Rychlá půjčka ihned na účtě bez registru

17.06. 2017 • Půjčky a hypotéky

Půjčka do 10 000 Kč (částka obvykle půjčovaná bez registru s rychlým převodem na účet) je vhodná pro všechny klienty, kteří potřebují půjčit na krátkou dobu jen pár tisíc. Může jít například o případy, kdy klientovi nevyšli finance před výplatou, potřebuje nutně uhradit splátku nebo se u něj objevili nečekané problémy, které ho připraví o všechnu hotovost.

Půjčku do 10 000 Kč si můžete vyřídit jak v bance tak u nebankovních společností. Typickým příkladem bankovní půjčky do 10 000Kč je kreditní karta nebo kontokorent. Výhody u těchto typů půjček jsou ty, že tam existuje krátké bezúročné období, kdy máte půjčku vlastně zadarmo.

Pokud si nemůžete dovolit půjčku banky z nejrůznějších důvodů (ať už je to zápisem v registru, nebo nemožností dokázat pravidelný příjem) můžete se obrátit na nebankovní společnosti. Touto možností můžete získat peníze pohodlně ze svého domova jen pomocí internetu nebo telefonicky a budou vám k tomu stačit jen dva platné doklady totožnosti.

Pokud si ovšem vyberete nebankovní společnosti, vybírejte pečlivě. Hledejte informace o tom, zda je daná společnost opravdu prověřená a zda vám nehrozí riziko podvodu. Stejně pečlivě si potom pročtěte podmínky úvěrové smlouvy. Očekávejte, že úroky, které za tuto půjčku nebankovní společnosti vyžadují nebudou nízké, jedná se většinou o desítky procent. Proto si půjčku dobře promyslete a spočítejte si, jestli se vám vůbec vyplatí.

Rychlá půjčka ihned na účtě bez registru

Potřebujete nutně půjčit peníze na účet a nemůžete si dovolit čekat až vaši žádost o půjčku banka schválí? Potom je tu pro vás jediná možnost a to zabrouzdat do nabídek nebankovních společností, které vám nabízejí půjčky s tím, že peníze získáte ještě ten den.

Tento druh půjčky někdy také nazývaných půjčka dnes je ten nerychlejší způsob jak získat hotovost. Vyřízení půjčky probíhá z vašeho domova buď přes internet nebo telefonicky. Nebankovní společnosti vám půjčku schválí velmi rychle a vaše peníze můžou být u vás do 24 hodin! Tento typ půjček nabízí dvě ověřené společnosti – Ferratum a Provident. Ostatní nabídky můžou být sice také podobně stavěné, ale nejsou ověřené a klient nemá jistotu, že nejde o podvod.

Půjčka dnes je ale typ krátkodobých půjček a společnosti nabízí maximální možnou výši půjčky 50 tisíc korun. 

Výhody těchto půjček jsou v jejich extrémní rychlosti a v tom, že vše si vyřídíte z domova, nemusíte chodit na pobočky. Zástupce nebankovní společnosti vám při schválení a potvrzení půjčky do domu doručí smlouvu a vy nemusíte dělat vůbec nic. Vše je za vás vyřízeno.

Tyto výhody si ale nebankovní společnosti vynahrazují a to výší úrokové sazby. U některých půjček se úrok může vyšplhat až na 100 %, což znamená, že za půjčku zaplatíte dvojnásobek částky, kterou jste si půjčili.

Půjčky bez registru na účet

Pro klienty, kteří mají špatnou bonitu jsou nabízeny úvěry bez registru s rychlým převodem na účet. Tyto úvěry se vyznačují tím, že není důležité jaké finanční minulost měl žadatel, není důležitá zda je zapsán v registru. Bankovní registr je seznam osob, kam se zapisují ti, kteří platí splátky pozdě nebo je vůbec nehradí.

Klient se do registru může dostat pouhou opožděnou splátkou, někdy stačí zaplatit o pouhý den později. Pokud se už do registru dostanete, počítejte s tím, že vám nebude chtít půjčit takřka žádná banka a pokud ano, bude to za velmi nevýhodných podmínek. Z bankovního registru je váš záznam vymazán až během několika let.

Během té doby vám zbývá jediná možnost úvěru a to je úvěr bez registru, který nabízejí především nebankovní společnosti. Tyhle společnosti nabízí služby hlavně pro rizikové klienty a půjčí takřka každému. Někdy žadatelé ani nemusí dokazovat, zda mají pravidelný příjem, nebo k jakému účelu bude úvěr sloužit.

Úvěry bez registru můžete mít vyřízeny velmi rychle a to i pohodlí vašeho domova. Můžete si je vyřídit buď online nebo telefonicky a schválení proběhne během několika minut. Poté vás navštíví obchodní zástupce, který s vámi všechny důležité věci zařídí. Půjčku získáte během několika dnů na váš účet nebo hotově.

Tyhle výhody jsou ovšem vykoupeny vysokou úrokovou sazbou, která v některých případech může dosáhnout až 100%, což znamená, že za půjčku zaplatíte dvojnásobek půjčené částky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby

Hledáte efektivní crm software pro vaše podnikání? Doporučujeme oblíbený program Money S4!

Používáte často insolvenční rejstřík nebo obchodní rejstřík a zdá se vám vyhledávání v nich složité? Vyzkoušejte novou službu FIRMO.CZ, kde najdete všechny informace přehledně na jednom místě! Nevíte si rady s vašimi financemi? Nezoufejte! Školení finanční poradci se společnosti OVB vám rádi pomohou rozložit vaše finance, přesně dle vašich potřeb!

Vema je moderní personální informační systém pro komplexní řešení mezd a personalistiky.

Program Altus Vario slouží pro přehlednou skladovou evidenci včetně řízení nákupní strategie.

Služba iDoklad.cz vám umožní jednoduše vystavovat faktury online. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro fakturace, bude nástroj iDoklad vhodnou volbou!

Zajímá vás co je CRM a jak vám může pomoci ve vašem podnikání? Přehledné vysvětlení najdete na webu špičkového CRM softwaru eWay-CRM.

Kontakt a reklama