Jak může podnikový informační systém prospět vašemu podnikání?

31.10. 2016 • Tipy a rady

Stát v čele společnosti není snadné. Musíte činit důležitá rozhodnutí mající vliv na budoucí růst firmy. Patří k nim také implementace podnikového informačního systému. Možná jste se setkali s názorem, že se bez něj neobejde žádná úspěšná společnost, ale netušíte, jaký je jeho reálný přínos. Nejste sami, protože o významu podnikového informačního systému nemají ponětí mnozí zástupci vrcholového managementu ani majitelé firem.

Podnikové informační systémy mohou výrazně zefektivnit chod firmy. Standardizace procesů vede k celkovému zrychlení, eliminaci chyb a většinou i k finanční úspoře. Jako praktický příklad poslouží podnikový informační systém RIS od české společnosti Saul IS.

Saul IS se v oboru vývoje informačních systémů pohybuje již od roku 1997 a dlouhodobé zkušenosti jsou na vyladěném modulovém řešení znát. Podnikový informační systém RIS je komplexní a přitom univerzální – je vhodný pro menší i větší firmy a orgány veřejné správy, neziskové organizace a další typy subjektů.

RIS se skládá z modulů pro obchodní / výrobní okruh, finanční / účetní okruh a informační okruh. Zahrnuje specializované moduly pro nabídky a objednávky, řízení výroby, prodej a fakturaci, integraci s MS Office, reporting, účetní software, evidenci majetku a další okruhy.

Protiargumentem může být fakt, že se univerzální podnikový systém nemusí odpovídat potřebám vaší firmy. V takovém případě pro vás mohou vývojáři ze Saul IS upravit systém na míru. Drtivé většině zákazníků však modulové řečení vyhovuje. Pro menší a středně velké firmy je vhodná varianta RIS Start. Řídící pracovníci vítají manažerský informační systém TOP-RIS.

Zavedení propracovaného podnikového informačního systému s odpovídajícími moduly vašemu podnikání prospěje. Další informace najdete na www.saul.cz.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby

Hledáte efektivní crm software pro vaše podnikání? Doporučujeme oblíbený program Money S4!

Používáte často insolvenční rejstřík nebo obchodní rejstřík a zdá se vám vyhledávání v nich složité? Vyzkoušejte novou službu FIRMO.CZ, kde najdete všechny informace přehledně na jednom místě! Nevíte si rady s vašimi financemi? Nezoufejte! Školení finanční poradci se společnosti OVB vám rádi pomohou rozložit vaše finance, přesně dle vašich potřeb!

Vema je moderní personální informační systém pro komplexní řešení mezd a personalistiky.

Program Altus Vario slouží pro přehlednou skladovou evidenci včetně řízení nákupní strategie.

Služba iDoklad.cz vám umožní jednoduše vystavovat faktury online. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro fakturace, bude nástroj iDoklad vhodnou volbou!

Zajímá vás co je CRM a jak vám může pomoci ve vašem podnikání? Přehledné vysvětlení najdete na webu špičkového CRM softwaru eWay-CRM.

Kontakt a reklama