Půjčka bez doložení příjmu Cetelem

19.05. 2014 • Půjčky a hypotéky

Na českém trhu s financemi funguje kromě bank i mnoho nebankovních společností. I přestože se o ně nemusíte vůbec zajímat, jistě jste se s nimi setkali například v televizních reklamách. Řada občanů České republiky má s těmito společnostmi osobní zkušenosti. K těm nejvýznamnějším na trhu patří půjčka bez doložení příjmu od firmy Cetelem a právě na ní zacílíme v tomto článku.

Obecně o Cetelemu

Cetelem se s klidným svědomím dá označit jako silná a stabilní nebankovní společnost. Vždyť na našem finančním trhu působí už dlouhých patnáct roků. Během této dlouhé doby prošly produkty společnosti vývojem a jejich služeb využila řada zájemců.

Jedná se o dceřinou společnost proslulé francouzské banky BNP Paribas Personal Finance. Tato francouzská banka začala fungovat již v padesátých letech a pobočky má po více než třiceti různých zemích světa. Pokouší se poskytovat půjčky za relativně příhodných podmínek, nicméně i přesto dává důraz na odpovědnost při úvěrování. Společnost je též součástí mnoha podstatných asociací. Za všechny můžeme jmenovat Českou leasingovou a finanční asociaci, SOLUS, Sdružení pro bankovní karty či Asociaci pro elektronickou komerci.

Produkty firmy Cetelem

Mezi produkty společnosti Cetelem se řadí:

osobní půjčka: Ta poskytuje klientovi sumu v rozmezí od dvaceti tisíc až po jeden milion korun po dobu maximálně deseti roků. Nemusíte zaplatit žádné zbytečné poplatky za sjednání a vedení úvěru ani za mimořádné splacení dlužné částky či předčasné splacení celého dluhu.

nákup na splátky: Cetelem taktéž navázal spolupráci na poli prodeje spotřebního zboží, kde si můžete vybrat z více než čtyř tisíc obchodů včetně těch internetových, kde si lze pořídit zboží na splátky.

kreditní karta: Mezi velice rozšířené kreditní karty patří ta od společnosti Cetelem. Důvodem je řada výhod a bezúročné období až 55 dnů.

pojištění: Nechybí ani možnost nechat se pojistit proti neschopnosti splácet, proti zneužití karty, pojištění výdajů, úrazové pojištění či pojištění karty a osobních věcí.

auto-moto: Společnost Cetelem nabízí zájemcům též specializovanou půjčku zaměřenou na zakoupení vozidla. Není zapotřebí mít žádného ručitele a do výšky úvěru 200 000 Kč není nutné si sjednávat ani havarijní pojištění.

Půjčka bez dokládání příjmů

Společnost Cetelem svým klientům nabízí i zapůjčení peněz bez nutnosti doložení příjmu . Zapůjčené finance se dají využít k čemukoliv a samotná půjčka splňuje většinu nároků. Během volbě půjčky můžete vybírat hned z několika variant, záleží na půjčované sumě a době splatnosti. Půjčky bez dokládání příjmů se těší poměrně slušné popularitě a jsou také stále rozšířenější. Typické znaky, jakými oplývají, jistě není nutné rozebírat. Velice žádaným produktem je tato půjčka kvůli tomu, že není třeba dokládat jakékoliv příjmy. Množství zájemců totiž nedokáže příjmy prokázat zkrátka z toho důvodu, že žádné nemají.

Klady půjčení peněz od Cetelem

Půjčka od společnosti Cetelem má jistě celou řadu výhod, takže si je pro přehlednost shrneme:

stabilita: Většinou se vyplatí sázet na jistotu, a proto se můžete klidně rozhodnout pro Cetelem, jelikož má skutečně dlouholetou tradici a nehrozí žádné případné nepříjemnosti, které by u neznámé společnosti mohly nastat.

dobrá dostupnost: V rámci půjček bez doložení příjmů se sice kontroluje bonita, ale přesto se sjedná půjčka za mnohem snazších podmínek, než jak tomu je v případě bankovních institucí.

bez účelu: Půjčka bez doložení příjmů je neúčelová, takže peníze lze využít na jakoukoliv rozmařilost.

pojištění: Cetelem pro větší komfort klientů nabízí možnost nechat si finanční produkt pojistit, takže si lze nastavit přesně to, co bude vyhovovat požadavkům.

dobrá cena: Od Cetelem můžete dostat poměrně dobrou úrokovou sazbu, takže půjčka se zbytečně neprodraží a zdarma máte vedení účtu, sjednání půjčky, její předčasné splacení i mimořádnou splátku.

pohodlí: Samozřejmostí je možnost sjednání půjčky prostřednictvím internetu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články