Nebankovní půjčky bez doložení příjmu online bez podvodu

21.01. 2015 • Půjčky a hypotéky

Máte raději nebankovní půjčky než ty v bance? Dobře, ale je třeba si konkrétně vybrat, pokud tedy potřebujete půjčit. Snad každá nebankovní instituce má nějaký výhody – jednou z nich je bezesporu bezpříjmová nebankovní půjčka bez podvodu.

O nebankovních půjčkách bez dokládání příjmu

Nebankovní půjčky online bez podvodu jsou tu pro všechny, kteří potřebují určitou sumu peněz pokud možno co nejdříve. Pokud jste se tedy dostali do složité finanční situace a nevíte, jak dál, tohle pro Vás bude možná dobré řešení. Okamžité vyřešení problému je jistota, své peníze dostanete opravdu hodně brzy.

Nabídka nebankovních půjček je docela dosti pestrá, záleží ale ovšem na konkrétní společnosti. Půjčit si sice můžete jen menší částky (jde o takzvané mikropůjčky, zpravidla do deseti tisíc korun), ale zato své peníze dostanete skoro ihned. Rychlost je tedy hlavním důvodem, proč si lidé tyto půjčky dnes sjednávají.

To, jakou částku si budeme moci vypůjčit nebo doba splatnosti, závisí přímo na konkrétním poskytovateli. Drtivou většinu tohoto druhu půjček je možné splácet jednorázově, ale najdete i případy, kdy jdou dohodnout klasické měsíční splátky. Ty bývají ale zpravidla na větší sumy, třeba dvacet tisíc korun. Pokud si chcete usnadnit hledání, rádi Vám pomůžeme – protože není půjčka jako půjčka. Na co se tedy konkrétně zaměřit, co je naopak spíše podružné?

Výhody nebankovních půjček bez prokazování příjmu

Nebankovní půjčky ihned jsou velmi oblíbené, a to hlavně z těchto několika důvodů, které pro většinu lidí hrají prim.

·  Rychlost. V případě tohoto finančního produktu je naprosto zásadní výhodou. Hodí se především tehdy, kdy peníze potřebujete opravdu okamžitě, ideálně tedy tak do hodiny. Stačí podat žádost a s trochou nadsázky řečeno – už můžete jít k bankomatu.

·  Jednoduchost. Vzít si tuhle půjčku je opravdu snadné. Stačí pár základních údajů, vyplněný kontaktní formulář po internetu a je vlastně hotovo, pak už jen čekáte na své peníze.

·  Pohodlnost. Nebankovní půjčky jsou vyřizovány online. Nemusíte nikam chodit, volat, nic vyřizovat. Prostě vše z pohodlí domova.

·  Snadná dostupnost. Tuhle půjčku si sjednáte doslova kdykoliv si jen zamanete. Žádné speciální nároky na klienta, nic nad čím byste se snad měli znepokojovat. A svou půjčku skutečně dostanete, protože požadavků je tu naprosto minimum.

·  Velký výběr. Široká paleta produktů u každé nebankovní společnosti. Na to se můžete stoprocentně spolehnout.

Nevýhody nebankovních půjček online

Tento typ půjček má také své určité zápory, to je určitě bez jakýchkoliv debat. Klienti, kteří se nemohou z nějakého důvodu prokázat třeba stálým příjmem nebo vlastnictvím nemovitosti, jsou pro nebankovní společnost přeci jen určitým rizikem. Právě proto si pak tyto instituce účtují o něco vyšší úrokovou sazbu u svých produktů. V jiných případech platíte vysoký poplatek za poskytnutí půjčky. Tento druh úvěru je proto vhodný jen tehdy, když nemáte ani jakoukoliv jinou možnost – v bance Vám nepůjčí a příbuzní se třeba otočili v tomto směru zády k Vám.

Důležité je také dát si dobrý pozor, kde si vlastně půjčku sjednáváte. Najdete sice velké množství nabídek, ale ne každá je poctivá. Přibližme si nyní alespoň tři společnosti, které působí na našem trhu s úvěry už trochu delší období a není tedy vůbec nutné se jich nějak obávat – spíše naopak, v klidu s nimi spolupracujte, jsou nanejvýš férové.

Kredito24

Tato společnost má finanční zázemí v Německu, i proto si může díky tomuto pohodlnému polštáři zajistit pro své klienty poměrně výhodné podmínky. Vyřízení žádosti je otázka čtvrt hodiny, což je celkem krátká doba. Půjčit si jako nový klient můžete až 4500 korun a nemusíte dokládat, proč. Doba splatnosti je třicet kalendářních dnů. Vyřízení žádosti samozřejmě probíhá online formou, máte k dispozici všechny výhody klasické nebankovní půjčky.

CreditON.cz

Původně lotyšská společnost expandovala nedávno i k nám. Nabízí pro nové klienty možnost půjčit si až 4 tisíce korun, stálí zákazníci mohou mít úvěr až pětinásobný. Peníze je možné použít, na co chcete, půjčka je totiž takzvaně bezúčelová. Vše je bezpečné, pohodlné a zcela transparentní. Musíte být ale plnoletí, jak je ostatně všude u nebankovních půjček nutné – a také nemít vůči společnosti CreditON žádné předchozí nesplacené pohledávky.

Ferratum

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články