Půjčka v bance je moderní, prohlédněte si nabídky

18.05. 2017 • Bankovní účty

V bance se půjčuje vlastně už docela snadno, podmínky se v posledních měsících a letech hodně pozměnily. Bankovní půjčka už není během na dlouhou trať, dohodnete se často ještě tentýž den, kdy celé jednání začalo. Tím potom padá jeden z důležitých argumentů pro každého, kdo odmítá půjčování si v bance – a sice velká časová náročnost celého procesu.

Existuje navíc poměrně dost různých nabídek

Bank je v tuzemsku skutečně hodně, na trhu jich aktuálně operuje několik desítek – některé znáte podle jména určitě, jiné spíš patří mezi nováčky, a ještě jste o nich neslyšeli. Buď, jak buď, výběr je na bankovním trhu dost široký a nebude určitě nikomu činit problém. Druhá věc ale je, abyste se úspěšně probrali všemi nabídkami a zvolili si mezi nimi tu vůbec nejlepší.

Jak najít výhodnou půjčku? To vůbec nemusí být tak složitá otázka, jak se zdá na první pohled. Je však zapotřebí si hned na začátku ujasnit pár základních pravidel…

·  Na co si budu půjčovat? Samozřejmě, banka to většinou vědět nechce, ale vy musíte mít jasno. V opačném případě je zbytečné si půjčku brát, vše raději dvakrát promyslete.
·  Jaký je úrok, který ještě mohu akceptovat? Vyfiltrujete tím nabídky, které mají úrok vysoký nebo které se vám už na první pohled nelíbí. Celkový možný výběr se patřičně zúží.
·  Existují tu nějaké doplňkové služby? Banka by měla nabídnout pojištění schopnosti splácet a možnost po dohodě měnit výši splátek – neutahujte si zbytečně opasek předem!

Pokud chcete mít peníze rychle, nemusíte vždy jen využívat nabídky nebankovních společností. Jsou tu totiž i banky, zvláště ty, které jsou na českém trhu jen pár let, jednají skutečně bleskově a ke sjednání půjčky nemusíte chodit ani na kamennou pobočku. Výsledek? Ušetříte spoustu času a peněz, vyřízení po internetu totiž dnes potěší nejen tehdy, když si chcete sjednat úvěr. Bez čekání a zbytečných administrativních průtahů. Můžete se spolehnout na to, že v bance budete vyslyšeni, vaše žádost přijde do schvalovacího procesu prakticky neprodleně. Vždyť není na co čekat, bance je přeci jasné, že byste pak požádali někde jinde. A ztratit si klienta, to je dnes začátek konce každého podnikání. 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Bankovní účty'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby

Hledáte spolehlivý ERP software pro vaše podnikání? Doporučujeme oblíbený program Money S4!

Nevíte si rady s vašimi financemi? Nezoufejte! Školení finanční poradci se společnosti OVB vám rádi pomohou rozložit vaše finance, přesně dle vašich potřeb!

Vema HR je moderní personální software pro komplexní řešení mezd a personalistiky.

Program Altus Vario je přehledná skladová evidence, která vám usnadní vedení skladu i řízení nákupní strategie.

Služba iDoklad vám umožní jednoduché fakturace online. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás co je CRM systém a jak vám může pomoci ve vašem podnikání? Přehledné vysvětlení najdete na webu špičkového CRM softwaru eWay-CRM.

Neztrácejte váš drahocenný čas dlouhým procesem zakládání nové firmy. Rychlé založení společnosti pro vás vyřídí specialisté z Office House Partner.

Kontakt a reklama