Nebankovní půjčky mají co nabídnout

27.04. 2017 • Půjčky a hypotéky

Novela zákona o spotřebitelských úvěrech z konce minulého roku do značné míry zamíchala s trhem nebankovních úvěrů. A to v dobrém slova smyslu. Vzhledem k novým požadavkům byl tento segment pročištěn od nekalých poskytovatelů a přinesl daleko více bezpečí pro klienty.

I díky tomu se nebankovní půjčky staly ještě vyhledávanější, než doposud. Vliv na to má nejenom jejich snadná dostupnost skrze internetové žádosti, ale také mnohé parametry hovoří v jejich prospěch.

Náš tip: Využijte nezávislé srovnání půjček

Co přináší novodobé nebankovní půjčky?

Větší záruky pro zákazníky společností, vyšší bezpečnost a zároveň patřičnou ochranu osobních údajů. Těmito věcmi to ale teprve začíná. Nebankovní půjčky v sobě ukrývají daleko více, o čemž vás mimochodem přesvědčí následující řádky.

·  Nemusíte platit spoustu zbytečných poplatků

·  Vše bude stvrzeno přehlednými smlouvami

·  Můžete se zapojit do výhodných věrnostních programů

Nebankovní půjčky online jsou dnes zveřejňovány včetně údaje RPSN, čemuž tak u mnohých poskytovatelů bohužel nebylo. A to je pouze dobře. Hodnota roční procentuální sazby nákladů v sobě ukrývá vše důležité, od úrokové sazby až po přidružené poplatky. Na první pohled tak vidíte, na kolik vás daná nebankovní půjčka může vyjít.

Rychlost vyplacení peněz

Ve prospěch těchto finančních produktů hovoří i doba, za níž můžete peníze obdržet. V podstatě ihned po schválení žádosti dochází k výplatě, která je nejčastěji realizována těmito způsoby.

·  Poštovní poukázka

·  Osobní odběr na pobočce nebo předání u zákazníka doma

·  Bezhotovostní převod

Je zcela logické, že lidé v dnešní době volí především nebankovní půjčky na účet. Právě ty totiž mohou obdržet během několika minut, popřípadě do následujícího pracovního dne.

Nebankovní půjčky na cokoliv

Zaměříte-li se na výhodné nebankovní půjčky, pak vězte, že vás osobní spokojenost bude provázet od A až do Z. Tedy od vyplnění internetového formuláře, přes jeho odeslání, až po výplatu peněz. Nakonec se můžete radovat ještě z neúčelového charakteru většiny prezentovaných produktů na trhu.

To v laickém překladu znamená, že nabyté peněžní sumy můžete utratit za cokoliv. Nebankovní půjčky jsou často využívány, jako taková pojistka před výplatou. Mnohdy slouží k uhrazení nečekaných závazků, jindy zase k naplnění snů, ať už je to nové vybavení do domácnosti nebo lepší automobil.

Rychlé nebankovní půjčky jsou tím, čemu dáte mnohdy přednost před klasickým bankovním úvěrem. Nenáročnost při vyřízení a celková benevolence dokáží oslovit zkrátka každého náročného zákazníka.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články