Konference ve velkém stylu: Pronajměte si sál v hotelu Belvedere

30.06. 2017 • Tipy a rady

Konference je poměrně velká akce, která má svá specifika. Pokud je dodržíte, uspějete. V opačném případě utratíte nemalou částku s nulovým efektem. Klíčové jsou následující dva faktory – kvalitní přednášky a reprezentativní prostředí. S line-upem vám sice neporadíme, ale prozradíme vám tip na jedno z nejlepších míst v Praze. Čtyřhvězdičkový Hotel Belvedre Prague je pro pořádání konference jako stvořený.

Místo s jedinečnou atmosférou

Míst, na kterých lze konference v Praze uspořádat, je poměrně dost. Ale pokud vám jde o kombinaci maximálního komfortu a špičkových služeb, zbude vám na seznamu jen několik položek. A málokterý hotel pro pořádání konference se může pochlubit takovým charismatem jako Hotel Belvedere.

Monumentalistická stavba byla postavena v roce 1922 a v roce 1935 dostavěna ve funkcionalistickém stylu. Název pochází z italského výrazu „bel vedere“, což znamená krásná vyhlídka. V robustní sedmipodlažní budově, která patří k největším pražským hotelům, byl svého času i kinosál. Momentálně se jeví jako ideální hotel pro pořádání konference.

Velký sál, klub a několik menších salonků

V hotelu Belvedere se nachází velký sál s kapacitou kolem 300 míst. V rámci akce můžete využít také klub Memphis s kapacitou 80 míst a dva menší salonky, každý pro 20 osob. Nedílnou součástí budovy jsou obchody, kavárna, japonská restaurace a sushi bar.

Za zmínku stojí také široké spektrum služeb včetně cateringu a zajištění veškerého technického vybavení. V rámci celého hotelu funguje vysokorychlostní Wi-Fi internetové připojení.

Velkou výhodou hotelu je přímé a rychlé spojení s historickým a obchodním centrem Prahy. Další informace, fotogalerii a možnost online rezervace najdete na www.hotelbelvedereprague.cz.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články