Co nabízí půjčky Topfinanc

06.03. 2016 • Půjčky a hypotéky

V současné době je možné mezi nebankovními půjčkami narazit na celou řadu nabídek, takže v zásadě každý zájemce si najde to, co vyžaduje. A poskytovatelé úvěrových služeb se samozřejmě pokouší vyjít potencionálním klientům vstříc, aby si je získali, takže u řady půjček se vůbec nekontrolují registry dlužníků, nepožaduje se žádné potvrzení výše příjmů a někdy se úplně odbourává administrativa. V dalších případech můžete dostat peníze na ruku nebo si pro peníze jednoduše zajdete na poštu.

Určitou obtíž však může znamenat schvalovatelnost nebankovních produktů, jelikož poskytovatelé se pokouší omezit nebezpečí a chrání svoje prostředky. Kvůli tomu ani v nebankovním sektoru nemusíte automaticky dostat peníze při každé žádosti.

V některých případech je ovšem nutné získat určitý obnos a možné zamítnutí úvěry by znamenalo katastrofu. Aby k ní nemuselo dojít, existují půjčky topfinanc, jež se pyšní velice vysokou schvalovatelností. Podívejme se tedy na ně trochu důkladněji.

Jak funguje systém Topfinanc

Půjčky Topfinanc původně vznikly kvůli tomu, aby se daly poskytovat půjčky s vysokou dostupností pro co nejširší spektrum klientů. Z toho důvodu byl zřízen důmyslný zprostředkovatelský systém, jenž je z jedné strany přístupný pro každého žadatele, ale na straně druhé spolupracuje s řadou renomovaných poskytovatelů půjček.

Klient si následně pouze vybere potřebnou sumu a odešle vyplněný formulář. Posléze bude žadatel kontaktová firmou, která se pokusí vyjít vstříc a úvěr bez problémů poskytne. Právě díky tomuto systému se může zájemce dostat s velkou pravděpodobností k potřebné částce a věřitel už předem bude vědět, komu vlastně služby poskytuje.

Co nabízí půjčky Topfinanc

Na prvním místě je nutné podotknout, že půjčky Topfinanc se skutečně snaží o vyslyšení a uspokojení každého žadatele. Z toho důvodu je možné volit ze tří hlavních druhů půjček, pomocí nichž dostane klient cifry od 1 000 Kč do 300 000 Kč. Vzhledem k faktu, že každá z půjček Topfinanc má lehce odlišná specifika, rozebereme si je hezky postupně.

Malá půjčka

Tento produkt Topfinance je typický svou krátkodobostí a dá se o něm prohlásit, že jde o půjčku před výplatou od 1 000 do 5 000 Kč. Při žádosti o malou půjčku budete přesměrováni na jednu ze spolupracujících společností, jimiž jsou CreditOn, Zaplo a Tommy Stachi.

Klady Malé půjčky

  • Rychlost – požadované finance máte na účtu běžně do třiceti minut od žádosti.
  • Vysoká dostupnost – o půjčku si můžete klidně zažádat i bez udání jakýchkoliv příjmů nebo s negativním záznamem v platební historii. Dle zadaných kritérií následně dostanete příslušného poskytovatele.
  • Absence administrativy – ani u jedné ze společností, které půjčku poskytují, se nesetkáte s žádnou zbytečnou administrativou.
  • Transparentnost – během sjednávání této půjčky se nemusíte být žádného schvalovacího procesu.

Jak Malou půjčku získat

Celý postup vedoucí k získání Malé půjčky je poměrně snadný. Po odeslání vyplněné žádosti očekávejte hovor od operátora společnosti a s ním se následně domluvíte na podmínkách úvěru. Okamžitě po schválení dostanete peníze na účet.

Co potřebujete k zisku produktu

Mezi základní požadavky patří platný občanský průkaz, bankovní účet, mobilní telefon a musíte být starší osmnácti let. Někteří poskytovatelé sice mohou tento seznam ještě rozšířit, ale to už je věcí dohody.

Půjčka pro zaměstnance

Když už se k vám jinde otočí zády, u Topfinanc máte velice slušnou možnost s žádostí uspět. Společnost nabízí půjčku do 25 000 Kč s penězi v hotovosti nebo neúčelový úvěr, který má limit 80 000 korun, který je splatný do 48 měsíců.

Klady produktu

-  Rychlost – i u nejvyššího úvěru dostanete finance na svůj účet do 24 hodin.

-  Online – celou půjčku si jednoduše sjednáte z tepla domova.

-  Bez účelu – nikdo se nebude starat o to, co s půjčenými penězi uděláte.

-  Bez registrů – nikdo také nebude zjišťovat, jestli máte pozitivní platební historii.

-  Splácení zdarma – pokud se rozhodnete celou půjčku zaplatit předčasně, nedočkáte se žádné pokuty ze strany poskytovatele, což je také velké plus.

Postup schválení úvěru

Nejdříve musíte vyplnit žádost na webu Topfinanc. Následně čekejte telefonát od operátora, s nímž se již dohodnete na nabídce předschválených půjček. Po podpisu smlouvy dostanete peníze na účet nebo na ruku.

Požadované dokumenty

Měli byste počítat s tím, že kromě nutné věkové hranice do 65 let bude nutné doložit i výši příjmů a nesmíte být ve zkušební době.

Půjčka pro podnikatele

Systém Topfinanc nabízí pro podnikatele neúčelový úvěr od 10 000 Kč až do 50 000 Kč a účelový úvěr, který začíná na 30 000 Kč a končí na 300 000 Kč. Účelový úvěr se splácí v intervalu od jednoho do 48 měsíců a využít ho můžete k financování zařízení, strojů a vybavení nutného pro podnikání.

Výhody produktu

-  Dostupnost – když předložíte všechny potřebné dokumenty, většinou již nic nebrání tomu, abyste půjčku skutečně dostali.

-  Online – oba úvěry si můžete vyřídit jednoduše z domova.

Schvalovací proces

Oba produkty se dají vyjednat totožným způsobem. Když odešlete vyplněnou žádost, kterou najdete na webu Topfinanc, zavolá vám telefonní operátor, s nímž už opět dohodnete vše potřebné.

Dokumentace k úvěru pro podnikatele

Pro úspěšné schválení si připravte dva platné průkazy totožnosti, daňová přiznání za poslední rok, faktury a výpisy z bankovního účtu z posledních dvou měsíců. Chybět nesmí ani živnostenské oprávnění.

Zápory půjček Topfinanc

Negativa se na produktech Topfinanc hledají složitě. Ovšem pravdou zůstává, že u podnikatelských úvěrů se jako zápor může jevit až příliš důsledné prokazování žadatelů.

Zkušenosti s produkty

Vzhledem k tomu, že Topfinanc je jenom systém, který zprostředkovává půjčky dle možností žadatele, zřejmě se nenajdou žádná negativní hodnocení, jelikož každý zde dostane jenom to, co vlastně sám požaduje.

„ Malou půjčku jsem několikrát využila. Během chvilky mi přišly peníze bez dokladování.“ (Lucie O., Teplice)

„ Potřeboval jsem několik desítek tisíc jako investici do podnikání. O Topfinanc jsem vůbec nevěděl, ale poradila mi známá. Úvěr byl vyřízen rychle a bez problémů.“ (M. Blažek, Pardubice)

Půjčky Topfinanc mají 98% dostupnost

V jakékoliv části naší země si můžete požádat o půjčky Topfinanc a s krajní pravděpodobností se peněz dočkáte.

Systém Topfinanc nasměruje žádost na nejvhodnějšího poskytovatele, s nímž už se musíte dohodnout sami. Široká škála půjček, jež Topfinanc nabízí, se co do poskytnutých peněz blíží nejvíce těm bankovním, ovšem v jednoduchosti a pružnosti je jednoznačně předčí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články