Zuno půjčky online

10.09. 2014 • Půjčky a hypotéky

Potřebujete si půjčit peníze a nevíte si s výběrem půjčky rady, neboť finanční trh nabízí mnoho produktů? Ovšem který z nich je zrovna ten pravý pro vás? Chcete raději bankovní půjčku, ale zároveň musí být snadno dostupná a zahrnovat také další výhody? Tím pádem si zvolte Zuno půjčku.

O Zuno

Tato banka označuje internetovou banku. Z toho vyplývá, že neexistuje žádná její kamenná pobočka, tudíž veškeré záležitosti vyřídíte snadno a rychle prostřednictvím online žádosti. Její internetové bankovnictví se ovládá velice jednoduše a intuitivně. Rychle se v něm každý zorientuje. To lidem ušetří spoustu času. Klientům této společnosti se budou jistě líbit i její další výhody.

Zuno banka sice u nás působí jen pár let, ovšem žádný strach, jedná se o velice seriózní subjekt, za kterým stojí Raiffeisen Bank International.

Hlavní výhody Zuno banky

Mezi hlavní výhody Zuno banky se řadí:

• jednoduchost: používání online bankingu je snadné, banka se vám veškeré informace snaží přiblížit srozumitelně.

• otevřenost: své požadavky a další údaje sděluje banka jasně a bez skrytých úmyslů. Dozvíte se o všem, co se dané služby týká.

• online: nemusíte se řídit úřední dobou. Online Zuno banka je vám přístupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

• výhodné ceny: u Zuno banky se nesetkáte asi s bankovními poplatky. Základní služby poskytuje zcela zdarma a i ostatní ceny jsou nízké.

• bezpečnost: Všechny operace přes Zuno banku probíhají online, z toho důvodu má kvalitním způsobem zabezpečen přístup. Finance ochraňuje rakouský zákon na ochranu vkladů.

O Zuno půjčkách

Pokud chcete Zuno půjčku, můžete si vybrat hned ze třech služeb, a to:

• Zuno půjčka do 50 000 Kč: dostanete ji velice rychle. Stačí vám pouze vyplnit online žádost a obratem se dozvíte, zda vám jí schvalují. Nejnižší suma, jež vám v rámci této Zuno půjčky dají, činí 7 500 Kč, a to na libovolné účely. Neplatí se žádné zbytečné poplatky a jistě oblíbíte i to, že si sami můžete stanovit termín splátek. Dále si můžete vybrat jednou do roka splátkové prázdniny. V praxi to znamená, že půjčku nemusíte jeden měsíc v roce hradit. Aby vám byla půjčka vůbec schválena, je zapotřebí, abyste měli zřízený účet v ZUNO, byli způsobilí k právnímu jednání, v případě zaměstnanců dospělí a u OSVČ starší 21 let, dále měli čistý příjem, nezpožděné splátky u jiné banky a samozřejmě bezdlužnost vůči ZUNO.

• Zuno půjčky nad 50 000 Kč: Zuno půjčka vám nabízí sumu až do výše půl milionu korun, jež se dá rovněž použít na cokoliv. Jinak požadavky a výhody jsou identické jako v případě půjčky do 50 000 Kč, ale přísněji se tu prověřuje bonita daného klienta.

• Rezerva: označuje povolené přečerpání, můžete tedy jít na účtu u ZUNO banky i do mínusu. Rezervou lze platit, ovšem též ji použít v hotovosti. U rezervy platíte úrok pouze z částky, kterou opravdu vyčerpáte. Rezerva se pohybuje v částce od 7 500 Kč do 100 000 Kč.

Další finanční produkty od Zuno

Mimo půjčky poskytuje Zuno banka také další produkty. Patří sem:

• běžný účet: Lze si vybrat ze dvou variant, a sice Účet a Účet Plus. První verze značí základní běžný účet. Je určena pro ty, kdo chtějí Zuno účet používat pouze na spoření nebo vytvoření termínovaných vkladů. Když byste toužili i po jiných službách, pořiďte si Účet Plus. Dá se pochopitelně též přejít z jednoho účtu na druhý. U obou účtů se neplatí základní služby.

• spořící účet: u něj si můžete vybrat ze dvou produktů, a to Spoření a Spoření plus. Sjednání, vedení a zrušení účtu je zcela zdarma, avšak není daný žádný minimální vklad ani zůstatek, finanční prostředky máte vždy k dispozici a Spoření lze mimo českých korun vést i v eurech, librách a dolarech. U spoření se připisují úroky denně, u Spoření plus pak měsíčně a úrok je v tomto případě o trochu vyšší, omezen je do výše 300 000 Kč.

• termínovaný vklad: také u této služby se neplatí otevření, vedení a zrušení, ani zde není stanoven žádný minimální vklad a peníze můžete mít na termínovaném vkladu 1,3,6 měsíců či 1,2,3 roky. Dohromady můžete mít 50 vkladů ve čtyřech měnách, a sice v české koruně, euru, americkém dolaru či britské libře.

• kreditní karta: slouží na nákupy. Za tyto peníze si klienti mohou pořídit nejrůznější zboží, které zaplatí později. Karty jsou určeny na platby v obchodech s elektronickým terminálem, imprinterem, ovšem též na vybírání hotovosti z bankomatů nebo na pobočkách bank. Karta je bezkontaktní.

• pojištění: vztahuje se na pojištění platební karty k účtu a kreditní karty. Díky pojištění jste ochráněni před zneužitím anebo odcizením dané karty. Dále si můžete sjednat pojištění proti krádeži peněžní hotovosti vybrané z bankomatu a také proti ztrátě či krádeži osobních dokladů.

• konsolidace půjček: se Zuno bankou lze své peněžní závazky sloučit do jediného. Kromě lepšího přehledu o půjčce obdržíte i další výhody, a to včetně finanční úspory, prodloužení doby splatnosti, snížení měsíčních splátek aj.

Jak si založit účet u Zuno banky

Pakliže jste se rozhodli, že si pořídíte nějaký finanční produkt u této banky, musíte si tady nejprve otevřít běžný účet. Postup je velice lehký.

Postačí, když vyplníte krátkou online žádost, tudíž nemusíte opustit vlastní byt. Potřebujete k tomu několik základních informací, doklad totožnosti, číslo mobilu a e-mail. Poté vám zavolá kurýr a přinese vám smlouvu k podpisu. Na úplný závěr jen účet zaktivujete a můžete začít využívat služeb a finančních produktů banky Zuno.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články