Nebankovní americká hypotéka bez podvodu

20.01. 2015 • Půjčky a hypotéky

Když přijde ve společnosti řeč na hypotéku, všichni najednou zvážní. Je to těžko dostupná záležitost, jejíž sjednání je skutečně náročné. Ale je tomu tak skutečně vždy? Pokud si chcete ušetřit čas, zkuste takzvanou americkou hypotéku. A jestli byste rádi produkt ještě dostupnější, skoro bez omezení – nabízí se nebankovní americká hypotéka bez registru a samozřejmě bez podvodu.

Něco málo o americké hypotéce

Americká hypotéka bez registru vyžaduje nemovitost, kterou se ručí – stejně jako u klasické hypotéky. Na rozdíl od klasiky si ale můžete půjčit méně peněz, konkrétně až sedmdesát procent z původní odhadní ceny nemovitosti. V případě hypotéky bez registru je tato částka ještě nižší, ale nedá se nic dělat – společnosti nabízející tento produkt se nějak zajistit musí, jde tu už přeci jen o trochu rizika.

Americké hypotéky bez registru nabízejí zejména nejrůznější nebankovní společnosti. Podmínky, za kterých je tato hypotéka poskytována, se různí poskytovatel od poskytovatele. Obecně však platí, že si můžete půjčit výrazně větší množství financí než v bance, a to i tehdy, že jste měli v minulosti potíže se splácením nějakého úvěru. Jinými slovy – pokud figurujete v registru dlužníků, v bance Vám nepůjčí. Tento negativní záznam je škraloupem, který se s Vámi ještě pár let potáhne. Část nebankovních společností ale nikterak nezajímá a půjčku přesto dostanete, stačí se informovat.

Peníze z americké hypotéky bez registru jsou až nebývale snadno dostupnou záležitostí. Finanční obnos je tak možné využít opravdu bleskově, například když je nutné vyplatit exekutora. V podstatě můžete tyto prostředky použít, na cokoliv chcete. Americká hypotéka jako taková je totiž vlastně bezúčelová – a jak již název napovídá – zrodila se právě za „Velkou louží“.

V posledních letech se tato hypotéka stala velmi oblíbenou i v našich zeměpisných šířkách. V základní formě ji také nabízejí nejen bankovní domy, ale i nebankovní společnosti. Je to jakýsi hybrid mezi hypotečním úvěrem a spotřebitelským úvěrem na cokoliv, který v sobě nese to nejlepší z obou těchto produktů.

Výhody nebankovní americké hypotéky bez registru

Mezi konkrétní výhody této hypotéky patří například:

a)  Skvělá dostupnost. Hypotéku se zápisem v registru dlužníků opravdu v dnešní době jen tak nezískáte, to si pojďme nalít čistého vína. Místo toho, abyste se složitě vyptávali v bance, zkuste raději lepší variantu – americkou hypotéku bez registru.

b)  Bleskové vyřízení. Klasická hypotéka se sjednává řádově i celé dlouhé týdny, ale to u americké hypotéky určitě nečekejte. Pokud na peníze tak trochu spěcháte, obecně z jakéhokoliv důvodu, je právě tohle řešení celé situace jistě velmi zajímavé.

c)  Naprosté minimum papírování. Kolem klasické hypotéky je obrovské množství administrativy. Potvrzení na to, tamto či ono a najednou, abyste nosili na jednotlivé dokumenty ne desky, ale rovnou celou aktovku. S americkou hypotékou bez registru budou ale věci mnohem jednodušší a dost možná Vás to i mile překvapí.

d)  Žádost lze podat klidně i online formou. Nemusíte nikam na pobočku, vše lze udělat snadněji, než jste si kdy mysleli. Stačí jen několik základních informací o Vás, které vepíšete do online formuláře. Prakticky obratem se Vám ozve kurýr dané nebankovní společnosti, se kterým vše osobně dořešíte.

e)  Peníze můžete použít doslova, na co chcete. Americké hypotéky jsou bezúčelové, to znamená, že nemusíte dokládat, na co si půjčujete. Nemusíte tedy financovat jen záležitosti spojené s bydlením.

Nevýhody nebankovní americké hypotéky bez registru

Americká hypotéka bez registru má samozřejmě i určité nevýhody. Je sice velice snadno dostupná skoro pro každého, ale je tu přesto háček. Musíte si sami posoudit, jestli budete stíhat splátkový kalendář v pořádku a bez průtahů. Bohužel také je třeba počítat s o něco větší úrokovou mírou, dostanete také menší procentuální podíl z odhadu nemovitosti. Poskytovatel se tím chrání před tím, že byste nebyli schopni hypoteční úvěr splácet podle dohodnutých stanov.

Poskytovatelé americké hypotéky bez registru

Na úvěrovém trhu působí v tomto směru hned několik společností. Dejme si k dobru alespoň trojici z nich.

ACEMA Credit Czech

Tato nebankovní společnost působí na trhu již přes dvanáct roků. Vzít si můžete půjčku v rozmezí sta tisíc a pěti milionů korun, a to až na dobu dvaceti let. Půjčka je bezúčelová, nepotřebujete ani potvrzení o trvalém příjmu. Žádné skryté poplatky, předběžné schválení úvěru trvá jen několik minut.

Vitacredit

Tohle je poměrně známý poskytovatel půjček. Ty si lze sjednat od 50 tisíc korun výše až do 70 procent hodnoty zastavené nemovitosti. Splátkový kalendář je možné rozložit až do deseti let. K vyřízení je třeba potvrzení o příjmu z posledního čtvrt roku (případně daňové přiznání), občanský průkaz a také nemovitost, kterou můžete ručit.

WPB Capital

Společnost založená v roce 1999 půjčí sumu od dvou do sta milionů korun. Je možné si půjčit maximálně sedmdesát procent z hodnoty zastavené nemovitosti, splátkový kalendář je možné nastavit od tří do dvaceti let.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články