Rychlá půjčka ihned na účtě bez registru

17.06. 2017 • Půjčky a hypotéky

Půjčka do 10 000 Kč (částka obvykle půjčovaná bez registru s rychlým převodem na účet) je vhodná pro všechny klienty, kteří potřebují půjčit na krátkou dobu jen pár tisíc. Může jít například o případy, kdy klientovi nevyšli finance před výplatou, potřebuje nutně uhradit splátku nebo se u něj objevili nečekané problémy, které ho připraví o všechnu hotovost.

Půjčku do 10 000 Kč si můžete vyřídit jak v bance tak u nebankovních společností. Typickým příkladem bankovní půjčky do 10 000Kč je kreditní karta nebo kontokorent. Výhody u těchto typů půjček jsou ty, že tam existuje krátké bezúročné období, kdy máte půjčku vlastně zadarmo.

Pokud si nemůžete dovolit půjčku banky z nejrůznějších důvodů (ať už je to zápisem v registru, nebo nemožností dokázat pravidelný příjem) můžete se obrátit na nebankovní společnosti. Touto možností můžete získat peníze pohodlně ze svého domova jen pomocí internetu nebo telefonicky a budou vám k tomu stačit jen dva platné doklady totožnosti.

Pokud si ovšem vyberete nebankovní společnosti, vybírejte pečlivě. Hledejte informace o tom, zda je daná společnost opravdu prověřená a zda vám nehrozí riziko podvodu. Stejně pečlivě si potom pročtěte podmínky úvěrové smlouvy. Očekávejte, že úroky, které za tuto půjčku nebankovní společnosti vyžadují nebudou nízké, jedná se většinou o desítky procent. Proto si půjčku dobře promyslete a spočítejte si, jestli se vám vůbec vyplatí.

Rychlá půjčka ihned na účtě bez registru

Potřebujete nutně půjčit peníze na účet a nemůžete si dovolit čekat až vaši žádost o půjčku banka schválí? Potom je tu pro vás jediná možnost a to zabrouzdat do nabídek nebankovních společností, které vám nabízejí půjčky s tím, že peníze získáte ještě ten den.

Tento druh půjčky někdy také nazývaných půjčka dnes je ten nerychlejší způsob jak získat hotovost. Vyřízení půjčky probíhá z vašeho domova buď přes internet nebo telefonicky. Nebankovní společnosti vám půjčku schválí velmi rychle a vaše peníze můžou být u vás do 24 hodin! Tento typ půjček nabízí dvě ověřené společnosti – Ferratum a Provident. Ostatní nabídky můžou být sice také podobně stavěné, ale nejsou ověřené a klient nemá jistotu, že nejde o podvod.

Půjčka dnes je ale typ krátkodobých půjček a společnosti nabízí maximální možnou výši půjčky 50 tisíc korun. 

Výhody těchto půjček jsou v jejich extrémní rychlosti a v tom, že vše si vyřídíte z domova, nemusíte chodit na pobočky. Zástupce nebankovní společnosti vám při schválení a potvrzení půjčky do domu doručí smlouvu a vy nemusíte dělat vůbec nic. Vše je za vás vyřízeno.

Tyto výhody si ale nebankovní společnosti vynahrazují a to výší úrokové sazby. U některých půjček se úrok může vyšplhat až na 100 %, což znamená, že za půjčku zaplatíte dvojnásobek částky, kterou jste si půjčili.

Půjčky bez registru na účet

Pro klienty, kteří mají špatnou bonitu jsou nabízeny úvěry bez registru s rychlým převodem na účet. Tyto úvěry se vyznačují tím, že není důležité jaké finanční minulost měl žadatel, není důležitá zda je zapsán v registru. Bankovní registr je seznam osob, kam se zapisují ti, kteří platí splátky pozdě nebo je vůbec nehradí.

Klient se do registru může dostat pouhou opožděnou splátkou, někdy stačí zaplatit o pouhý den později. Pokud se už do registru dostanete, počítejte s tím, že vám nebude chtít půjčit takřka žádná banka a pokud ano, bude to za velmi nevýhodných podmínek. Z bankovního registru je váš záznam vymazán až během několika let.

Během té doby vám zbývá jediná možnost úvěru a to je úvěr bez registru, který nabízejí především nebankovní společnosti. Tyhle společnosti nabízí služby hlavně pro rizikové klienty a půjčí takřka každému. Někdy žadatelé ani nemusí dokazovat, zda mají pravidelný příjem, nebo k jakému účelu bude úvěr sloužit.

Úvěry bez registru můžete mít vyřízeny velmi rychle a to i pohodlí vašeho domova. Můžete si je vyřídit buď online nebo telefonicky a schválení proběhne během několika minut. Poté vás navštíví obchodní zástupce, který s vámi všechny důležité věci zařídí. Půjčku získáte během několika dnů na váš účet nebo hotově.

Tyhle výhody jsou ovšem vykoupeny vysokou úrokovou sazbou, která v některých případech může dosáhnout až 100%, což znamená, že za půjčku zaplatíte dvojnásobek půjčené částky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články