Jak může podnikový informační systém prospět vašemu podnikání?

31.10. 2016 • Tipy a rady

Stát v čele společnosti není snadné. Musíte činit důležitá rozhodnutí mající vliv na budoucí růst firmy. Patří k nim také implementace podnikového informačního systému. Možná jste se setkali s názorem, že se bez něj neobejde žádná úspěšná společnost, ale netušíte, jaký je jeho reálný přínos. Nejste sami, protože o významu podnikového informačního systému nemají ponětí mnozí zástupci vrcholového managementu ani majitelé firem.

Podnikové informační systémy mohou výrazně zefektivnit chod firmy. Standardizace procesů vede k celkovému zrychlení, eliminaci chyb a většinou i k finanční úspoře. Jako praktický příklad poslouží podnikový informační systém RIS od české společnosti Saul IS.

Saul IS se v oboru vývoje informačních systémů pohybuje již od roku 1997 a dlouhodobé zkušenosti jsou na vyladěném modulovém řešení znát. Podnikový informační systém RIS je komplexní a přitom univerzální – je vhodný pro menší i větší firmy a orgány veřejné správy, neziskové organizace a další typy subjektů.

RIS se skládá z modulů pro obchodní / výrobní okruh, finanční / účetní okruh a informační okruh. Zahrnuje specializované moduly pro nabídky a objednávky, řízení výroby, prodej a fakturaci, integraci s MS Office, reporting, účetní software, evidenci majetku a další okruhy.

Protiargumentem může být fakt, že se univerzální podnikový systém nemusí odpovídat potřebám vaší firmy. V takovém případě pro vás mohou vývojáři ze Saul IS upravit systém na míru. Drtivé většině zákazníků však modulové řečení vyhovuje. Pro menší a středně velké firmy je vhodná varianta RIS Start. Řídící pracovníci vítají manažerský informační systém TOP-RIS.

Zavedení propracovaného podnikového informačního systému s odpovídajícími moduly vašemu podnikání prospěje. Další informace najdete na www.saul.cz.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby

Hledáte spolehlivý ERP software pro vaše podnikání? Doporučujeme oblíbený program Money S4!

Nevíte si rady s vašimi financemi? Nezoufejte! Školení finanční poradci se společnosti OVB vám rádi pomohou rozložit vaše finance, přesně dle vašich potřeb!

Vema HR je moderní personální software pro komplexní řešení mezd a personalistiky.

Program Altus Vario je přehledná skladová evidence, která vám usnadní vedení skladu i řízení nákupní strategie.

Služba iDoklad vám umožní jednoduché fakturace online. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás co je CRM systém a jak vám může pomoci ve vašem podnikání? Přehledné vysvětlení najdete na webu špičkového CRM softwaru eWay-CRM.

Neztrácejte váš drahocenný čas dlouhým procesem zakládání nové firmy. Rychlé založení společnosti pro vás vyřídí specialisté z Office House Partner.

Kontakt a reklama