Co je to bezúročná půjčka

24.06. 2014 • Půjčky a hypotéky

Na našem finančním trhu působí spousta bank i nebankovních společností, nabízejících různě výhodné půjčky. Rozdíly najdete ve výši úrokových sazeb ale i celkové výše RPSN.  Zajímá vás, kdo vám půjčku nabídne nejvýhodněji? Doporučujeme využít bezúročnou půjčku, kterou můžete mít zcela zdarma.

Vyzkoušejte půjčku zdarma

Půjčky obecně fungují na principu, kdy vám poskytovatel poskytne finanční prostředky, vy jste pak dlužníkem a jste povinni peníze vrátit ve stanovené lhůtě. Splátka je jednorázová, nebo rozdělena do několika částek a splácíte i předem dohodnutý úrok.

Ne vždy však musíte platit úroky , stačí si zvolit vhodnou bezúročnou půjčku. Tento produkt nabízí stále více nebankovních společností. Zajímá vás, jaký výnos z takového obchodu tedy poskytovatel má? Jedná se o společnosti, které vám nabídnou zdarma vždy jen první schválenou půjčku. Účelem je, aby si klient mohl vyzkoušet, jak daná půjčka vlastně funguje, ověřit si poskytovatele a v případě, že budou se službami spokojeni, tak se na společnost mohou následně obrátit vždy, když budou potřebovat půjčit finanční prostředky. To samozřejmě již není podmínkou, záleží pak pouze na vás, můžete sami ohodnotit, zda vám poskytovatel i jeho služby vyhovují.

První půjčku zcela zdarma nabízejí zpravidla společnosti, které se zaměřují na poskytování krátkodobých úvěrů na nižší částky. Jejich společným znakem je i to, že u takových produktů nezaplatíte vůbec žádný úrok, u každé další půjčky je pak úrok nahrazen fixním poplatkem. Půjčky jsou díky tomu mnohem víc přehledné a transparentní, což je jejich velké plus.

Nebankovní poskytovatelé půjček bez úroku

Nabídka bezúročných půjček u prvního z poskytnutých úvěrů se stále rozšiřuje. Nyní se společně seznámíme s několika ze společností, které jsou schopny vám tento produkt poskytnout.

FERRATUM

Ferratum Czech pochází z Finska a je dceřinou společností spadající pod skupinu Ferratum Group. V současnosti působí v mnoha zemích Evropy i celého světa.

Půjčka od této společnosti nabízí rozmezí 500 Kč – 10 000 Kč, dobu splatnosti lze volit mezi 7 – 45 dny a zároveň si zvolenou splatnost máte možnost až 3x prodloužit.

Sjednání produktu je velice jednoduché, vše vyřídíte on-line přes internet, není zapotřebí ručitel ani potvrzení o výši příjmu a celý proces schválení trvá cca 10 minut.

Co se týče první bezúročné půjčky, Ferratum vám ji poskytne na částku 500, 1 000, nebo 2 000 Kč, doba splatnosti u tohoto produktu je max. 15 dní.

CreditON

Tato společnost nabízí první půjčku bez úroku na částku v rozmezí 100-4 000 Kč . Můžete však využít i půjček vyšších a to až do 20 000 Kč. Doba splatnosti je maximálně 30 dní. Jedná se o společnost mezinárodní, jejíž sídlo se nachází v Lotyšsku. Její služby jsou vhodné i pro akutní a nečekané finanční situace, neboť schválení půjčky trvá max. 30 minut. Podmínkami pro její získání jsou občanství ČR, plnoletost žadatele, účet vedený u české banky, aktivní připojení mobilní sítě a prokazatelný pravidelný příjem, který je možný i v podobě brigády.

Kredito24

Tento poskytovatel je společností českou s německými kořeny, neboť mateřskou společností je firma Kreditech SSL Holding GmbH.

Kredito24 je schopna vám poskytnout bezúročnou půjčku až do výše 4 500 Kč, ovšem splatnost je zde max. týden. Celkově vám tento produkt umožňuje půjčení částky až 12 500 Kč, doba splatnosti je potom 30 dní.

Vyřízení celé žádosti je velmi rychlé, řádově je to několik minut. Toto je umožněno používáním automatizovaného systému pro schvalování.

Všechny poskytované půjčky jsou bez jakýchkoli skrytých poplatků a tak jsou velmi transparentní. Vše se dá vyřídit on-line prostřednictvím internetu, webové stránky společnosti jsou důkladně zabezpečené a ke své žádosti nepotřebujete ani žádná potvrzení.

Zaplo půjčka

Zaplo poskytuje první půjčku bezúročně, v případě že je ve výši 500 – 5 000 Kč a pokud ji splatíte ve stanoveném termínu.

Celkově je vám tato společnost schopna poskytnout půjčky až do výše 12 500 Kč, splatnost se pohybuje v rozmezí 1 – 30 dní a máte možnost si ji prodloužit. Nebudete potřebovat doklad o výši vašich příjmů  ani ručitele. Tento poskytovatel je zodpovědný a své služby poskytuje nejen u nás, ale i v dalších zemích Evropy.

Perfect Money

U této společnosti si můžete půjčit celkově až 5 000 Kč  se splatností 7, 14 nebo 21 dní, bezúročná půjčka zdarma je však pouze do výše 3 000 Kč.

Pro vyřízení žádosti nebude potřebovat žádnou zástavu ani nemusíte ručit majetkem. Nebudete nuceni dokládat ani výši vašeho příjmu. Podmínkou je pouze plnoletost a občanství ČR, při sjednání si vystačíte s občanským průkazem. Poskytovatel vám nabídne také finanční provizi v případě, že jeho produkty doporučíte svým známým a oni nabídky využijí.

Via SMS

První půjčka zdarma je u Via SMS pouze do výše 1 000 Kč v případě, že ji splatíte do 15 dnů. Jinak vám ale tato společnost může nabídnout úvěr až 12 000 Kč se splatností 1 – 30 dnů. Tento produkt je vhodný např. i pro nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené nebo další žadatele, kteří by s největší pravděpodobností neuspěli bank a jiných poskytovatelů.

Pro schválení Via SMS půjčky budete potřebovat pouze číslo vašeho bankovního účtu a mobilní telefon. V případě, že si budete chtít půjčit částku do výše max. 4 999 Kč, nebude potřeba předkládat ani žádný doklad totožnosti. Přesáhne-li poskytovaná částku tuto sumu, budete podepisovat smlouvu o úvěru. Vyřízení žádosti trvá max. několik minut.

NetCredit

První půjčka u této společnosti je rovněž zdarma. Celkově si zde můžete požádat o částku až do výše 12 000 Kč se splatností maximálně jeden měsíc. Vyřízení je také velice rychlé v rozmezí několika minut.

Tato půjčka je určena všem plnoletým občanům ČR s trvalým pobytem v České republice. Produkt je bez dokumentace a zajištění. Podmínkou pro poskytnutí je účet vedený u české banky, stálý pracovní příjem, aktivní připojení do mobilní sítě a žadatel nesmí být v exekuci ani žádat momentálně od oddlužení. Vše vyřídíte on-line prostřednictvím internetu, takže nepředkládáte ani žádné dokumenty. Potřebovat tedy budete pouze připojení k internetu, platnou emailovou adresu a bankovní účet vedený u tuzemské banky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články