Jak získat rychlou půjčku

30.08. 2017 • Půjčky a hypotéky

Jak už jsme napsali výše, vše začíná tím, že kontaktujete banku nebo nebankovní společnost poskytující rychlé půjčky. Vyberte si k tomu některý z odkazů na našich stránkách a pokračujte dále dle instrukcí.

Prvním krokem bývá vyplnění internetového formuláře či telefonát na klientskou linku. Obě možnosti vám velmi rychle poodkryjí, zda-li na požadovanou půjčku dosáhnete a v jaké výši.

Na vás pak bude zvolit, kolik si chcete půjčit a jak dlouho budete půjčku splácet (pamatujte, že malý počet splátek více zatíží váš aktuální rozpočet, odměnou za to, ale zaplatíte za půjčku v konečném důsledku méně; u delších splátek je tomu přesně naopak – měsíčně splácíte méně, ale celkově zaplatíte více).

Po absolvování prvního kroku vás bude kontaktovat příslušný pracovník banky či nebankovní instituce, který s vámi domluví vše podstatné, potvrdíte si výši půjčky a počet splátek a domluvíte se, jakým způsobem budou podepsány úvěrové smlouvy.

Nebankovní společnosti nejčastěji posílají úvěrové smlouvy k podpisu poštou (či pro rychlejší čerpání kurýrem) na vámi zvolenou adresu). Vy pak smlouvu pečlivě pročtete a budou-li všechny údaje správné, podepíšete a pošlete na uvedenou adresu. Po doručení podepsané smlouvy už uplyne jen 24 hodin a vy budete mít půjčku na účtu. Do banky je třeba jít půjčku podepsat osobně.

U zavedených nebankovních společností je vše přehledně znázorněno na internetu.

Prvním krokem bývá jednoduché zvolení částky, kterou potřebujete půjčit a jak dlouho ji chcete splácet. Informační systém vám pak nabídne nejvýhodnější varianty půjčky (výši, splátky, dobu splácení...).

Následně vyberete pro vás nejzajímavější návrh rychlé půjčky. Následuje již zmíněný online formulář. Doporučujeme vždy vyplnit pravdivé údaje, zejména telefonní číslo, na kterém vás bude kontaktovat obchodní zástupce.

Během několika hodin budete kontaktováni obchodním zástupcem společnosti, který poskytne odpovědi na vaše dotazy a vysvětlí detaily poskytnutí rychlé půjčky. Po schválení půjčky ze strany společnosti připraví k podpisu smlouvu o půjčce.

Posledním krokem je podpis smlouvy a připsání částky půjčky na váš bankovní účet, případně předání v hotovosti.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články