Prezentace firemního projektu dopadne vždycky na jedničku

28.03. 2019 • Tipy a rady

Vše půjde hladce, uzavření obchodu nebo dohodnutí dlouhodobé spolupráce má totiž největší naději na úspěch v příjemném prostředí, které se všem zúčastněným líbí. Uvolnit se a naladit na pozitivní notu, to zkrátka není jen tak samo od sebe.

Místo, kde proběhne jakékoliv jednání, prostě musí mít svůj styl. Samozřejmostí také musí být dostatečně velké prostory s odpovídajícím vybavením, cílem je přece udělat pozitivní dojem.

V Praze se jedná vždycky velmi příjemně 

Hned čtyři stovky hostů, kteří se pohodlně vejdou do tří prostorných sálů a budou mít k dispozici vše, co potřebují – včetně možnosti následného ubytování v luxusním hotelu nebo také domluvení parkování. Vhodně zvolené z pohledu lokality, ale také perfektně vybavené, přesně takové jsou konferenční prostory v Praze.

Zajištění občerstvení, připravení prezentace nebo tlumočnické kabinky a samozřejmě i precizní ozvučení. Chcete prezentovat úspěchy své firmy, jakých jste dosáhli za poslední měsíce? Nebo jen představit projekt, na němž vám záleží a rádi byste proto, aby byl uveden v co nejlepším světle? Nic z toho není problém…

Vyřízení rozhodně nebude spojené s dlouhým čekáním

Chcete provést rezervaci a obáváte se, že všechny náležitosti zaberou příliš mnoho času? Vlastně zcela zbytečně, protože tady si klientů umí vážit. Pronájem sálu v Praze je vyřízen opravdu velmi rychle, včetně všech požadovaných detailů.

Ať už pořádáte neformální oslavu narozenin vašeho šéfa nebo módní přehlídku, na které opravdu záleží, dostane se vám odpovídající pozornosti a vaše přání jsou již předem splněna. A když půjde o několikadenní akci, můžete své hosty třeba inspirovat k malé procházce historickou Prahou. Ideální pak bude třeba Malá Strana a všechny její klenoty.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články