Kde sehnat půjčku do výše 250 000 Kč

04.03. 2016 • Půjčky a hypotéky

Jestliže potřebujete sehnat půjčku ve výši 250 000 Kč a v bance jste neměli úplně úspěch, pak můžete vyzkoušet nabídku některé z firem z nebankovního sektoru. Existuje skutečně celá řada nabídek půjček s výhodnými úrokovými sazbami.

Tesco půjčka

Díky Tesco půjčce můžete získat 250 000 Kč na cokoliv, přičemž úrok je od 13,9 %. Výhodou této půjčky je skutečnost, že je bez ručitele. Jednoduše si ji můžete sjednat přes počítač, díky telefonu nebo i na pobočkách v síti obchodů Tesco. Podmínkou k získání půjčky je to, že žadatel je starší osmnácti let, má trvalý příjem a musí doložit dva platné doklady totožnosti. Tesco půjčku poskytuje firma Home Credit. Lze tak čerpat výhody, jaké běžně nabízí společnost Home Credit, což je možnost odložení nebo snížení splátek či vrácení až půlky úroků za spořádané splácení. Při podání žádosti o půjčku není nutné dokládat žádný příjem.

Půjčka Cofidis

S partnerskou půjčkou Cofidis můžete získat půjčku bez dokládání příjmů 250 000 Kč poměrně výhodně. Dostat můžete úrok 6,9 %, jestliže si požádáte s partnerem, jenž s vámi obývá společnou domácnost. Tato půjčka je bez poplatků za sjednání nebo za vedení úvěrového účtu. Žádost se posuzuje celkem svižně a to samé se dá říci i o vyplacení peněz.

Proč zvolit nebankovní půjčku?

V okamžiku, kdy dojde na špatnou finanční situaci a je nutné ji nějak řešit, pak je možné volit hned z několika možností. Jestliže nenaplňujete podmínky pro bankovní instituci, není možné zažádat o půjčení peněz v bance, ale pouze v nebankovním sektoru. Banky totiž mají hned několik kritérií, podle nichž své potencionální klienty posuzují. Na druhou stranu nebankovní půjčky nabízí mírné podmínky pro žadatele. Díky tomu mají vyšší míru schválení jednotlivých žádostí u půjček pro problémovější klientelu. Nebankovní půjčka bez doložení příjmu 250 000 Kč může nabídnout půjčku s úroky jako v bance, s minimálním množstvím administrativy a jako zajímavý bonus nabízí možnost vyřídit si půjčku z tepla domova.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články