dnešní době, obecně řečeno, dosáhnete na půjčku bez doložení či potvrzení příjmu.

O rychlé online půjčce bez potvrzení příjmu

Půjčku bez doložení příjmů je možné sjednat hned u několika různých nebankovních společností. Tato půjčka je oblíbená proto, že k ní v podstatě potřebujete jen občanský průkaz, žádné další dokumenty už tu nejsou – jako třeba v bance – vůbec potřebné. Doklad o příjmu je i u části nebankovních společností na tuzemském trhu bohužel podmínkou půjčky, pokud jej nemáte – například jste nezaměstnaní nebo studujete – půjčku prostě a jednoduše nedostanete.

Půjčky bez doložení příjmu mají jedno společné. Jsou poskytovány krátkodobě a na menší sumu peněz, zpravidla do maximální výše deseti tisíc korun. Nebankovní společnosti tak chtějí vyjít vstříc klientům, kteří nehodlají ztrácet čas a potřebují třeba jen vyjít do výplaty nebo nahradit porouchaný spotřebič v domácnosti. A důležitá věc – musíte si sami rozmyslet, zda jste schopni danou půjčku splácet. Pokud nedodržíte podmínky splátkového kalendáře, připravte se na určité sankce. Půjčujte si proto pokud možno zodpovědně.

Výhody půjčky bez dokládání příjmu

Proč je půjčka bez potvrzení příjmu tak výhodná? Inu, prim tu hraje její snadné poskytnutí a spoustu dalšího.

·  Snadná dostupnost. Protože chce většina poskytovatelů půjček nějaké potvrzení o příjmu, je tu určité procento klientů, kterým bude jejich žádost bohužel zamítnuta. Pokud ale nepotřebujete dokumenty navíc, je tu nulové riziko, že půjčku nedostanete. Nepravidelné nebo naopak dočasně i žádné příjmy však u tohoto typu úvěru nepředstavují zásadní a nepřekonatelný problém.

·  Nulová administrativa. Nepotřebujete prakticky žádné dokumenty, nejen potvrzení o příjmu, ale ani cokoliv jiného. V podstatě si půjčíte takzvaně na občanský průkaz.

·  Rychlost. Pokud není třeba zpracovávat řadu dokumentů, celý proces se výrazně urychlí. Na peníze tak nebudete čekat nijak dlouho, a dost možná je obdržíte už tentýž den, kdy jste o ně požádali. Nenadálý výdaj Vás tak už nemusí nikdy překvapit, stačí prostě a jednoduše vědět, jak na to.

·  Bezúčelovost. Nemusíte vůbec dokládat, na co si hodláte půjčit, jestli financujete spotřebič v domácnosti či třeba chcete vyjít do výplaty. Prostě jinak řečeno, tohle je vlastně taková malá půjčka na cokoliv.

·  Online sjednání. Nemusíte nikam chodit, nemusíte na nic čekat. Naopak jste očekáváni, vyplníte online formulář a za několik minut se dozvíte, jak to všechno dopadlo – případně už budou peníze prostě na cestě k Vám. Jak jednoduché, že?

Nevýhody půjčky bez doložení příjmu

To, jak je tato nebankovní půjčka výhodná, záleží hlavně na poskytovateli, jehož o ni požádáte. Pečlivě si proto předem pročtěte smluvní podmínky, aby Vás nic nezaskočilo. Dopřejte sluchu i referencím ostatních zákazníků nebo třeba i známých, kteří už mají s danou firmou nějakou zkušenost. Jako vždy, i zde můžete potkat někoho nespolehlivého, případně firmu, která jedná nějakým způsobem podvodně.

Půjčky, kde nedokládáte stálý příjem, představují i vysoké riziko takzvané dluhové pasti. Vše si proto předem promyslete a reálně uvažte své možnosti. Nikdo se jistě nechce stát otrokem svých bývalých dluhů.

Poskytovatelé půjčky bez doložení příjmu

Všichni poskytovatelé těchto rychlých online půjček se z principu rekrutují z nebankovních společností, které nabízejí úplně jiné podmínky než drtivá většina bankovních domů. Některé jsou zatím spíše méně známé, jiné už naopak znáte z nějaké reklamy. Pojďme si proto dát k dobru tři různé poskytovatele těchto úvěrů.

Ferratum

Původně finská korporace u nás stabilně funguje už pěknou řádku let. Předností společnosti je rychlé vyřízení půjček, místo úroků dostanete fixní poplatek a půjčit si můžete už od pětistovky výše. Doba splatnosti je obvykle 7 – 45 dní, za poplatek je možné si ji i o něco prodloužit.

Půjčka 7

Tuto půjčku provozuje Kontex Trade Internation. Nabízí se Vám spotřebitelské úvěry v rozmezí 1 – 5 tisíc korun s dobou splatnosti 7 – 28 dnů. Sjednání je samozřejmě velmi snadné a rychlé, jak už to u nebankovních půjček bývá.

Omega půjčka

Tuto půjčku provozuje společnost Dollar Financial Czech Republic. Půjčit si můžete prostřednictvím jediné SMS zprávy, hodí se tedy jako půjčka pro studenty nebo i nezaměstnané. Pokud Vám chybí z nějakého důvodu pár tisíc, je to asi odpovídající řešení problému, že?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články