Půjčka ihned na účet a zdarma

07.04. 2014 • Půjčky a hypotéky

Představte si situaci, kdy se dostanete do finanční tísně, a jediné, co vám může pomoct je okamžitá finanční injekce. V takovém případě se vám hodí rychlá krátkodobá nebankovní půjčka, kterou nebankovní společnosti poskytují zdarma. Jakékoliv prodlevy u tohoto produktu neexistují, a vy máte peníze na účtu téměř ihned po odeslání a schválení žádosti. Na poplatky, které podobné produkty obvykle doprovázejí, můžete zapomenout. Společnost pošle peníze na váš účet úplně zdarma. Klasicky se tyto rychlé půjčky sjednávají do 10 000Kč nebo jako malá výpomoc před výplatou ve výši 3 000 – 5000. Díky nízkým částkám půjček, které není zas tak těžké splatit, si nebankovní společnosti ani neověřují, zda máte sjednané další půjčky, jestli poctivě splácíte, a zda máte pravidelný příjem. Zkrátka řečeno, o tento typ půjčky může požádat téměř každý.

Vyřizujeme rychlou půjčku přes internet

Vyřízení rychlé půjčky vyřídíte jednoduše s pohodlí vašeho domova přes internet (vyplněním online formuláře či napsáním e-mailu), nebo zavoláním na zákaznickou linku společnosti, kde s vámi pracovník vyřídí vše potřebné. V případě zvolení druhé možnosti si dávejte pozor na tvar čísla. Jakmile začíná předčíslím 800, je vše v pořádku, a vy voláte zdarma. Pozor si dávejte na předčíslí začínající číslem 9. Na ty nikdy nevolejte, protože byste se nemuseli při vyúčtování za telefon doplatit.

Nejideálnějším způsobem je tedy podat žádost online. Pokud si berete u dané společnosti půjčku poprvé, zdrží vás nutnost odeslání písemné smlouvy na adresu společnosti. Podle rychlosti pošty tento proces trvá jeden až dva dny, takže se nejedná o citelné zpomalení procesu. Hned, jak dostane poskytovatel smlouvu do ruky, odešle vám půjčku na účet bez jakéhokoliv poplatku za poskytnutí. Na peníze se můžete těšit do několika málo hodin od poslání, protože jsou poslané expresním převodem. Jakmile si u té samé společnosti půjčujete už poněkolikáté, odesílání písemné smlouvy odpadá, a rovnou se přechází k odesílání peněz, které jsou na váš účet převedeny jen pár chvil po odeslání vaší internetové žádosti.

Podmínky rychlé půjčky přes internet

Na žadatele o rychlou půjčku přes internet nejsou kladeny vysoké nároky, jako je tomu u bankovních půjček. Nikdo po vás nebude chtít potvrzení od příjmu, o pohybech financí na bankovním účtu, o jiných sjednaných půjčkách, ani nebudete potřebovat ručitele. Přeci jenom se většinou jedná o čtyřmístné sumy, u kterých by neměl být problém se splácením. Jedna podmínka tu ale přeci jenom je. Aby vám byla rychlá půjčka schválená, nesmí být proti vám vedena exekuce. Každá společnost má své vlastní podmínky, proto si je ještě před žádostí pečlivě prostudujte, abyste pak nebyli nepříjemně překvapeni.

SMS půjčky

Extrémní rychlost a snadná dostupnost tohoto typu půjček si získala spoustu příznivců, které je pravidelně využívají. Pravidelnými klienty jsou hlavně osoby, které potřebují půjčit malou částku, ale na banku se nemohou z různých důvodů obrátit (nemají stálé zaměstnání, mají zápis v registru dlužníků,…). Výše půjček se většinou pohybuje mezi jedním až třemi tisíci korun, které mají za úkol pomoci lidem překonat krátkodobý výpadek v rozpočtu. Půjčka má ale své nevýhody v podobě vysokého RPSN a vyšší úrokové míry.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články