JET Money Smart půjčka - tabulka splátek

23.07. 2014 • Půjčky a hypotéky

Zvažujete – l úvěr, je zde na výběr hned z několika možností. Jejich pozitiva se liší a také záleží na vaší představě, bonitě, dožadované sumě apod. Potřebujete – li na něco úvěr středního rozsahu, využijte půjčku Smart.

Obecně o nebankovních půjčkách

Úvěry od nebankovních společností jsou formou půjček podle poskytovatele. Mimo ně dále odlišujeme půjčky od bankovních společností a od osob soukromých (také půjčky nebankovní, ale občas se řadí do odděleného kolektivu).

Nebankovní úvěry jsou v dnešní době velice oblíbené – lepší dostupnost. Využívají je zejména jedinci, kteří by nezískali úvěr u banky. Pomocí nich si tedy může vypůjčit vyšší počet osob. Má to také své zápory. Lidé si vypůjčují peníze i přesto, že není v jejich silách půjčku zaplatit – ocitnou se v tzv. dluhové pasti. Předem pečlivě zvažte (před zažádáním o úvěr), jestli máte na její splácení.

Nebankovní půjčky jsou lidmi využívány i kvůli jiným pozitivům – vyřízení online, sjednání ihned, nižší požadavky, snadnější administrativa apod.

Ve srovnání s bankovními úvěry mají RPSN a vyšší úrok. Je tu i vyšší hrozba, že si vypůjčíte od nesolidní firmy. Mějte se tedy na pozoru, když budete s jednotlivými nebankovními institucemi konzultovat. V ČR poskytují některé společnosti své produkty řadu let, ovšem další nejsou na trhu dlouho a je u nich tedy vyšší hrozba.

Co je Smart půjčka

Jde o produkt nebankovní firmy JETMoney – specializace na poskytování půjček pestré škále klientů. JETMoney je význačná nebankovní instituce v ČR. V minulosti poskytovala Smart půjčku firma Smart Capital – odkoupeno prostřednictví JETMoney.

Úvěr Smart je vymezen pro všechny uchazeče hledající úvěr bez komplikované administrativy a potřebou někam docházet.

Po období zařizování úvěry není nutné kamkoli docházet. O úvěr si žádáte online formulářem a do lhůty 2 dnů budete kontaktování obchodním zástupcem, který vám bude nápomocen při sjednávání úvěru nebo vám objasní jakékoli nesrovnalosti. Finance z úvěru obdržíte v hotovosti přímo do domu dohromady se smlouvou. O úvěr lze zažádat i prostřednictvím telefonu.

Půjčka Smart se poskytuje v hodnotě od 5000 Kč do 50 000 Kč na 8 nebo 13 měsíců. Půjčku obdržíte v hotovosti a vy ji splácíte systematicky každý měsíc.

Tento produkt nepotřebujete ručitele, avšak v situaci, kdy nemůžete doložit notnou bonitu, je nutný spoludlužník. Bonita je hodnocena firmou samostatně.

Finance lze využít libovolně. Jedná se o půjčku neúčelovou, a jestli ji budete řádně a soustavně platit, za srozumitelných podmínek a bez administrace ji lze refinancovat.

Podmínky Smart půjčky

Smart úvěr je přístupný velké škále uchazečů. Disponuje velice snadnými podmínkami, které jsou také lehce realizovatelné (plnoletost + pravidelná měsíční mzda – nejen ze zaměstnání nebo samostatné výdělečné činnosti). Může se tedy jednat i o invalidní nebo starobní důchod nebo příspěvek pro ženy na mateřské. Úvěr je tedy souhrnně pro OSVČ, zaměstnance, ženy na mateřské i důchodce.

Při podpisu smlouvy o úvěru pouze doložíte průkaz totožnosti a jiný doklad identity (řidičský doklad, rodný list, cestovní nebo zbrojní pas, průkaz zdravotní pojišťovny). Máte – li v rámci úvěry někoho, kdo za váš ručí, průkazy identity (oba 2) jsou vyžadovány i od něho.

Výhody Smart půjčky

Základní klady půjčky Smart jsou:

- variabilita úvěru: Je zcela na vás jakou výši částky zvolíte (od 5000 Kč do 50 000 Kč se splatností 8 nebo 13 měsíců). Půjčku si přizpůsobíte dle vašich přání a účelu.

- peníze na cokoliv: Nedokazujete účel, za jakým finance potřebujete – libovolné použití (např. spotřebiče, dovolené, nábytek, Vánoční dárky nebo platí jiné výlohy).

- rychlé vyřízení žádosti: Oproti bankovním půjčkám nečekáte zdlouhavě na její odsouhlasení. Za poměrně krátkou dobu můžete peněz disponovat, jelikož peníze obdržíte v hotovosti (rychlost). Nevyčkáváte tedy, než se finance připíší na váš účet.

- komfort: Po celou dobu sjednávání půjčky není nutné kamkoli docházet. O úvěr se žádá online či telefonicky a obchodní zástupce vám finance společně se smlouvou doručí až do domu.

- výhodná možnost refinancování: Řádným splácení půjčky podle splátkového kalendáře si ji můžete renovovat bez papírování.

- minimum papírování: Vcelku je úvěr papírově jednoduchý – podpis nenáročné a pochopitelné smlouvy + doklady (průkaz totožnosti a další doklad identity).

- široká dostupnost půjčky: Jednoduché podmínky = úvěr pro širší veřejnost (oproti produktu u banky). Je stanovena pro všechny plnoleté jedince, kteří pobírají stálou měsíční mzdu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články