Půjčka bez doložení příjmu

21.05. 2014 • Půjčky a hypotéky

Schvalovací proces je u poskytovatelů půjček rozmanitý. Náročnost se velice liší a banky jsou většinou o něco náročnější než nebankovní společnosti. Ale i mezi nebankovními společnostmi se dají najít poměrně markantní odlišnosti. Velice jednoduše dostupná je hlavně půjčka bez nutnosti dokládat příjem.

Obecně k půjčce bez dokládání příjmu

Půjčky bez dokládání příjmů jsou specifikem nebankovních společností a najdete je v nabídce hned několika z nich. Bankovní instituce většinou na zájemce o půjčku bývají náročnější a potřebují doklad o příjmu. Ovšem i u některých nebankovních půjček se příjem řadí k základním podmínkám, bez nichž se půjčka prostě neudělí. Lidé si v poslední době půjčování peněz bez dokladu o příjmu poměrně oblíbili, protože často žádný příjem jednoduše doložit nemohou, přesto dovedou půjčku splácet bez problémů. Půjčky bez dokládání příjmů bývají poměrně krátkodobé a poskytovatel nabízí menší sumu, díky čemuž není nutné složitě prokazovat schopnost splácet dlužné částky.

Kladné stránky půjčky bez dokladu příjmu

Půjčka bez dokládání příjmu skýtá řadu výhod, které si nyní shrneme.

jednoduchá dostupnost: Valná většina poskytovatelů půjček potřebuje doklad o příjmu, což však nemusí každý splňovat. Půjčka bez doložení příjmu poskytuje svoje služby velké skupině lidí a pořídit si jí může i člověk bez příjmů či s nepravidelnými příjmy.

absence administrativy: Řada půjček bývá náročná na administrativu, ale to neplatí v případě půjčky bez dokládání příjmu. Zde nemusíte dokládat žádný příjem a většinou ani další dokumenty.

svižnost: Díky malým nárokům na žadatele trvá vyřízení půjčky poměrně krátkou dobu. Na peníze poté nečekáte dlouho, což se hodí zvláště v případě nutnosti peněz na neočekávané výdaje.

bezúčelnost: Zapůjčené finance můžete použít na cokoliv a nemusíte dokládat, kam jste je dali.

internet: Půjčku si lze zařídit jednoduše díky internetovému formuláři. Vyřízení půjčky je díky tomu poměrně snadné a není nutné nikam docházet.

Stinné stránky půjčky bez dokladu příjmu

Klady a zápory půjčky bez dokladu příjmu se řeší podle poskytovatele, od něhož si půjčku klient bere. Pokaždé je nutné si pečlivě prozkoumat úrokovou sazbu a ostatní poplatky, které mohou půjčku neúnosně prodražit. Také se podívejte na reference společnosti, jelikož mezi poskytovateli se bohužel stále vyskytují i neseriózní firmy. Půjčka bez dokladu příjmu samo sebou přináší větší riziko, že se dostanete do dluhové spirály. Z toho důvodu je nutné pečlivě zvážit vlastní možnosti.

Poskytovatelé půjčky

Mezi nebankovními společnostmi se dá najít mnoho poskytovatelů těchto půjček. Některé společnosti nejsou vůbec známé, zatímco jiné již mají nějaký zvuk. Nyní se podívejme na některé z nich.

Ferratum

Významnou společností, jež poskytuje půjčku bez nutnosti dokladu o příjmu, je jistě finská firma Ferratum. Ta se z Finska prosadila do Evropy a své místo našla i u nás. Ferratum má velice dobrou pověst, což zajisté souvisí s rychlostí vyřizování půjček, fixními poplatky a krátkodobými půjčkami na menší částky. To vše dělá z produktu vynikající možnost pro okamžik, kdy nečekaně dojdou peníze, a nemáte žádnou zálohu. Setkat se také můžete s označením půjčka do výplaty. Půjčit si můžete mezi jedním až deseti tisíci korun. Splatnost se potom pohybuje mezi 7 až 45 dny.

Omega půjčka

Omega půjčka patří ke skupině Dollar Financial Czech Republic. Půjčit si můžete peníze pomocí rychlé půjčky - tzv. SMS půjčky. Není potřeba doložit příjmy, takže se hodí také jako půjčky pro nezaměstnané, důchodce či studenty. Půjčka je brzy vyřízená.

Půjčka 7

Nebankovní firma Kontex Trade Internationational je poskytovatelem Půjčky 7. Klientům nabízí spotřebitelské úvěry menšího rozsahu. Půjčit si můžete mezi jedním až pěti tisíci korun na dobu mezi 7 až 28 dny. Doba půjčení se dá ještě prodloužit. Půjčka se řadí k tzv. mikropůjčkám, jež se na trhu s financemi celkem rozšiřují. Tato půjčka nevyžaduje žádné formy zkoumání bonity zákazníka. Potřebovat nebudete dokonce ani žádného ručitele a doložení účelu půjčky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články