Profi CZ: Jak postupovat v případě nesplacené půjčky nebo neuhrazené faktury?

24.08. 2016 • Tipy a rady

V dnešní době se každý z nás může dostat do svízelných finančních situací. Mezi ně patří například případy, kdy vám dlužník nesplatí na základě řádně uzavřené smlouvy půjčku. Dalším příkladem může být třeba ani po opakovaném avízu neuhrazená faktura. Co dělat, pokud se něco podobného stane i vám? Především nepropadejte panice. Většinou se dá vše velice pohodlně vyřešit s pomocí externí firmy, jež se specializuje na mimosoudní vymáhání pohledávek. Stačí oslovit společnost Profi CZ – je velmi pravděpodobné, že najdete řešení vedoucí k úspěchu.

Vysoká míra úspěšnosti vymáhání dluhů

Obrovským pozitivem mimosoudního vymáhání pohledávek je zejména vysoká úspěšnost. Jinými slovy to znamená, že ve většině případů je dosáhnuto uhrazení dluhu. Není divu, firma totiž disponuje dostatkem zkušeností a vědomostí, ví jak přesně postupovat a to v mezích zákona! Pracovníci Profi CZ jsou schopni provádět osobní návštěvy u dlužníka, případně zavítat i do jeho zaměstnání. Pro dlužníka je to velice nepříjemné a obvykle udělá vše proto, aby se takové situace neopakovaly, tedy zaplatí svou pohledávku.

V ojedinělých situacích nemusí být tento postup úspěšný a celá věc se potom musí předat do rukou soudu. Následuje standardně exekuční řízení. Je důležité zdůraznit, že je-li vymáhání pohledávky neúspěšné, nic neplatíte.

Dalším řešením je odkup pohledávek

U některých věřitelů přistupuje společnost Profi CZ k odkupu pohledávek. Celý proces probíhá ze začátku stejně, jako ve výše zmiňovaném případu vymáhání dluhů, avšak v momentě, kdy jsou zjištěny důležité informace o dlužníkovi a pohledávce, dojde k odkoupení pohledávek. Vám jsou vyplaceny peníze, které dlužník dluží a následné řešení již probíhá mimo vás, tedy mezi dlužníkem a Profi CZ.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby

Hledáte spolehlivý ERP software pro vaše podnikání? Doporučujeme oblíbený program Money S4!

Nevíte si rady s vašimi financemi? Nezoufejte! Školení finanční poradci se společnosti OVB vám rádi pomohou rozložit vaše finance, přesně dle vašich potřeb!

Vema HR je moderní personální software pro komplexní řešení mezd a personalistiky.

Program Altus Vario je přehledná skladová evidence, která vám usnadní vedení skladu i řízení nákupní strategie.

Služba iDoklad vám umožní jednoduché fakturace online. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás co je CRM systém a jak vám může pomoci ve vašem podnikání? Přehledné vysvětlení najdete na webu špičkového CRM softwaru eWay-CRM.

Neztrácejte váš drahocenný čas dlouhým procesem zakládání nové firmy. Rychlé založení společnosti pro vás vyřídí specialisté z Office House Partner.

Kontakt a reklama