Nebankovní půjčky pro problémové klienty bez podvodu

05.03. 2016 • Půjčky a hypotéky

Lidé, co již mají nějaký negativní záznam v registru dlužníků nebo třeba s exekucí nepatří k zrovna vhodným klientům pro bankovní instituce. Pakliže má takový člověk zájem o půjčku, musí se obrátit na nebankovní společnost.

Možnosti nebankovních půjček

Nebankovní společnosti nabízí půjčky pro problémové klienty v menších částkách do 12 000 Kč jako rychlé půjčky do výplaty. Většinou mohou získat i půjčky do 100 000 Kč bez dokládání příjmů a nad 100 000 Kč s dokládáním příjmů či se zastavením nemovitosti. Pro půjčku se většinou nevyžaduje ručitel, což se hodí hlavně pro ty, co nechtějí, aby o jejich půjčce věděla nějaká další osoba. Ostatně shánění ručitele se v současné době jeví jako stále více obtížná záležitost. Pokud se i vy řadíte mezi klienty s potížemi a potřebujete získat půjčku, pak stačí zvolit jednu z řady půjček, vyplnit registrační formulář a následně počkat na další pokyny od zprostředkovatele půjček nebo rovnou přejít ke schválení žádosti. Kladem těchto půjček je, že není nutné nikam chodit – vyhnete se tedy nutnosti tahat s sebou obrovské haldy dokumentů. Malé množství dokladů také zajišťuje jednodušší administrativu a tím i svižnější schválení nebankovní půjčky pro problematické klienty.

Jak zažádat o nebankovní online půjčku

O půjčku si může zažádat v zásadě každý člověk, kterému je více než osmnáct let, má platný doklad totožnosti a má svůj vlastní bankovní účet. Dostupnost těchto půjček využívají ve většině případů hlavně začínající podnikatelé, matky na mateřské dovolené a lidé, co mají nízký nebo žádný příjem nebo záznam v registru dlužníků. Při podání žádosti o půjčku se vás nikdo na nic nebude tázat a vyzvídat, kvůli čemu peníze potřebujete a na co je využijete. Peníze klidně můžete využít k zaplacení složenek, vybavení bytu či na zahraniční dovolenou. Ověřené nebankovní firmy půjčují, aniž by si účtovaly nějaké poplatky dopředu. Poplatky spojené s vyřízením rychlé půjčky jsou třeba rozloženy do jednotlivých splátek.

Široká nabídka půjček. Pozor však na podvody!

Jestliže si chcete pořídit rychlou půjčku bez doložení příjmů, pak si stačí zvolit z široké nabídky na českém trhu. Tu nejvhodnější pomohou spočítat kalkulačky a různé srovnávače půjček bez doložení příjmu. Rychlá půjčka bez dokládání příjmů je velice jednoduchá na vyřízení. Většinou si vystačíte s jedním až dvěma formuláři a následně již jen čekáte na zavolání operátora či na potvrzující sms zprávu a během krátké doby máte peníze na účtu. Ovšem i tato půjčka má nevýhodu, kterou je relativně vysoké RPSN. O půjčku si můžete zažádat pomocí internetu, telefonicky nebo tím, že si zajdete na některou kamennou pobočku. Smlouvu většinou postačí poslat poštou či e-mailem.

Využijte srovnávače a kalkulačky půjček

Řada lidí má problém s tím, že se vůbec neorientuje na trhu nebankovních půjček. Ovšem to dnes již vůbec nemusí představovat potíž, protože na internetu existuje celá řada speciálních srovnávačů. Do kalkulačky jednoduše zadáte potřebné parametry a typ půjčky. Následně za pár minut zjistíte, která půjčka má jak vysoké úroky, jaké potřebuje společnost doložit doklady a také jak vysoká půjčka je k dispozici a jaká je délka splácení. O půjčku si můžete, ale zároveň nemusíte požádat. Srovnání je totiž naprosto nezávazné. Jestliže vás však půjčka zaujme, můžete si o ní zažádat ihned a počkat na posouzení žádosti. Každá z nebankovních společností má odlišné podmínky ke schválení půjčky, takže pokud nedostanete půjčku od jedné společnosti, vždycky ještě můžete zkusit podat žádost u jiné půjčky.

Dvakrát prověřujte, jednou si půjčujte

V žádném případě neplaťte žádné poplatky dopředu nebo si společnost hodně dobře ověřte na internetu, kde se často nachází různé recenze, takže můžete zjistit, jestli jsou na společnost pozitivní či negativní ohlasy. Slušné nebankovní firmy, které nad těmi podvodnými naštěstí převažují, vás v žádném případě nebudou tlačit do uzavření smlouvy o půjčce, aniž byste si jí důkladně přečetli. Také většinou nevybírají poplatky dopředu a na svém webu mají vypsané všechny kontakty, bez linek, které začínají číslicí 900. Nebankovní půjčka pro problémové klienty se dá využít ve formě spotřebitelského úvěru, jako půjčku pro vyřešení exekucí, hypotéku, ale též můžete získat kreditní karty, kontokorent nebo revolvingový úvěr.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články