Půjčka do 10 minut? Víkendové rychlé půjčky

22.03. 2014 • Půjčky a hypotéky

Kdokoli z nás jistě se během života jistě ocitl v situaci, kdy si musel rychle vypůjčit peněžní částku, ale nemohl, jelikož byl právě víkend a úřady byly zavřené. V současné době se toto vše dá už řešit – peníze si lze půjčit od nebankovních institucí (nejen od bank).

Půjčka do deseti minut? 

A zrovna nebankovní instituce mají v nabídce i víkendové půjčky a to do 10 minut. Ano, i tento druh půjčky se stává velmi přínosným. Jde opravdu o značně okamžitou a snadnou pomoc, která je sjednána vskutku bleskovou rychlostí. U regionálních nebankovních institucí se setkáte i s příjemným zacházením. Ovšem tento typ půjček o víkendu nenabízí jakákoli firma. Na svém bankovním účtu tuto víkendovou půjčku lze čekat do 10 minut – jednoduše řečeno jde o krátkodobý nebankovní úvěr.  Peníze lze použít na cokoli a nemusíte nikomu hlásit, jak s penězi hodláte naložit. Období splácení je možné zpravidla zregulovat v rozhraní 5 dnů – 1 měsíc. Požádat o finance můžete kdykoliv (i v nočních hodinách). Očividně i půjčky o víkendu však mají jistá úskalí.

Podmínky pro víkendové půjčky 

Podmínkou je, aby uchazeči bylo více jak 18. let a je občanem ČR. K projednání je nutná také e-mailová adresa, telefon a bankovní účet (transfer půjčených peněz). Nějaké instituce si účtují registrační taxu, která má funkci ověření totožnosti a platnosti předloženého bankovního účtu.

Jak získat a vyřídit víkendovou půjčku

Jakým způsobem tedy víkendová půjčka během 10 minut funguje? Snadno. Postačí se jen zaevidovat krátkou SMS zprávou na webových stránkách nebankovní společnosti, která neprodleně sdělí, zda má uchazeč právo na jmenovanou půjčku.  Tento typ půjčky je vhodný především v situacích, kdy překvapivě vypoví nějaký ze spotřebičů doma, je potřeba přechodná náhrada a člověk je právě bez nutné finanční zálohy. Půjčku o víkendu nabízí třeba firma Ferratum, která umí žadateli poskytnout správné rady a zverbuje ho na svou stranu. Pošlete pouze 1 zprávu SMS a požadavek se ihned začne řešit a je jedno jaký je právě den.

Každý má možnost si podat žádost o víkendovou půjčku během 10 minut a převážně obdržíte přívětivou odpověď. V majoritních případech se pozitivní vyřízení může nazvat jako formalita, jelikož nejde o příliš markantní obnos a splatit by ji měli umět prakticky všichni. Naopak kdokoli z nás by měl disponovat s jistou finanční zásobou pro provizorní situace, aby nemusel dlužit a tedy splácet nebankovní firmě. Víkendové půjčky do 10 minut lze pojmenovat jako moderní věc, která se dlouhodobější prosperity zřejmě nedočká. Obdobné parametry víkendové půjčky společnosti Ferratum získává také rychlá půjčka do 10 minut společnosti Elephnat Orchestra.

I tady znovu postačí vypsat jednoduchý formulář s žádostí o půjčku a v průběhu několika minut máte peníze na svém účtu.  U těchto půjček je převážně redukce pro nové zákazníky a ověření klienti si mohou půjčit větší obnos peněz.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články