Levná půjčka je řešením pro situace, kdy je rychlá finanční pomoc nezbytná

26.06. 2019 • Půjčky a hypotéky

Někdy je rodinná kasa takřka na nule, a přesto pak dojde k události, co vyžaduje bleskovou hotovost. 

Dlouhé čekání na půjčku, nekonečné papírování i kvůli pár tisícům korun, ale také nervy, které s takovou událostí zaručeně máte. Porouchal se spotřebič v domácnosti, termín výplaty se zase trochu oddálil. Vždyť důvodů, proč si musíte sjednat úvěr, může být poměrně hodně a některé nás potkávají poměrně často. Naštěstí je tu efektivní řešení, díky němuž ušetříte starosti a všechno bude brzy v pořádku. Zvolte si částku, co potřebujete, lhůtu splatnosti a na interaktivním kalkulátoru si ověřte všechna čísla. Je to v pořádku? Potom už sjednání malé půjčky vůbec nic nebrání…

Nezáleží, kvůli čemu si musíte půjčit peníze

Vysvětlovat důvody půjčky je vlastně dost ponižující, protože proč by mělo poskytovatele vůbec zajímat, že potřebujete finance zrovna do výplaty nebo na nákup nového elektra? Takové otázky přeci do slušné debaty nepatří, všechny jen zdržují a obtěžují. Není proto důvod, proč je klást a vyžadovat vůbec nějakou odpověď. Většina klientů by se přece podobným přístupem nechala odradit, a i proto je levná půjčka úplně jiná! Nemusíte si kvůli ní brát dovolenou, podstupovat dlouhý telefonát nebo čekat, až si na vás makléř na pobočce udělá čas. Naopak, vyřízení z pohodlí domova je jistota bezpečnosti a diskrétnosti, vlastně stačí jen několik kliknutí myši a zadání pár údajů, výpis z internetového bankovnictví alias potvrzení o příjmu a vše je prakticky již hotovo!

Diskrétnost je zaručena, až patnáct tisíc vždy připraveno

Nikdo třetí se nedozví, že si berete půjčku a už vůbec ne, v jaké výši to bude. Informace, co jsou zcela důvěrné, se přeci nesmí dostat nikam na veřejnost! Nálepka dlužníka je nepříjemná a klepy se šíří nejen na maloměstě opravdu rychlostí blesku. S dnešní nebankovní půjčkou se však jistě není čeho obávat, protože veškeré náležitosti kolem smlouvy zůstanou ukryty před zraky jakékoliv třetí strany. Co se slíbí, to se splní – šifrování dat je na vysoké úrovni a experti zaměstnaní poskytovatelem úvěru se starají o bezpečí klientely dnem i nocí. A jak je to se samotnou žádostí? Co bude nutné uvést? 

  • Jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště, číslo průkazu totožnosti a další důležité kontaktní údaje, jež jsou nutné k plné identifikaci žadatele. Jedině tak je možné žádost zpracovávat…
  • Potvrzení o trvalém příjmu. Jestli pochází vaše příjmy ze zaměstnaneckého poměru nebo zda podnikáte, není tak důležité. Klíčové je, že máte z čeho splácet a výpisem z banky to doložíte.
  • Účet v bance, respektive jeho číslo. Raději si vše dvakrát zkontrolujte, protože jinak se celý proces o poznání opozdí. Konto bude sice ověřeno, ale chyba v čísle způsobí dlouhé zpoždění.

Vidíte sami, že celá žádost o půjčku nemusí být zrovna dlouhá ani složitá. Nezapotíte se při ní, nemusíte nikam chodit osobně, není nutné, abyste odpovídali na všetečné otázky, které vlastně ani nikam nevedou a s půjčkou ani prvoplánově nesouvisejí. Stejně tak nebude nutná jakákoliv platba předem. Kdyby ji snad někdo vyžadoval, můžete se obrátit na jiného poskytovatele, protože toto jistě není zcela standardní praktika…

Pozor na dluhovou past, zbytečně proto neriskujte 

Platí jasně, že půjčka je dobrý sluha, ale také zlý pán. Pokud ji potřebujete a může vám v jisté životní situaci hodně pomoci, máte z čeho splácet a víte, že vše dopadne dobře – nemusíte nic dalšího řešit. Když ale máte pochybnosti, měli byste se ještě zamyslet, jestli je vůbec sjednání takové smlouvy účelné a nutné. O dluhové pasti jistě každý slyšel a příběhy s ní spojené jsou v českých médiích poměrně často – rozhodně nejde o žádné radostné čtení!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články