Chcete se prosadit? Začněte pracovat na osobním rozvoji!

30.09. 2015 • Tipy a rady

Pokud chcete od života více, nesmíte čekat, až vám štěstí padne do klína. To se nestává. Jestliže chcete dosáhnout úspěchu, měli byste na sobě pracovat. Odrazovým můstkem do kvalitnějšího života pro vás mohou být unikátní kurzy osobního rozvoje. Kde se konají a co vše se díky nim naučíte?

Proč je osobní rozvoj důležitý? 

Na osobním rozvoji by měl lpět každý člověk. Ten, kdo ustrne na jednom místě a nebude se dále vzdělávat, se bude pomalu propadat, až jednoho krásného dne zjistí, že nemá svému okolí co nabídnout. Naopak ten, pro něhož bude osobní rozvoj důležitý a bude na něm pracovat, se záhy dočká úspěchu. Bude například atraktivnější pro prestižní zaměstnavatele a dokáže se dostat na velmi dobře placené pozice. Pokud jste s osobním rozvojem ještě nezačali, je čas se pustit do práce.

Proč vsadit na kurz? 

Velkou popularitu si získaly kurzy pro osobní rozvoj od Libora Činky, které pořádá společnost CETROS, s.r.o. v Praze. Během kurzu se studenti naučí využívat hypnózu a díky tomu budou schopni na maximum využívat kapacity svého mozku. Bude jim odhaleno tajemství superpaměti a osvojí si techniku rychlého čtení. Každý posluchač si tím otevírá dveře k lepšímu životu. Pochopí, že může být silnou osobností a stát se pánem svého skvělého života.

I s knihou to zvládnete 

Libor Činka napsal i několik velmi zajímavých knih, které vám mohou pomoci. Mezi populární knihy o osobním rozvoji patří publikace „Ovládněte svůj mozek“. Dozvíte se v ní, jak silný může i váš mozek být, když odhalíte vlastní skryté možnosti a odstartujete své metamyšlení.

Libor Činka se kromě kurzů osobního rozvoje specializuje na kurzy výuky anglického jazyka. I ty se konají v učebnách v Praze, pro mimopražské jsou tu online kurzy. Pokud máte o výuku angličtiny zájem, nejdříve musíte vědět, na jaké úrovni jste – zjistíte to i pomocí tohoto online testu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články