Půjčky bez doložení příjmu do 15 minut

27.02. 2015 • Půjčky a hypotéky

Každý, kdo si potřebuje vzít půjčku, si v dnešní době může vybrat z pestré nabídky mnoha různých společností. Často však bývá podmínkou předložení různých dokladů a dokumentů, mezi které mimo jiné patří i doklady o příjmech. Většinou bývá doložení příjmu potřeba především u bankovních úvěrů, setkat se s tím ale můžeme i u některých nebankovních půjček, především tehdy, když si potřebujeme půjčit vyšší částku.

Půjčky bez doložení příjmů 

Pokud ale na půjčku hodně spěcháte a peníze potřebujete co nejrychleji, nebo pokud jste v situaci, kdy nemůžete svoje příjmy doložit, ideálním řešením jsou pro Vás půjčky bez doložení příjmů. Obvykle se jedná spíše o menší nebankovní úvěry, ale poskytovatelů takovýchto půjček je už dnes poměrně velké množství. Ideálním způsobem, jak si takovouto půjčku vybrat, jsou speciální webové srovnávače půjček, z nichž k těm nejlepším patří CoolPůjčky.cz. Na těchto stránkách naleznete přehledný seznam finančních společností, které půjčky bez doložení příjmu poskytují a můžete si tak vybrat takovou, která bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám.

Zaplo půjčka 

Jedním z nejoblíbenějších poskytovatelů půjček bez doložení příjmu do 15 minut je společnost Zaplo Finance, která nabízí rychlé krátkodobé úvěry, u nichž se žádné potvrzení o příjmech nevyžaduje. Zaplo půjčka je opravdu velmi rychlou a snadnou možností, jak si půjčit peníze bez zbytečného čekání a zdlouhavého papírování. Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 15 minut a vše si můžete jednoduše vyřídit z pohodlí Vašeho domova. Zaplo půjčka ale zdaleka není jediným poskytovatelem takovýchto půjček – bez dokládání příjmů si můžete půjčit třeba i od oblíbeného řetězce prodejen Tesco.

Tesco půjčka bez doložení příjmu 

Tesco je u nás samozřejmě známé především jako velký řetězec supermarketů a hypermarketů. Kromě prodeje zboží ale Tesco nabízí i řadu jiných služeb, mezi něž patří i půjčky bez doložení příjmu. Oproti Zaplo půjčce si ale v tomto případě můžete vypůjčit i podstatně vyšší částky a podstatný rozdíl je také v době splatnosti – zatímco Zaplo půjčka je jen krátkodobá, splácení Tesco půjčky si lze rozložit až na dobu 84 měsíců. I v tomto případě platí, že si o úvěr můžete požádat online, další možností je pak telefonická žádost nebo osobní na některé z poboček sítě Tesco.

Kromě Zaplo a Tesco půjčky si můžete bez dokládání příjmů půjčit i od mnoha dalších společností. Jejich přehled naleznete např. na stránkách CoolPůjčky.cz nebo na novém webu Vyhodnaky.cz, který nabízí srovnání nejoblíbenějších úvěrů od bankovních i nebankovních poskytovatelů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články