Půjčka 15000 na 12 měsíců

13.02. 2015 • Půjčky a hypotéky

V oblasti nebankovních půjček probíhá neustálý rozvoj, kdy jsou pro klienty připraveny různé finanční produkty. Z velkého množství druhů půjček si může vybrat každý. Potřebujete-li si rychle půjčit 15 000 Kč, využijte právě pro Vás připravených půjček 15000 na jeden rok.

Půjčka 15000 na 12 měsíců

Půjčky 15000 ihned na účet se řadí mezi nebankovní půjčky. Charakteristiku tohoto druhu půjčky lze pochopit přímo ze svého názvu. Jedná se o velice jednoduché půjčky menšího obnosu peněz, a současně poskytnutí peněžních prostředků je velmi rychlé.  V dnešní době je velmi časté, že se člověk dostane do tíživé finanční situace, kterou musí rychle vyřešit. Jestliže má člověk k dispozici nějakou finanční rezervu, je to snadné. Horší ovšem je případ, pokud člověk potřebnými finančními prostředky nedisponuje. 

A právě pro tyto situace je vhodné využít produkt 15000 ihned na účet a peníze se tedy vypůjčit. Díky této možnosti se vyhnete problémovým situacím, které by Vám nastaly v případě, že byste nebyli schopni rychle zaplatit například za své složenky. Je ovšem zřejmé, že vysoká rychlost půjčení peněz má svou cenu, a to větší úrok z půjčky. Klienti by se proto vždy měli nejdříve rozhodnout, jaká je pro ně priorita – zda rychlost půjčení peněz nebo nižší úrok.   Jelikož jsou půjčky nazvané 15000 ihned na účet poskytovány různými společnostmi, odlišují se v některých svých vlastnostech. 

Většinou jsou ovšem nastaveny takovým způsobem, že jsou žádosti o půjčku hodnoceny automatickým procesem. Tato skutečnost celý proces půjčení peněz velice zrychluje. Podat žádost o půjčku 15000 ihned na účet je možné elektronicky.  Ptáte se, proč je částka zrovna zmiňovaných 15000  Kč? Je jasné, že na trhu jsou k dispozici podobně nastavené produkty, ovšem na jinou částku, nicméně částka 15000 0 Kč je velmi často poptávaná suma od klientů. Jedná se o částku, která totiž pokrývá nečekané výdaje, například jedná-li se o složenky. Nutno podotknout, že se jedná o krátkodobou půjčku peněz.

Výhody půjček 15000 na 12 měsíců každému

Hlavními výhodami půjček 15000 každému ihned na účet jsou následující:
• rychlost půjčky: Jedná se o základní parametr tohoto druhu půjčky. Pokud jste tedy v situaci, že potřebujete získat co nejdříve částku v hodnotě 15000  Kč, je pro vás půjčka 15000 ihned na účet vhodná.  
• jednoduchá podstata produktu: Jelikož dalším hlavním aspektem této půjčky je její rychlost, je zapotřebí, aby její vyřízení bylo co nejjednodušší bez zbytečných prodlev. Z tohoto důvodu je velice časté automatické vyhodnocování žádostí klientů.
• online vyřízení: Díky online vyřízení půjčky je možné rychlé vyřízení půjčky. Klienti si tedy mohou o půjčku zažádat kdykoliv během dne online z pohodlí domova a nemusí ztrácet svůj drahocenný čas.
• minimální nároky na žadatele: Půjčka 15000  ihned na účet nemá žádné další podmínky, které by byly nutné splnit, aby byla půjčka klientovi kladně vyřízena.  
• peníze na libovolné účely: O způsobu využití půjčených peněz rozhoduje sám klient, jedná se tedy o soukromou záležitost.

Nevýhody půjček 15000

Významnou charakteristikou půjček 10000 ihned na účet je jejich velice rychlé schválení. Proto u těchto půjček se poskytovatelé ani nezabývají prověřováním bonity klienta. Díky této skutečnosti vznikají poskytovatelům vyšší rizika, která se snaží pokrýt vyššími úroky. Jelikož jsou tyto půjčky velmi dobře dostupné, je velice snadné se dostat do dluhové pasti v případě potíží se splácením. Nutno zmínit, že je velmi nutné dobře vybírat poskytovatele, u kterého si půjčku vyřizujete.

Poskytovatelé půjček 15000

V následujícím textu jsou zmíněny tři nebankovní společnosti poskytující půjčky 15000 ihned na účet. Na finančním trhu jich ale samozřejmě působí mnohem více.

Multirent

Společnost Multirent nabízí půjčky v několika různých variantách, což vede k tomu, že půjčka může být z velké míry individuální. Klient si u této společnosti může zvolit půjčku o velikosti 15000 Kč až 30 000 Kč. Doba splatnosti u takových půjček se pohybuje v rozmezí 12-36 měsíců. Půjčky, které poskytuje tato společnost, se opět vyznačují svou rychlostí vyřízení. Půjčku 15000 okamžitě na účet si může sjednat občan České republiky, starší 18 let, který není v exekuci. Současně je při vyřizování půjčky nutné předložit občanský průkaz, druhý doklad prokazující totožnost a také předpis elektřiny a jejího hrazení během posledních dvou měsíců. Je také možné o půjčku žádat se spolužadatelem. 

Ferratum

Společnost Ferratum se zabývá poskytováním rychlých půjček 15000  ihned na účet. V případě, že si potřebujete půjčit nižší částku než 15000  Kč, je to možné. Základní charakteristikou této půjčky je její jednoduchost a rychlost poskytnutí. Splácení půjčky probíhá v jedné splátce po 7-45 dnech a půjčka není zatížena úrokem, ale fixním poplatkem.

Brio Czech

Společnost Brio Czech na trhu působí od roku 2011 a také se jedná o nebankovní společnost. Byla založena společníky, kteří měli velké zkušenosti ve svém oboru, tudíž byli správně informováni o tom, o jaké produkty je mezi lidmi největší poptávka. Společnost Brio Czech opět poskytuje půjčku 15000 na jeden rok. Existuje také možnost půjčit si vyšší částku, která může dosáhnout až několika milionů korun. Pokud je půjčka na malou částku, její poskytnutí je opět velice rychlé. Při sjednávání půjčky není nutné ručit majetkem, dále také neprobíhá nahlížení do registru dlužníků.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články