Výhody rychlých půjček

23.08. 2017 • Půjčky a hypotéky

Ikdyž již bylo o rychlých půjčkách napsáno mnoho negativních článků, které zdůrazňují především nevýhody rychlých půjček spočívající ve vysokém úroku a RPSN, lze nalézt i řadu výhod.

Předně je třeba říci, že rychlou půjčku oceníte zejména v případě, když v co nejkratším čase potřebujete menší obnos peněz. Hlavní výhodou tohoto typu půjček je tedy samotná rychlost vyřízení, která se pohybuje v řádu hodin (čas od podepsání smlouvy až po připsání částky na bankovní účet, případně předání peněz v hotovosti na pobočce nebankovní společnosti nebo i přímo u vás doma).

Dalším pozitivním prvkem rychlých půjček je možnost podání žádosti přes internet a také možnost spočítání si celkových nákladů půjčky.

Dnes je díky internetu velice snadné vyplnit formulář na webových stránkách nebankovní společnosti, která nabízí rychlé půjčky, a během několika hodin můžete být kontaktováni obchodním zástupcem. Nemusíte se tak trmácet do nejbližší pobočky firmy. Některé společnosti navíc ani nemají veřejné pobočky.

Pokud máte škraloup v Centrálním registru dlužníků, pak vězte, že mnohé společnosti nabízejí půjčky bez nahlížení do registru problémových plátců.

V případě, že nutně potřebujete menší obnos peněz (do 50 000,-), pak je rychlá půjčka přes internet jednou z vhodných možností.

Zmiňme také fakt, že nebankovní společnosti nabízející rychlé nebankovní půjčky u některých svých produktů nevyžadují potvrzení o příjmu a další dokumenty (například výpisy z účtu, doklady o pravidelných platbách atd.).

Souhrn výhod rychlých půjček

  • rychlé vyřízení (žádost přes internet)
  • snadná dostupnost (pro nezaměstnané, ženy na mateřské, důchodce...)
  • množství informací o půjčce na internetu
  • půjčka bez nahlížení do registru dlužníků (záleží na konkrétní společnosti)
  • půjčka bez potvrzení o příjmu (záleží na konkrétní společnosti)
  • půjčka bez nutnosti dodat mnoho dokumentů (záleží na konkrétní společnosti)

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby

Hledáte efektivní crm software pro vaše podnikání? Doporučujeme oblíbený program Money S4!

Používáte často insolvenční rejstřík nebo obchodní rejstřík a zdá se vám vyhledávání v nich složité? Vyzkoušejte novou službu FIRMO.CZ, kde najdete všechny informace přehledně na jednom místě! Nevíte si rady s vašimi financemi? Nezoufejte! Školení finanční poradci se společnosti OVB vám rádi pomohou rozložit vaše finance, přesně dle vašich potřeb!

Vema je moderní personální informační systém pro komplexní řešení mezd a personalistiky.

Program Altus Vario slouží pro přehlednou skladovou evidenci včetně řízení nákupní strategie.

Služba iDoklad.cz vám umožní jednoduše vystavovat faktury online. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro fakturace, bude nástroj iDoklad vhodnou volbou!

Zajímá vás co je CRM a jak vám může pomoci ve vašem podnikání? Přehledné vysvětlení najdete na webu špičkového CRM softwaru eWay-CRM.

Kontakt a reklama