ING konto

03.03. 2013 • Bankovní účty

Nemáte důvěru v internetové bankovnictví? Možná je to právě jenom proto, že jste tuto možnost pro uložení vašich peněz ještě nezkusili. Mezi jeden z nejvýhodnějších spořících účtů patří například ING konto.

Pokud pořád ještě nevěřítě, že prostřednictvím pouhého internetového účtu, o který se staráte z pohodlí domova, můžete navýšit svou stávající finanční situaci, přečtěte si několik málo následujících řádků. Tak za prvé ING konto si může založit každá fyzická osoba, která je starší 18 let. Druhou podmínkou je vlastnictví jakéhokoliv jiného osobního účtu v českých korunách. Pokud splňujete tyto dvě základní podmínky, můžete se vrhnout do víru internetového bankovnictví prostřednictvím ING konta.

Výhoda ING konta oproti jiným spořícím účtům spočívá především v tom, že ING konto je spořící účet s velmi nadprůměrně vysokým úrokem. To ale není jediná výhoda tohoto spoření, neboť ING konto vám vaše peníze jednoduše zhodnotí, aniž byste byli v rámci tohoto zhodnocení omezení jak tomu bývá např. u termínovaných vkladů. A nyní už můžeme pokračovat v reálných číslech a cifrách týkající se navýšení vaší hotovosti, která nám toto konto nabízí.

Neuvěřitelně vysoký úrok 1.75% je velmi nadprůměrný a zvýší vám jakýkoliv finanční obnos, který není nijak omezen (ať už je tato částka minimální či naopak velmi vysoká). Velmi příjemným zjištěním pro zákazníka je určitě i ta skutečnost, že se tento účet obejde bez jakýchkoliv poplatků, ať už jde o ty jednorázové či paušální. ING konto se orientuje čistě na služby zákazníka a to vše provozuje zdarma včetně samotného zrušení celého účtu! Pokud vás při vedení vašeho „starého dobrého“ spořícího účtu trápilo, že si na peníze musíte „počkat“, u ING konta je to zase zcela naopak. Peníze z účtu můžete čerpat kdykoliv, neexistuje zde žádná výpovědní lhůta nebo jiné omezení. U ING konta si můžete dle libosti převádět peníze na jiný účet, to vše závisí pouze na vašem rozhodnutí kdy a kam peníze potřebujete zrovna vložit a využít.

Po vyjmenování těch nejzákladnějších výhod ING konta se dostáváme k samotnému založení účtu. To je – jak jinak, opět velmi jednoduché. Nemusíte se obtěžovat docházet do klasické banky, vše si je možné zařídt z pohodlí domova prostřednictvím internetu. K tomu všemu potřebujete pouze dvě věci – občanský průkaz a číslo vaše dosavadního korunového účtu. Pak už stačí vyplnit formulář, po jehož vyplnění vám bude zaslána smlouva. Poté už se stáváte právoplatným zákazníkem a uživatelem ING konta. Po absolvování těchto kroků už následuje jenom spravování vašeho účtu, který obstaráte díky zcela jednoduchému systému internetového bankovnictví. Veškeré převody vašich financí a pohyby na účtu můžete sledovat v jakoukoliv denní (či noční) dobu jednoduše a přehledně přes internet. Internetové bankovnictví nabízí samozřejmě i takové služby, jako je např. trvalý příkaz k úhradě. Namísto každoměsíčního opakovaného zadávání stejného finančního obnosu vám účet na základě tohoto příkazu automaticky tuto částku zaplatí.

Kromě internetu je přístup k účtu umožněn prostřednictvím telefonu. Zákazníci, kteří dávaji přednost klasické osobní komunikaci mají možnost se poradit přímo ve finančním centru ING, které sídlí v Oranžovém domě v Praze 5.

Proč je tedy tak výhodné založit si účet ING konto? Mezi ty největší přednosti tohoto spořícího účtu v porovnání s konkurencí je určitě neomezená možnost vkládání a zpětného čerpání jakékoliv finanční sumy. Dále se zde nabízí obrovská výhoda týkající se neměnnosti vaší stávající banky: ING konto si je možné založit jako váš další účet bez ohledu na to, že už jeden máte. Pro zákazníka je výhodné vložit na účet jakýkoliv finanční obnos – ať už se jedná o velký jednorázový vklad či pravidelné menší finanční částky - obojí se majiteli vylatí a jeho peníze se vždy zhodnotí. Nejen díky této skutečnosti ING konto vloni získalo ocenění jako Finanční produkt roku od Finanční akademie.

ING konto je trendové, férové vůči zákazníkům a hlavně je na rozdíl od většinové konkurence bez poplatků. Nejen proto se čím dál více zákazníků orientuje na služby a výhody tohoto spořícího účtu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Bankovní účty'
Tipy na jiné články