Konference ve velkém stylu: Pronajměte si sál v hotelu Belvedere

30.06. 2017 • Tipy a rady

Konference je poměrně velká akce, která má svá specifika. Pokud je dodržíte, uspějete. V opačném případě utratíte nemalou částku s nulovým efektem. Klíčové jsou následující dva faktory – kvalitní přednášky a reprezentativní prostředí. S line-upem vám sice neporadíme, ale prozradíme vám tip na jedno z nejlepších míst v Praze. Čtyřhvězdičkový Hotel Belvedre Prague je pro pořádání konference jako stvořený.

Místo s jedinečnou atmosférou

Míst, na kterých lze konference v Praze uspořádat, je poměrně dost. Ale pokud vám jde o kombinaci maximálního komfortu a špičkových služeb, zbude vám na seznamu jen několik položek. A málokterý hotel pro pořádání konference se může pochlubit takovým charismatem jako Hotel Belvedere.

Monumentalistická stavba byla postavena v roce 1922 a v roce 1935 dostavěna ve funkcionalistickém stylu. Název pochází z italského výrazu „bel vedere“, což znamená krásná vyhlídka. V robustní sedmipodlažní budově, která patří k největším pražským hotelům, byl svého času i kinosál. Momentálně se jeví jako ideální hotel pro pořádání konference.

Velký sál, klub a několik menších salonků

V hotelu Belvedere se nachází velký sál s kapacitou kolem 300 míst. V rámci akce můžete využít také klub Memphis s kapacitou 80 míst a dva menší salonky, každý pro 20 osob. Nedílnou součástí budovy jsou obchody, kavárna, japonská restaurace a sushi bar.

Za zmínku stojí také široké spektrum služeb včetně cateringu a zajištění veškerého technického vybavení. V rámci celého hotelu funguje vysokorychlostní Wi-Fi internetové připojení.

Velkou výhodou hotelu je přímé a rychlé spojení s historickým a obchodním centrem Prahy. Další informace, fotogalerii a možnost online rezervace najdete na www.hotelbelvedereprague.cz.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby

Hledáte efektivní crm software pro vaše podnikání? Doporučujeme oblíbený program Money S4!

Používáte často insolvenční rejstřík nebo obchodní rejstřík a zdá se vám vyhledávání v nich složité? Vyzkoušejte novou službu FIRMO.CZ, kde najdete všechny informace přehledně na jednom místě! Nevíte si rady s vašimi financemi? Nezoufejte! Školení finanční poradci se společnosti OVB vám rádi pomohou rozložit vaše finance, přesně dle vašich potřeb!

Vema je moderní personální informační systém pro komplexní řešení mezd a personalistiky.

Program Altus Vario slouží pro přehlednou skladovou evidenci včetně řízení nákupní strategie.

Služba iDoklad.cz vám umožní jednoduše vystavovat faktury online. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro fakturace, bude nástroj iDoklad vhodnou volbou!

Zajímá vás co je CRM a jak vám může pomoci ve vašem podnikání? Přehledné vysvětlení najdete na webu špičkového CRM softwaru eWay-CRM.

Kontakt a reklama