Rychlá půjčka bez nahlížení do registru dlužníků ihned

03.09. 2017 • Půjčky a hypotéky

Nechtějí vám půjčit v bance, protože máte z minulosti vroubek s opožděnou splátkou, nebo protože již máte několik jiných půjček? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Existuje způsob, jak na půjčku dosáhnout. Řešení se jmenuje půjčka bez registru ihned (IHNED značí rychlost vyřízení, obvykle s žádostí po internetu). Tyto rychlé půjčky ihned na účet jsou velmi žádané a mohou nabídnout několik tisíc obratem na banovní účet.

Nejde o žádný šlendrián. Všechny společnosti půjčující peníze v České republice musejí mít příslušné, státem vydané, povolení k této činnosti. Oproti bankám, ale tyto společnosti nenahlížejí do registru a vy se tak můžete dostat k tolik potřebné půjčce.

O co se jedná?

Spotřebitelské či revolvingové účty totiž nenabízejí jen banky, ale i soukromé nebankovní instituce. A tak, pokud už vám v bance nepůjčí, máte se na koho obrátit. Půjčky bez registru jsou sice o něco dražší než ty bankovní, ale budete-li mít na mysli několik základních pravidel, určitě dojdete k vhodnému a nikoli bolestivému řešení.

Tyto půjčky jsou dražší zákonitě. Firmy nabízející úvěry bez nahlížení do registru totiž podstupují větší riziko a za to se platí vždy. Odměnou vám je velmi rychle poskytnut potřebný objem peněz na vyřešení vaší situace.

Mnohé nebankovní společnosti nabízejí půjčky bez nahlížení do bankovních registrů dlužníků. Výhodou takové půjčky je tedy to, že je poskytnuta z nebankovních sektorů, které nezkoumají minulost a současnou bonitu klienta (tedy zda je veden v registru dlužníků a tím pádem je označen za problémového klienta).

Kolik si mohu půjčit?

Ihned půjčky bez registru se zaměřují především na nižší částky. Je to dáno zejména rizikem nebankovní společnosti v tom, že se tolik nezajímá o finanční možnosti klienta. Tento rist je však vykoupen vyšším RPSN.

Půjčit si obvykle můžete částky v rozmezí 30 000,- až po statisíce (některé společnosti nabízejí půjčky bez registru vyšší než 500 000,-). Takovou půjčku vyřídíte velice rychle (například přes online žádost po internetu). Splatnost je rozložena na kratší období, nejčastěji do období 6-12 měsíců. Avšak můžete si sjednat splácení až na dobu 5 let (60 měsíců).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články