Jak dlouho trvá online sjednání povinného ručení?

18.12. 2015 • Tipy a rady

Také neradi čekáte, a to ať už jde o cokoliv? Pokud je tomu tak, rozhodně nechcete riskovat zdlouhavé čekání ani při výběru, nebo při sjednávání pojištění vašeho vozu. Máte-li v plánu povinné ručení automobilu sjednat, podívejme se společně na to, jak dlouho vám může vše trvat. Sami se přesvědčíte o tom, že získat tuto pojistku není zase až tak složité, jak si možná mnozí myslí. Důležitá je ta správná kalkulačka povinného ručení, kterou najdete na webu Proovnej24.cz. Zde tak máte jistotu, že za všech okolností sjednáte vždy to nejlevnější povinné ručení, které je k dispozici.

Kolik minut budete potřebovat?

Ano, samotné sjednání pojistky vám nebude trvat déle, než několik málo minut. Díky tomu si můžete být jisti, že si svou ochranu sjednáte třeba i při výjezdu z autobazaru, nebo autosalonu, kde jste aktuálně kupovali nové auto. Samotná rychlost se samozřejmě netýká jenom sjednání jako takového. Týká se také toho, že využijete srovnání povinného ručení a budete si tak vybírat z jednotlivých pojišťoven. I to je samozřejmě jedna z výhod, pokud sjednáváte povinné ručení online. Máte-li pár minut času, můžete vše vyzkoušet i vy.

Jak vše probíhá?

O tom, že sjednání nebude trvat déle než několik minut, to již víte. Nezapomínejte však ani na to, jak vlastně porovnání povinného ručení provést, aby to pro vás bylo co možná nejjednodušší. Porovnat si lze klasiku, jakou je třeba Slavia pojišťovna, s těmi novými. Zde určitě potěší informace spojená s tím, že nestudujete ceník povinného ručení, ale vše si můžete nadefinovat dle svého. A to prostřednictvím internetu, díky čemuž vám stačí třeba jenom počítač nebo notebook, ale stejně tak je možné všechno celkem jednoduše a rychle zrealizovat i pomocí vašeho tabletu, stejně jako třeba i pomocí vašeho mobilního telefonu. Tedy pokud se jedná o onen chytrý model, který je spojený s možností připojit se na internet. A to dnes umí téměř každý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články