Jak ušetřit se slevovými kupóny

26.02. 2015 • Tipy a rady

Slevové kupóny, které můžete uplatnit v internetových obchodech se začínají dostávat i do Česka. Lépe řečeno spíše weby, které tyto slevové kupóny shromažďují. Již několik let je využívání online slevových kupónů populární v zahraničí, především pak v Americe, Velké Británii nebo v poslední době i v sousedním Polsku.

Určitě jste si někdy všimli políčka určeného pro vložení slevového kódu, když jste platili za nákup
v eshopu. Nejedná se o slevový kupón, který si musíte předem koupit na slevových serverech.
Tento kupón může uplatnit zdarma každý, tedy za předpokladu, že obchod kupóny vydává.
Seznam aktuálních kupónů můžete najít třeba na webu Kuponer.cz, kde naleznete kromě kupónů i výhodné slevové nabídky. Získaná sleva nemusí dosahovat vyšších desítek procent, jako jsme tomu zvikllý právě u portálů hromadného nakupování, ale kupóny v hodnotě jednotek až nižších desítek procent jsou běžné. Výhodné jsou také kódy na dopravu zdarma, pokud potřebujete nakoupit nějakou drobnost, platit poštovné, které tvoří velkou část objednávky se nevyplatí. Kupóny je zkrátka dobré využít vždy, vždyť kdo by nechtěl nakupovat levněji?

Slevové kupóny můžete uplatnit ve většině internetových obchodů a téměř na jakýkoliv sortiment, ať už se jedná o kávu, nákup v tescu nebo třeba elektroniku v nějakém velkém eshopu . Můžete využít i slevové kódy do populárních obchodů, jako je Zoot.cz nebo teprve rok starý obchod s módou Answear.cz. Ale v nabídce jsou kupóny i na Mall  či Alzu. Můžete také využít možnosti doručování slevových kupónů přímo na Váš email, protože spousta výhodných nabídek je omezená třeba jen na dva dny.

Kupóny si získaly na oblibě již před lety v zahraničí, nyní si jich všímají i české obchody nebo je
se přinesly zahraniční eshopy, které se pomalu dostávají i k nám. Zákazníci kupóny rádi využívají a obchody si toho začínají být vědomy, proto se můžete čím dál častěji setkat i s tím, že Vám sám eshop slevu ve formě kódu nabídne.

Zdroj: Kuponer.cz

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články