Je lepší půjčka 20000 Kč hotovostní nebo bezhotovostní?

28.03. 2016 • Půjčky a hypotéky

Když uvažujete o tom, že si vezmete půjčku, hledíte na několik základních parametrů. Ty se týkají primárně toho, jak vysoký bude úrok, nebo toho, zda si půjčíte v bance, nebo u nebankovní společnosti. Hledět byste ale měli i na několik dalších věcí. Na jaké konkrétně? Třeba na to, zda bude zmíněná půjčka 20000 hotovostní nebo bezhotovostní. Obě možnosti mají své výhody a nevýhody. Proto se na ně podíváme blíže. A to ať už to bude půjčka 20000 bez doložení příjmu známá ze segmentu mikropůjček, nebo se bude jednat o naprosto klasický a běžný úvěrový produkt, který také není problém získat.

Kdy se hodí bezhotovostní převod?

Rozhodně je nejlepší volit ji hlavně v případě, kdy nemáme rádi, nebo nechceme absolvovat jakékoliv osobní schůzky. V tomto případě oceníme to, že půjčky do 20000 nám jsou zaslány přímo na náš bankovní účet. I když to někdy může být časově náročnější, v rámci stejné banky netrvá celý převod delší dobu, než jenom několik málo vteřin. Navíc platí, že když máme peníze připraveny právě na našem bankovním účtu, můžeme si být jisti tím, že půjčka 20000 bez registru je připravena třeba také k tomu, abychom zaplatili nezbytnou platbu, nebo jiný nečekaný výdaj.

Kdy se hodí hotovostní půjčka?

Nyní se podívejme na situaci spojenou právě s půjčkou hotovostní. Ano, i ta se nám může hodit. Může ji nabídnout i rychlá půjčka ihned 20000. Třeba v případě, kdy si peníze půjde vyzvednout na pobočku. Hotovost má v tomto případě výhody spojené hlavně s tím, že peníze dostáváme na ruku. Ideální, pokud potřebujeme v hotovosti zaplatit i nějaký další výdaj. A ten umí řešit třeba zmíněná půjčka 20000 online. Hotovost se ale může hodit třeba také v případě, kdy máme potíže s naším účtem. To se může týkat třeba i situace, kdy nám náš konkrétní bankovní účet obstavil exekutor a tak by bylo zbytečné na něho peníze zasílat.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby

Hledáte spolehlivý ERP software pro vaše podnikání? Doporučujeme oblíbený program Money S4!

Nevíte si rady s vašimi financemi? Nezoufejte! Školení finanční poradci se společnosti OVB vám rádi pomohou rozložit vaše finance, přesně dle vašich potřeb!

Vema HR je moderní personální software pro komplexní řešení mezd a personalistiky.

Program Altus Vario je přehledná skladová evidence, která vám usnadní vedení skladu i řízení nákupní strategie.

Služba iDoklad vám umožní jednoduché fakturace online. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás co je CRM systém a jak vám může pomoci ve vašem podnikání? Přehledné vysvětlení najdete na webu špičkového CRM softwaru eWay-CRM.

Neztrácejte váš drahocenný čas dlouhým procesem zakládání nové firmy. Rychlé založení společnosti pro vás vyřídí specialisté z Office House Partner.

Kontakt a reklama