Proč jsou nebankovní půjčky tak oblíbené?

26.07. 2017 • Půjčky a hypotéky

Každý se jednou (či víckrát) může dostat do nepříjemné situace, kdy nebude mít peníze. Žít dnes bez peněz – to není zrovna nejlehčí hlavně proto, že se dnes za peníze dá koupit opravdu všechno. Výměnný obchod už dávno nefunguje stejně jako nic podobného. Proto být zaměstnaný nebo mít jiný zdroj příjmů je v dnešní době nutností. Pokud se dostaneme do situace, kdy bude náš pravidelný měsíční příjem narušen, bohužel se musíme obrátit na banku nebo nebankovní instituci, aby nám půjčila. Zálohy na vodu, plyn, elektřinu a další jiné služby se zkrátka platit musí, stejně jako musíme jíst a chodit oblečení.

Mnoho lidí se však ještě donedávna obracelo na banky a jiné bankovní instituce, protože v nebankovních půjčkách nebyla ještě taková důvěra, jako je nyní. Pokud si ale chcete zažádat o půjčku v současné době, požádejte o ni v nějaké nebankovní instituci, protože se pro vás jedná o mnohem jednodušší a výhodnější variantu půjčky.

V čem jsou nebankovní půjčky výhodnější?

Nebankovní půjčky se staly opravdu oblíbené zejména proto, že jsou výhodnější. Hlavní výhody tkví v tom, že si o ně lehce můžete zažádat z pohodlí domova. Žádost o půjčku máte tak vyplněnou za několik minut a do dalších několika minut vám budou peníze připsány na účet, protože nebankovní půjčky jsou schváleny do několika málo minut. Už se nyní jistě nedivíte, proč jsou právě tyto typy půjček mnohem oblíbenější, než ty bankovní, z nichž většinou platíte nemístně a nesmyslně vysoké poplatky. Taky se u nebankovních půjček neskrývají žádné skryté poplatky. Zaujmou vás také tím, že si vždy můžete půjčit pouze tolik, kolik skutečně potřebujete. Nemusíte si tak půjčovat několik set tisíc korun, které byste spláceli několik let. Půjčete si vždy jen tolik, kolik vážně potřebujete, tedy klidně jen pět tisíc korun či dva tisíce korun.

Mezi další výhody nebankovních půjček se taky řadí to, že si mnohdy výši splátek můžete stanovit podle svých vlastních finančních možností.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby

Hledáte spolehlivý ERP systém pro vaše podnikání? Vyzkoušejte oblíbený ekonomický software Money!

Nevíte si rady s vašimi financemi? Nezoufejte! Školení finanční poradci se společnosti OVB vám rádi pomohou rozložit vaše finance, přesně dle vašich potřeb!

Vema HR je moderní personální software pro komplexní řešení mezd a personalistiky.

Program Altus Vario je přehledná skladová evidence, která vám usnadní vedení skladu i řízení nákupní strategie.

Služba iDoklad vám umožní jednoduché fakturace online. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás co je CRM systém a jak vám může pomoci ve vašem podnikání? Přehledné vysvětlení najdete na webu špičkového CRM softwaru eWay-CRM.

Neztrácejte váš drahocenný čas dlouhým procesem zakládání nové firmy. Rychlé založení společnosti pro vás vyřídí specialisté z Office House Partner.

Kontakt a reklama