Domácí rychlé půjčky do výplaty

27.01. 2015 • Půjčky a hypotéky

Domácí půjčka před výplatou? Že jste nikdy o tomto termínu neslyšeli? Nic se neděje. Na následujících řádcích si to vysvětlíme, nastíníme její hlavní výhody a nevýhody. Tak pojďme na to.

Co je malá půjčka do výplaty

Co to vlastně půjčka před výplatou je? Jedná se o produkt, který nabízí nebankovní společnosti. Označuje se jako tzv. mikropůjčky. Člověk od společnosti dostane teda jen malé množství peněz, na poměrně krátkou dobu.

Název, půjčka před výplatou, je poměrně výstižný. Obvykle si ji lidé sjednávají před výplatou v době, kdy jim prostě nevyjdou peníze nebo mají nějaké nečekané výdaje, na které jim prostě z výplaty již nezbylo. Tak není nic jednoduššího, než se obrátit na jednu ze společností, které poskytují tento typ půjčky. Společnost žadateli půjčí již od několika stovek korun až po pár tisíc.

Tento druh půjčky se obvykle splácí najednou. Neexistují teda klasické měsíční splátky. Doba splatnosti je většinou do jednoho měsíce. Půjčka je splacena z nové výplaty.

U této půjčky je další velká výhoda. Neplatí se zde úroky, ale pouze fixní poplatky, které si společnost stanoví.

Všichni poskytovatelé půjček před výplatou by měl své klienty informovat o výši poplatků. Každý člověk by měl dopředu vědět, kolik ve výsledku zaplatí. Proto se nikdy neunáhlujte a zjistěte si veškeré potřebné informace, abyste se poté nedivili. Fixní poplatek si stanovuje společnost sama. Jeho výše se odvíjí od sumy, kterou si půjčíte, ale také od doby, na jakou si peníze půjčíte.

U mnohých společností se můžete setkat také s tzv. SMS půjčkou. Tato půjčka získala svůj název podle toho, že si ji můžete sjednat pouhým napsáním SMS zprávy. Podání je ale možné i prostřednictví online formuláře prakticky odkudkoliv.

Výhody rychlých půjček před výplatou

Tento typ domácích půjček není na trhu žádnou novinkou. Ale až v poslední době se stává stále více oblíbeným. Nyní si představme ty nejvýraznější výhody.

·  Rychlé vyřízení: Velmi snadné a rychle zřízení je asi největší výhodou. Lidé půjčky tohoto druhu využívají opravdu často před výplatou, kdy jim chybí potřebné finance na základní potřeby, případně na výdaje, které jsou nečekané. Některé společnosti dokonce garantují peníze na účtu klienta ještě ten den, kdy si půjčku sjednávají. Což je opravdu rychlost.

·  Minimum administrativy: Velmi snadné vyřízení je mnohými vítané. Zbytečné papírování je zdlouhavé, a navíc lidé tomu mnohdy ani nerozumí. Díky minimálnímu množství papírů je zaručena rychlost vyřízení.

·  Snadná dostupnost. Na trhu existuje velké množství společností, ze kterých můžete vybírat. Společnosti navíc nepožadují žádné vysoké nároky na žadatele. Žádné prověřování ani ověřování. Prostě jste zde jen vy a poskytovatel. Tuto půjčku získají prakticky všichni. Dokonce i ti, kterým by jiné společnosti nic nenabídly. To je vyváženo tím, že dostanete pouze malou částku, kterou je nutné splatit v poměrně krátké době.

·  Pohodlnost: Chcete-li si sjednat tento druh půjčky, nemusíte ani chodit na pobočku společnosti. Stačí mít jen připojení k internetu, kde vyplníte potřebný formulář. Půjčku si tak můžete sjednat odkudkoliv na světě. Některé společnosti nabízí i možnost sjednání půjčky přes pouhou SMS.

·  Transparentnost: Tyto půjčky nemají žádné úroky, ale pevně stanovené fixní poplatky, o kterých by měli všichni klienti vědět. Díky tomu klient ví, kolik skutečně zaplatit. Žádné nečekané poplatky by Vás teda neměly překvapit.

·  Bezúčelnost: Půjčku si můžete sjednat prakticky na cokoliv. Nemusíte ani společnosti uvádět, na co si půjčku zřizujete.

Nevýhody půjček do výplaty online bez poplatku

Kromě velkého množství výhod nalezete, jako prakticky u všeho, i nevýhody. Fixní poplatek, který se platí místo úroku bývá poměrně vysoký a každý žadatel ho musí zaplatit. Půjčku dostane téměř každý, což je ovšem velké riziko pro člověka. Ten by totiž měl mít jistotu, že půjčku i s fixním poplatkem bude schopen splatit. Pokud by se tak nestalo, dostal by se člověk do pasti, ze které je jen těžké vyjít. Určitě je také důležité, u jaké společnosti si půjčku sjednáváte. Zaměřte se spíše na ty prověřené, které zajišťují nějakou jistotu a stabilitu. Nabídka je všem velmi široká.

Firmy, jež poskytují půjčky před výplatou

Na trhu existuje velké množství společností, které nabízí půjčky před výplatou. Některé jsou známé, jiné méně. Proto si nyní některé představíme.

Ferratum

Právě Ferratum se poprvé soustředili na půjčky před výplatou. Ferratum je společnost, která má svůj domov ve Finsku. Zde se stala velmi oblíbenou společností, a proto se rozšířila i do dalších států Evropy. V současné době působí v asi dvaceti státech včetně České republiky. Zde působí jako Ferratum Czech, která spadá pod Ferratum Group. Lidé si produkty této společnosti velmi oblíbili. Skoro každý totiž někdy potřebuje půjčit menší obnos. Společnost se zaměřuje právě na půjčování menších částek s krátkou dobou splatnosti. Můžete si půjčit částku do výše 10 000 se splatností sedm až čtyřicet pět dnů. Hlavním mottem společnosti je „Ferratum more than mone to everyone“ což v překladu znamená Ferratum více než peníze pro každého.

Kredito24

Tato společnost má kořen v Německu, ale jinak se jedná o českou firmu. Hlavní předností této společnosti je rychlo v půjčování. Dokonce slibují, že patnáct minut po schválení budete mít peníze na svém účtu. I proces schvalování je poměrně rychlý díky automatickému schvalování žádostí.

Můžete si sjednat tzv. mikropůjčku do výše 12 500 Kč. Tak vysokou půjčku si mohou klienti sjednat, až po opakovaném používání produktů. Na začátku je klientovi poskytnuta půjčka ve výši 4 500 Kč. A to na dobu splatnosti třicet dnů. Společnost nevyžaduje potvrzení příjmů a můžete ji sjednat online.

Kredia

Tato společnost má své sídlo na Islandu. Klient si může sjednat tzv. SMS půjčku prostřednictvím SMS zpráv ve výši od 1 000 až do 10 000 Kč. Sjednání půjčky je poměrně snadné a rychlé. Peníze budete mít prakticky ihned.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články