Půjčky rychle po internetu

24.12. 2014 • Půjčky a hypotéky

Potřebujete rychle půjčit menší obnos peněz před výplatou? Pokud vám stačí částek do 5000,- pak se můžete inspirovat zde. Vyberte si jednu z mnoha firem, které poskytují půjčku do pěti tisíc. Tento krátkodobý úvěr se splácí z pravidla od jednoho do třiceti dní. A u koho si takovou půjčku můžete pořídit se dočtete v článcích vedle. Pro schválení půjček pro vás na tomto webu vždy musíte splnit několik podmínek, které vám blíže přiblížíme u každého poskytovatele zvlášť.

Viasms.cz

Během několika málo minut si můžete půjčit 5000 u viasms.cz. Částka , kterou si u nich můžete najednou půjčit je limitována od 50,- až do 12 000,- Splácení půjčky je zde na dobu maximálně jednoho měsíce - tedy 30 dní. Pokud si u nich půjčujete ale poprvé, pak najednou si můžete u nich vzít pouze 4500,-. Jako bonus pro první půjčku - pokud si u nich půjčíte částku do 1000,- a splatíte ji do 15 dní, pak ji máte zcela zdarma a bez jakýchkoliv poplatků.

Co musíte splňovat pro schválení půjčky do 5000?

Musíte být občanem ČR, být ve věkové hranici od 20 do 65 let a nesmíte být v prodlení s vašimi úvěry!

Pujckomat.cz

Během deseti minut máte u pujckomat.cz vaši půjčku vyřízenou. Najednou si u nich můžete půjčit od 500 do 20 000 korun a na jejich splacení máte následně 5-31 dní. Kolik si můžete půjčit poprvé? maximálně si u nich můžete při první půjčce vybrat 4900,-. Žádné výhody pro první půjčku zde ale nejsou.

Co musíte splňovat pro schválení půjčky do 5000?

Musíte být občanem České republiky a být straší 18ti let. Nesmíte být v prodlení se splácením vašich úvěrů u jiných společností a v neposlední řadě musíte souhlasit s jejich Všeobecnými podmínkami o poskytnutí úvěru.

Vataonline.cz

Nejčastěji je půjčka vyřízena do 15 minut od požádání. Půjčit si zde můžete od 100 do 4999,- na jejichž splacení máte 1-35 dní. První půjčka zde může být v maximální hodnotě 4999,-, tedy tak, jako ostatní půjčky od nich.

Co musíte splňovat pro schválení půjčky do 5000?

Musíte být občanem České republiky a být ve věku od 18 do 70 let. nesmíte mít zápis v registru dlužníků a váš zdroj příjmů musí být minimálně 7000,- měsíčně. V tomto případě je jedno jestli se jedná o důchod, živnost nebo normální zaměstnání. Dále musíte uhradit registrační poplatek o hodnotě 1Kč a vlastnit svůj vlastní bankovní účet.

Kredito24.cz

Půjčka zde bývá vyřízena průměrně do 15 minut a najednou si můžete vypůjčit od 1000 Kč do 12500 Kč, které musíte splatit nejpozději do 30 dní od vyřízení. Pravidlo pro vaši první půjčku je zde takové, že se můžete půjčit maximálně 5000 Kč a pokud ji splatíte do 7mi dní, pak ji máte zcela zdarma bez poplatků, což je docela fér.

Co musíte splňovat pro schválení půjčky do 5000?

Váš trvalý pobyt se musí nalézat na území České republiky a musíte být starší 18ti let. Při vyplňování půjčky musíte uvést váš mobilní telefon pro ověření a doložit vše vašim občanským průkazem. Dále máte povinnost mít svůj vlastní bankovní účet a s dispozičním právem k účtu zde nepochodíte!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články